By | November 2, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Cloud Packager. המדריך להסרת Cloud Packager עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Cloud Packager כורה פחם סוס טרויאני. זה סוג של וירוס השתלט בסולם הדרגות בחודשים האחרונים. הסיבה לפופולריות התפוצצויות שלהם הוא שיעור רווח גבוה שהם יכולים להשיג. מה תוכניות אלה לעשות הוא לאסוף cryptocoins מן הרשת הפתוחה. Cloud Packager אוסף Bitcoins, Monero, LiteCoin, דש, אדווה, DarkCoin, Ethereum ו cryptocurrencies אחרים. תשלומים דיגיטליים נעשים נפוצים יותר ויותר בסחר עכשווי. כך קל סחר ספקים ולקוחות. עקב חוסר בתחום הפיזי, המשימה של הבטחת האבטחה של התנועות צריך להיות מטופלים על ידי ישות דיגיטלי. . זה איפה cryptocurrencies נכנס. הם יש נתפס לבצע העברות כספיות מאובטח עבור המוכרים והקונים כאחד. עליית מחיר שלהם וכתוצאה מכך יש צד את עינו של פושעי סייבר.

Cloud Packager הוא אחד של כורים רבים להיות השיקה לאחרונה. הסוס הטרויאני מבקש לחדור למערכות מחשב. יש להם את המשאבים שזה דורש לבצע התקפות זדוניות שלה. בונה Cloud Packager botnet כדי ליצור חיבור בין כל התקני נגועים. זה כל הזמן משיקה התקפות מרחוק לחדור יותר מכונות. הסוס הטרויאני גוזלת משאבים קולקטיבית של כל מערכות מחוברות בעת הפעלת משימות המיועד שלה. המספר שלהם קובע כמה קיבולת התוכנית מרושע חייב לרשותה. אחת הפעולות על סדר היום של Cloud Packager היא להפיץ עותקים של עצמו. הסוס הטרויאני יכול להשתמש במחשב שלך כדי לחדור מרחוק התקן הממוקם במדינה אחרת או יבשת ולהיפך.

Cloud Packager מופץ באמצעות קמפיינים malvertising. הטקטיקה הנפוצה ביותר היא שולחת מסר זיוף דוא. התוכנית סמויה הוא ארוז עם קובץ מצורף. השולח לתאר את זה בתור מסמך חשוב, מפציר בך כדי לפתוח אותו מיד. גישה לקובץ תאפשר הנגיף לתוך המערכת שלך. שולחי דואר זבל נוטים לסלף הקיימות לחברות וארגונים. זה נותן לגיטימציה ההודעות שלהם. אם אתה מקבל הודעה לא צפויה של משרד הדואר, חברת שליחים, בנק, מוסד, ענף הממשלה, המשטרה או כל ישות אחרת, לא להניח שזה ממש רק בגלל זהותו של השולח. עושה את המחקר שלך על-ידי בדיקת אנשי הקשר כדי לאשר כי המכתב נשלח באמת על ידי הישות המוצהרת.

וקטור הפצת נפוץ נוסף הוא נסיעה התקנות. העברת התוכנית מבודד מבוצע על-ידי אתר אינטרנט. אתה להגיע נגוע ביקור פלטפורמת או בעקבות קישור אליו. העצה שלנו למשתמשים נועד לסנן את המקורות שלהם. אם אתם מכירים אתר נתון, לבדוק מה יש לאחרים לומר בעניין. כשמדובר קישורים, עליך להיות בטוח שניתן לסמוך על מי סיפק אותה. הטכניקה האחרונה שנדון היא bundling. Cloud Packager עלול להיות צפוף עם יישום התוכנית, freeware או shareware פירטית. הלקוח להורדה יציע לך יש כלי נוסף מותקן בתור בונוס. האשף יהיה זה מסומן לפי ברירת מחדל. אם לא תשנה את ההגדרות, זה תקבל רשות להיכנס למערכת שלך לפי ברירת מחדל. הקפד שלקרוא למשתמש הקצה הסכם רשיון (למשתמש קצה EULA) של כל כלי עזר שלך להוסיף למחשב שלך.

Cloud Packager ישתמש במחשב שלי באינטרנט cryptocoins. התוכנית חתרני יכול לגנוב כסף מפלטפורמות מקוון ולשלוח אותם אל המפתחים שלה. יש את המכשיר המשמשים למטרה זו בעצם הופך אותך לשותף. ההאקרים מאחורי הסוס הטרויאני יכול לכסות על עקבותיהם בקלות. זה מה שהופך וירוסים אלה כל כך יעיל ומסוכן. ברגע מגלה Cloud Packager במחשב, לנקוט בצעדים כדי להסיר אותו. זה יכול לקחת לך זמן לשים לב הסימפטומים לנוכחות של התוכנית מוצל. הסימנים כוללים ביצועים איטיים מהירות, קופא, קורס והודעות שגיאה. זה כל מה ניתן לייחס בעיות שונות. כדי לבדוק אם איום פוטנציאלי, לפתוח את מנהל המשימות שלך ולחפש תהליכים חשודים. כשל לפעול בזמן יכול להוביל לבעיות נוספות, כולל נגיש תביעה. אתה נדרש על פי חוק לדווח כל שימוש לרעה פלילית שכרוך המחשב האישי שלך.

הסרת התקנה של Cloud Packager

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Cloud Packager מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *