By | December 7, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר CLICK-NOW-ON.ME. המדריך להסרת CLICK-NOW-ON.ME עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתה נגוע החוטף דפדפן. איך נדע? העובדה כי כיום קריאת מאמר זה מראה כי אי אפשר להיפטר של האתר CLICK-NOW-ON.ME. האם זה נכון? האם דף זה תופיע בכל פתיחה של דפדפנים שלך? אם כן, הפלישה היא עובדה. אתה מתעסק עם זיהום חוטפי אשר יש להסיר מהמחשב שלך בהקדם האפשרי. החוטפים הם מאוד מעצבן. הם גם מסוכן, אבל.

אז אל תצפו זה המזיק כדי לסייע לך כל סוג של דרך. זה לא יהיה. זה לא נועד להיות. ההיפך הוא הנכון. הפעם יותר הטפיל מבלה במחשב שלך, יותר בעיות וכאבי ראש זה גורם. לעשות את המיטב כדי להסיר אותו בהזדמנות הראשונה אתה מקבל. ברגע שאתה מתחיל לראות את הדף CLICK-NOW-ON.ME, קח את זה כאות אזהרה, לשים לב לזה. חוטפי מתחבא איפשהו במערכת שלך. למצוא שלה אורב נקודה ומחק אותו מיד. אם לא, להכין את עצמך המון צרות. במוקדם או במאוחר זה המזיק יכול לצאת משליטה, ואז הבעיה שלך ילכו מרע לגרוע. אל תיתן לזה לקרות. מבצע פעולות עכשיו!

חוטפי עושה בדיוק מה ששמו מרמז – זה כיצד למנוע חטיפת דפדפנים שלך. כל דפדפנים שלך, כדי להיות ברורים יותר. מרגע שזה נכנס, הוא מתחיל ביצוע שינויים בהגדרות שלך ללא הרשאה שלך. הוא מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש מאחורי הגב. זה מפנה לאתרים מפוקפקים כל הזמן. הוא מזריק המודעות רבים בכל עמוד זה תנסה לבקר. כמובן, שום דבר שאתם רואים בגלל האיום הזה הוא אמין. ניתן להדביק בקלות את המחשב שלך עם תוכנות זדוניות נוספות בלחיצה על הקישור ad/ הלא נכון. זה הופך את הגלישה שלך באינטרנט קשה מאוד, תן לאורך מעצבנת מאוד. אבל יש משהו גרוע יותר.

גם אם יש לך עצבים מברזל, חדירות בלתי נגמרת. את לא מטרידה אותך כל כך, אתה לא יכול לסבול סיכון האבטחה המזיק הזה חושף בפניך. חוטפי מתוכנת כדי לרגל אחריך ולעקוב אחר כל צעד שלך באינטרנט. היא משתמשת דפדפנים שלך בתור מרגל התקנים, אוסף את כל המידע רגיש עלייך האפשרי. פעם אחת ראה שיש לו את הנתונים, הוא שולח אותו. את מי? כדי ופושעי אינטרנט שיצר אותו, כמובן. הם מקבלים גישה מלאה פרטיך האישיים, הם יוכלו להשתמש בו עבור כל מה שהם רואים לנכון.

Crooks הם האנשים האחרונים מי צריך למצוץ סוג של גישה. הם ישתמשו בנתונים שלך חוץ שלהם למטרות זדוניות. השאלה האם אתה הולך לשבת בחיבוק ידיים. ולתת להם, או אתה הולך לקחת את. העניינים לידיים שלך ולהסיר את החוטף גניבת מהמערכת? אנו ממליצים מאוד שתעשה האחרון. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, להיפטר הפולש בהקדם האפשרי. שנקדים, כן ייטב.

איך החוטף להיכנס את המחשב מבלי שיבחינו? המזיק שעבדו עליך. זה לא יכול להיכנס ללא רשותך, אז הוא מבקש זאת עם זאת, הוא מבקש על זה באופן חשאי שיש אפשרי בעזרת טריקים לרמות כמו חבילות freeware, דואר זבל, פרסומות זדוניות, עדכונים מזויפים, וכו ‘. . הוא מסתתר מאחורי אותם, בתקווה כי אתה תהיה זהיר מספיק לא לשים לב לזה. למרבה הצער, בדרך כלל, אתה. אתה לא שם לב מה אתה ניתן להיכנס למערכת שלך ובסוף להדביק את המחשב שלך. להיות ערניים וזהיר יותר. לעשות בדיקת הנאותות. קרא מה אתה מסכים מראש. אם אתה לא להגן על המחשב האישי שלך עצמך, אף אחד אחר לא יעשה זה

הסרת התקנה של CLICK-NOW-ON.ME

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר CLICK-NOW-ON.ME מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *