By | April 12, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Clients5.google.com. המדריך להסרת Clients5.google.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתה נגוע של המזיק adware. איך נדע? ובכן, לשם שינוי, אתה קורא מאמר זה מה שאומר כי אי אפשר להיפטר של הדף Clients5.google.com. האתר Clients5.google.com הוא סימן ברור של הנוכחות של הזיהום. רואים הוא כל האמצעים זמן adware שכבר הספיק כדי להזין את המחשב וזה דרכו של חושף את עצמו. לקבל את זה כאות אזהרה שזו, לשים לב לזה. פרסום זה יביא תוצאות חיוביות אין לך. זה יהיה מועיל או שימושי. זה לא יגדיל את החוויה המקוונת שלך בדרך כלשהי.

למעשה, כל תקבל מ אירוח זה הוא כאבי ראש ובעיות. לא משלים עם זה. ברגע תזהה את האתר Clients5.google.com, להתחיל לחפש מקום המחבוא של adware ומחק אותו במקרה שהתגלה. שנקדים, כן ייטב. המזיק הזה אין לו מקום על המערכת שלך. לתת לו להישאר אפילו דקה מעבר לזיהוי. אתה תתחרט על זה

הנה מה adware שהולך לעשות. השני שזה זיהום מגיעה ליעדה מתחילה להתעסק עם המחשב שלך. זה מוסיף סיומת לדפדפן שלך דפדפנים פעם מהימן ולוקחת שליטה בהם. לאחר מכן, הוא מתחיל ביצירת פרסומות מעצבנת, אשר מכסים את המסך כולו כאשר אתה מבקר בדף אינטרנט. להיות ללא הפסקה מופגזים המודעות האלה שאתה פשוט לא יכול לעשות שום דבר. זה מעצבן, זה יגרום לך להיות בשליטה, בראש כל כך וזה מסוכן. הפריטים המוקפצים מדיה-fire.org הם לא משהו שאתה יכול להיפטר בקלות. . הם מראים, נתקלת כל הזמן קישורים שמעולם לא מומלץ לבקר.

גם, משהו מאוד חשוב שאתה צריך לזכור: המודעות האלה ממומנים. Adware, על-ידי הצגת מודעות ממומן, יוצר תעבורת אינטרנט ובכך להביא הכנסות ההאקרים. עם זאת, אי אפשר לדעת אילו פרסומות בטוח, אשר פגום עד תלחץ עליהם, למרבה הצער, אתה תראה שני הסוגים על-גבי המסך. שניהם רווחי עבור הנוכלים, חלילה להם רווחים. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לא ללחוץ על כל המודעות שנוצר על ידי המזיק הזה כי הסיכויים שזה פגומים ואינם מזיקים. ובכל זאת, אתה לא יכול למנוע באמצעות המחשב לנצח. אתה צריך פתרון קבוע הבעיות שלך.

הדרך היחידה להיפטר אלה מודעות, ניתובים מחדש היא להיפטר של המקור שלהם, כלומר adware Clients5.google.com. ברגע שזה נעלם, פעילויותיך באינטרנט לקבל בחזרה למצב נורמלי, ניתן יהיה לגלוש באינטרנט שלווה שוב. אל תהססו, אל תחכו מספיק זמן. והמצב מדרדר מרגע לרגע. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה ולנקות את המחשב שלך בהקדם האפשרי.

איך אתה? נדבק עם פרסום זה? המזיק היה כנראה ארוזות לתוכנית אחרת אשר אתה שהורדת והתקנת. ובכל זאת, אתה לא היו מספיק זהיר, במהלך תהליך ההתקנה, לא שמת לב כי היו התקנת יישומים אחרים גם כן. על מנת למנוע את זה מלקרות שוב, תמיד לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה. בניגוד מה רוב האנשים אומרים, הם אינם מתאימים עבור מומחי IT בלבד. הם פשוט לקחת יותר זמן, אבל הם גם נותנים לך שליטה מלאה של ההתקנה. אתה יכול לראות את כל אפליקציות נוספות אשר עומד להיכנס המחשב ובטלו אותם לפני סיום ההתקנה. אם לא, תצטרך להתמודד עם אותם מאוחר יותר. אבל למנוע מטרד להזין הוא הרבה יותר קל מאשר להתמודד עם זה, לאחר שהוא כבר פנימה

הסרת התקנה של Clients5.google.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Clients5.google.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *