By | November 10, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Cloud Packager Virus. המדריך להסרת Cloud Packager Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

כדי לומר כי ענן Packager הוא סוס טרויאני זה לא מספיק. . זה גם כורה מטבע… משמעות הדבר היא כי הווירוס משתמש משאבי המחשב שלך לשלי מטבע דיגיטלי. אתה עוזר רמאים מתעשרים, זה יעלה לך. תהליך הכרייה היא רק רווחי אם אינך משתמש המכשיר שלך. זה דורש הרבה כוח חשמלי. חשבון החשמל שלכם מאי כפול או אפילו משולש. זו הסיבה נוכלים אתה משתמש במחשב שלך. אחרת, כל העניין לא יהיה רווחי. אבל יש עוד. כפי שאמרנו, לבצע את התהליך הזה הכרייה, המחשב שלך צריך הרבה כוח. את הכוח הזה, כמובן, הופך חום.

אם במחשב שלך אין מערכת קירור חזק היא להתחמם יתר על המידה, התרסקות במוקדם או במאוחר. שלא לדבר על איך לאיטי זה הופך להיות. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. הוא מפגר, קופא כל הזמן. היישומים שלך לקחת את הגילאים לטעון. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן בצורה נכונה. . זה סיוט… עין של המחשב עבור סימנים אלו. לפעמים סוסים טרויאניים לבלות הרבה זמן על מכונות הקורבנות לפני שיבחינו. אם אתה יודע מה אתה מתעסק וויט, אתה בר מזל. אתה יכול לנקוט בצעדים מיידית נגד ענן כורך האובייקטים. לעשות את זה אל תהפוך להיות ספונסר של נוכלים. למחוק ענן Packager בהקדם האפשרי.

אפילו ללא תכונה זו הכרייה מטבע, כורך האובייקטים ענן הוא מאוד הרסני. אחרי הכל, זה סוס טרויאני אנחנו מדברים על… סוסים טרויאניים חשש מסיבה הינם ענן כורך האובייקטים אינה חריגה. זה עושה בלגן מוחלט של המחשב האישי שלך. זה משנה ברישום המערכת שלך מאחורי הגב. זה מוסיף and/ או מסיר ערכים, שינויים או מלא נזקים בקבצי מערכת חשובים, וכו ‘. כתוצאה מכך, התוכניות שלך לא יפעלו כיאות אם בכלל.

דבר שהטרויאנים אינה מחייבת את רשותך. . אתה כבר לא אחראי על המחשב שלך Crooks הינם זה רע. הם יכולים לעשות מה שהם רוצים. הם יוכלו להשתמש ענן Packager להתקין עוד תוכנות זדוניות במערכת שלך. סוסים טרויאניים לעיתים קרובות לשמש דלת אחורית לזיהומים אחרים, בעיקר כדי ransomware. גם, ההאקרים יכולים להשתמש המזיק כדי להזריק כל דפדפנים שלך עם אין ספור, פרסומות מוקפצות מעצבן שהם לא להיות מהימן. בלחיצה אחת טועה ואתה להחמיר את המצב הקשה.

כורך האובייקטים ענן באפשרותך גם להעניק שהמפתחים להסיר גישה למחשב שלך. אם זה קורה, ופושעי אינטרנט באפשרותך להפעיל את מצלמת האינטרנט ולאחר לרגל אחריך בזמן אמת. הם יכולים גם לראות מה אתה מקליד ומהי על המסך. הם יגנבו את פרטיך האישיים בדרך זו. אל תתנו את התרחיש הזה להתפתח. השתמש המדריך להסרת שלנו למטה כדי להסיר ענן כורך האובייקטים באופן מיידי. ככל שזה נשאר, מצבך מחמיר. לפעול עכשיו!

כורך האובייקטים ענן נוסע בדרך כלל האינטרנט המצורפים להודעות דוא. כדי להטעות אותך, האקרים להסוות את ההודעות שהם שולחים להיראות לגיטימיים. הם משתמשים לוגו חברה, שמות, לכתוב בשם סניפי הדואר, משטרה, וכו ‘. אם תקבל הודעת דואר אלקטרוני משולח שאתה אישית לא מכיר, המשיכו בזהירות ככל שתהיה הונאה. לא למהר לפתוח את ההודעה. ודא תחילה את השולח. אם משהו לא נראה חשוד, מחק את ההודעה מיד.

כמו כן, להתרחק טורנטים שלא אומתו ואתרים מפוקפקים. להיות זהיר מה אמרת. כן. זיהומים צריך רשות ממך. כדי להיכנס, הם משתמשים בכל מיני שיטות מטעה כדי להשיג את זה. לעשות בדיקת הנאותות. . אל תרגיש מטרה קלה אף יותר על ידי כך רשלנית. זה בדיוק מה האקרים רוצה.

הסרת התקנה של Cloud Packager Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Cloud Packager Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *