By | December 7, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Coin-have.com. המדריך להסרת Coin-have.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Coin-have.com הוא דף זדוני. המראה קבוע של האתר הזה הוא סימן ברור שיש לך זיהום הקיברנטי במערכת שלך. החוטף דפדפן, ליתר דיוק. המזיק הוא כבר במערכת שלך וזה האדם מכריח את האתר Coin-have.com עליך כל הזמן. היא משתמשת זה ככיסוי תסתתר מאחורי. עם זאת, הדף הוא סימן. סימן אזהרה אתה חייב לשים לב בהקדם האפשרי על מנת למנוע צרות.

ברגע שתתחיל לשים לב Coin-have.com בכל פעם אתה אפילו לגעת באחד מהדפדפנים הקודמים שלך, לקבל את העובדה. אתה נגוע החוטף ולהתחיל לחפש דרך. אל תתנו זה המזיק נשארים במערכת שלך אפילו דקה לאחר גילוי. היא משתמשת בכל שנייה על הלוח כדי לגרום לבעיות. אם נותנים מספיק זמן לנתח, הוא עלול גם לגרום לך נזק בלתי הפיך. אתה רוצה את זה? דיברתי איתו על-ידי מחיקת האיום אבל אתה להרוויח הרבה. להיות חכם. לעשות את הבחירה הנכונה. חוטפי לה מקום במערכת שלך. זה לא יגדיל את החוויה המקוונת שלך. זה לא ישתפר הגלישה באופן כלשהו שלך באינטרנט. זה רק יגרום לך כאבי ראש. להיפטר ממנו מיד.

המזיק הזה נכנסת המערכת שלך בשתיקה מוחלטת, אבל פעם, אתה לא יכול לפספס את נוכחותה. הכל משתנה, החל הגלישה שלך. לפתע פתאום, גלישה באינטרנט היא לא מה שהיה פעם… אתה מקבל מנותב מחדש אל חלקות מוצלות כל הזמן. Coin-have.com הופך את הצל שלך באינטרנט קבוע. הוא מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש ללא רשותך, אין באפשרותך לשנות אותם בחזרה. חוץ מזה, כל עמוד שבו אתה מבקר מכוסה לגמרי עם פרסומות. אתה רואה באנרים, קופונים, באנרים, מבצעים, הצעות, טקסטים, מוקפצים, פופ-unders, פרסומות וידאו, המחירים הטובים ביותר, השוואות, פחות או יותר כל סוג אחר של המודעה שאתה יכול לחשוב על.

מודעות נמצאים בכל מקום הם מכסים את המסך כולו, לא יכול לסבול את חסימת תוכן העמוד. לא משנה מה תעשה, לא ייעלמו. אתה לא יכול לסגור אותם אפילו עם כפתור “X”. אם תלחץ על זה, אתה מקבל הופנה לדף חשוד אשר עשוי להיות מלא תוכנות זדוניות, אתה יכול לסכן את המערכת שלך אפילו יותר בלחיצה אחת. תאר לעצמך מה להפוך פעילויותיך באינטרנט. ממש סיוט. אתה לא יכול למצוא מה שאתה מחפש כפי שאתה כל הזמן משתבשות.

חוטפי גורם לך להימנע משימוש המחשב האישי שלך. לא רק באינטרנט אלא במצב לא מקוון גם כן. הביצועים של המחשב שלך מחמיר באופן משמעותי. זה החינוך נשארה כל הזמן. היא קורסת. דפדפנים שלך להקפיא לעיתים קרובות. אפילו את חיבור האינטרנט שלך הופך להיות לא יציב. כל זה בגלל החוטף מגעיל. למה לסבול את זה? למה לשמור אותו במערכת שלך בעת שהוא מביא איתו שום דבר אבל המבוכה ונושאים. אם תסיר אותו, והכל יחזור לקדמותו. לעשות את זה בצע את המדריך להסרת שלנו למטה, לנקות את המחשב לתמיד.

כיצד החוטף Coin-have.com להזין את המחשב שלך? הורדת אותו? האם אישרת את הפרק? אנחנו לא חושבים כך, ובכל זאת, הנה זה. המזיק שעבדו עליך. זה בטח הגיע מצורפות לתוכנית אחרת, כאשר היו התקנת תוכנית זו ללא תשומת לב, יש לך החוטף בתור בונוס. לין רג’קוב הרוח ככה הוא טעות ענקית. יותר תשומת לב. אל תוותרו על האותיות הקטנות. קרא בעיון את מה אתה מסכים. התנאים וההתניות חשובים. אל תלחץ על “אני מקבל” מבלי שיש לקרוא אותן קודם. לעשות בדיקת הנאותות. אל תגרום לעצמך מטרה קלה אף יותר מאת להיות רשלן. כי הוא איזה נוכלים לקוות.

הסרת התקנה של Coin-have.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Coin-have.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Coin-have.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *