By | June 26, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Cobalten.com. המדריך להסרת Cobalten.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם אתה מקבל מחדש בקביעות אל אתר האינטרנט Cobalten.com? אם כן, זה נראה כאילו כבר הסתננו במחשב שלך על-ידי החוטף דפדפן. משמעות הדבר היא כי אתה עלול להיתקל בקשיים לאחר הפעלת גלישה רגילה. זאת בשל היכולות של החוטף לייצר תוכן המודעה מעצבן. השינויים, אחי. תוכלו להבחין כי את דף הבית, עמודי הכרטיסיות החדשות וספק החיפוש המועדף הוחלפו באותו האתר – Cobalten.com.

מה עוד, כי זה טפיל זדוני הוא מסוגל להשיג את הנתונים האינטרנט שלך כמו גלישה היסטוריה, הרגלים, שאילתות חיפוש, תמצאו שקשה להתעלם שנוצר חלונות קופצים, מודעות, דילים בלעדיים, הצעות מיוחדות, מכירות, מהבהב הודעות, וכו ‘. זה בגלל שהם יהיה באופן ספציפי ממוקד, בהתאם להעדפותיך אינטרנט. המטרה היא לגרום לך ללחוץ עליהם, כדי לייצר הכנסות דרך שיטת תשלום לכל קליק.

חוטפי דפדפן מופצים באופן נרחב. אתה עלול להיות נגוע איתם על-ידי פתיחת דוא ל זבל ולזייף קבצים מצורפים, באמצעות תוכנות מצורפות חינם, בקשות לעדכון, קבצי torrent, קישורים מפוקפק, חלונות קופצים, וכו ‘. חשוב כי המשתמשים לקבל עדכוני תוכנה שלהם ממקורות, מורשים ואמינים בלבד. לא בוטח בצורה עיוורת מוקפץ עדכון אקראית כי הוא מנסה לגרום לך ללחוץ על קישור חשודה.

כמו כן, בעת הורדת תוכן מהאינטרנט, אנו ממליצים בחירה של מצב מותאם אישית או מתקדם באשף ההתקנה. זה נותן לך שליטה מלאה על התהליך, באפשרותך להציג את התוכן המלא של התוכנה שהורדת. לאחר מכן, ניתן בקלות שתבטלו את תוכנית או יישום שנראה לך מיותרים או לא המיועד להורדת מלכתחילה.

בעוד חוטפי דפדפן אינם נחשבים להיות מסוכן מאוד, זה לא אומר שהם צריכים לזלזל. מספר גדול של מודעות, איני נראה איום אמיתי, אבל מראה יכול להטעות. תוכן מודעות כזה נוכל לנתב למקורות שעשויות להיות נגוע יכול לפתוח דלתות אחוריות עבור וירוסים אחרים כמו סוסים טרויאניים, תולעים, או אפילו ריגול! לא רק זה, אבל אתה יכול גם להיות לחיצה נותן האקרים גישה למידע הפרטי כגון אבל לא מספרים מוגבלת סיסמאות, חשבונות בנק, כרטיסי אשראי, כתובות IP, מזהה הכניסה, וכדומה

להציל את הנתונים האישיים שלך נהיה בסכנה, לחזור חוויה גלישה שקטה וללא להוסיף על-ידי מיד הסרת חוטפי דפדפן המעצבן הזה. אנחנו יכולים להוביל אותך דרך קבוצה מפורט של הוראות. רק לקרוא את שאר המאמר הזה כדי לגלות איך אתה יכול להיפטר זה החוטף פולשניות.

הסרת התקנה של Cobalten.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Cobalten.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *