By | February 27, 2018
Remove Commcheck.info

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Commcheck.info. המדריך להסרת Commcheck.info עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Commcheck.info היא זיהום adware. . למעשה, זה דף זדוני אשר מראה מעיד על קיומם של זיהום adware. בכל מקרה, לראות את האתר הזה הוא חדשות רעות. יש טפיל סייבר איפשהו במערכת שלך, כדאי שתעשה את המיטב כדי למצוא ומחק אותו בהקדם האפשרי. אין שום סיבה להילחץ. . כן, אתה נגוע אבל הפעם שהיה לך מזל. פרסום מזיקים הם יחסית קל להסיר. האמת היא שאתה יכול הותקפו על ידי איום רציני הרבה יותר. עם זאת, אין זה אומר כי adware אינו מזיק. כמובן, זה לא.

אנחנו רק אומרים כי היא מזיקה פחות מאשר זיהומים אחרים כמו סוסים טרויאניים או ransomware. טפיל לא מזיק, זוכר את זה. כל אחד מהם גורם צרות, כל אחד בסופו של דבר יצא. מכלל שליטה. ברגע שזה יקרה, יש מה שלעשות כדי לעצור את זה. לכן חשוב כי אתה מתנהג באופן מיידי. כאשר אתה רואה את Commcheck.info, לקבל את העובדה שהמחשב בנמלים טפיל ולהתחיל לחפש את מקום המחבוא שלו. אל תהססו כדי למחוק אותו. זה עדיין זיהום ויש בו אין מקום במחשב שלך.

מה adware עושה הוא להטריד. אותך על בסיס יומי. בהתחלה, הדברים אינם כך. אתה מנותב מחדש מעת לעת ל Commcheck.info ודפי מפוקפקים אחרים ותראה כמה פרסומות לא רצויות. עם זאת, זה רק ההתחלה. ככל שעובר הזמן, adware הופך יותר ויותר אגרסיביים. זמן לא רב לאחר הפלישה, אתה לא יכול להכריח אחד להעביר באינטרנט בלי מופרע על ידי המזיק.

אתה לא יכול לגעת הדפדפן ללא הופעת Commcheck.info מטריד אותך. אין דף יחיד אשר לא מכוסה לגמרי על ידי מודעות של כל צורות ותבניות. אפילו האתרים שהייתה בעבר ללא פרסומות אינם כבד על באנרים וקופונים. פעילויותיך באינטרנט לאט אבל בטוח להפוך חלום בלהות טהור, יש לך להאשים adware בשביל זה. כל ההפרעות הללו יש השלכות גם כן.

Remove Commcheck.info

The Commcheck.info Virus

המחשב, באופן כללי, מתחיל ביצועים טובים. אתה נתקל קריסות מערכת בתדירות גבוהה ו אתחול מחדש. התוכניות שלך להקפיא או טעינת. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן. חיבור האינטרנט שלך הופך להיות לא יציב. הכל הופך להיות בלגן בגלל הפולש. אבל מציק ככל זה עשוי להיות, יש משהו יותר גרוע.

Adware חושף אותך לסכנה מתמדת תוכנות זדוניות. דבר שזה מראה לך אינו אמין. המודעות, לא את הדפים, לא כלום. אם תלחץ על הבחור הלא נכון, אתה באופן אוטומטי להתקין תוכנות זדוניות יותר על שלך כבר סבל המחשב. בלחיצה אחת. זה כל מה שדרוש כדי להחמיר את המצב הקשה.

? האם זה מה שאתה רוצה כדי לא להיות מסוגל לגלוש באינטרנט בשלווה וכדי להשתמש במחשב שלך? אנחנו בספק. ובכל זאת, יש רק דרך אחת הכל כדי לחזור לחיי שגרה. לאחר מחיקת adware, כל הבעיות שלך יעלמו גם כן. אל תהססו. השתמש את המדריך להסרת להלן, להיפטר המגפה הזאת.

כיצד adware להזין את המחשב שלך? בדרך כלל, מזיקים כמו זו נסיעה אחת ארוזות לתוכניות אחרות. פעולה זו נקראת שיטת אריזה. להיות זהירים במיוחד כאשר תתקין יישומים בחינם במחשב שלך כמו שאתה לא יודע. מה עוד יכול להיכנס לצד איתם. כדי להיות בטוח, תמיד לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה. הם עלולים לקחת קצת יותר זמן, אבל הם גם נותנים לך שליטה מלאה על התהליך.

אתה לא רק מסוגל לראות כל apps נוספת אבל אתה גם יכול להסיר אותם לפני סיום ההתקנה. . כן, זה כל כך קל, עדיין רוב המשתמשים מעדיפים לחסוך כמה דקות מאשר להשאיר את המחשב שלהם ללא זיהום. אל תבצע את אותה הטעות. . זה הרבה יותר קל למנוע חדירה יותר כדי להתמודד עם זה לאחר שהוא כבר במערכת שלך טפיל.

הסרת התקנה של Commcheck.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Commcheck.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *