By | December 20, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Clckads.com. המדריך להסרת Clckads.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

יש לך זיהום פרסום במערכת שלך! איך נדע? . ובכן, אתה רואה את הדף Clckads.com כל הזמן? הוא הדפדפן מחדש בקביעות את זה? אם כן, אז אנחנו בסדר. יש טפיל פרסום במערכת שלך. למרבה המזל, המאמר זה רק בשבילך. הוא מספק את כל המידע שאתה צריך לדעת על זה המזיק. איך שנכנסנו מה זה עושה, למה. זה מסוכן, איך לסלק אותו, כיצד להגן על המחשב שלך מפני זיהומים עתידיים.

קרא את המאמר כולו. זה יעזור לך לנקוט בצעדים נאותים הנדרשים. . אבל אל תבזבז את הזמן. לא להשאיר את זה מאוחר יותר או מחר. אין לנו זמן על דחיינות. Adware כעת על הלוח, זה גורם צרות מהצללים. ייתכן שלא תבחין שום דבר משמעותי כרגע אך זכרו כי הבעיות שתוכל להתמודד יהפכו יותר ויותר עם כל יום שעובר. הם יגדלו גם בחומרתם. אז… לא רציתי לפגוע בך. זה לאחר כך. לפעול עכשיו Adware ייתכן לא מסוכן כמו סוסים טרויאניים ו ransomware, אבל זה בהחלט מסוגל גרימת נזק בלתי הפיך. אל תתמהמה. עיכובים להוביל חרטה.

המזיק מתחיל לעבוד מיד לאחר הפלישה. הסימן הראשון של נוכחותו היא המראה של הדף Clckads.com. אם אתה מקבל הופנה באתר זה כל הזמן כאשר אתה נמצא במצב מקוון, רואה בזה האזהרה שהוא אכן. במבט ראשון, ייתכן שתראה את הדף פעם אבל בקרוב יהפוך שלך באינטרנט לווייתי, להיפטר זה יהיה בלתי אפשרי. לשים לב את הרמז הזה ולהתחיל לחפש את מקום המסתור של הטפיל. ייטב לך למצוא ולהסיר אותו, יותר. . זה הורס את חווית הגלישה שלך. . אתה לא יכול לגלוש באינטרנט שלווים יותר. המסך כולו מכוסה המודעות “מאת Clckads.com”. באנרים, דילים, קופונים, הצעות, פחות או יותר כל מה שתוכל לחשוב על. כל דף שאתה פותח הוא כבד על מודעות.

ככל adware נשאר, הפירסומת יותר אתה מקבל מופגזים. . למה? כי נוכלים להשתמש בהם כדי לזכות הכנסות לשלם לכל קליק. אם תלחץ על מודעה, הם משלמים. אתה הופך מעסיקם. ? האם זה מה שאתה רוצה לא להזכיר את זה על ידי לחיצה הם גם לחשוף את עצמך לסיכונים. המודעות אינם אמינים. רובם נחשף להעברת זיהומים. בלחיצה אחת היא כל מה שדרוש לך להזמין אמר דלקות. אל תעשי את זה. ואני לא חושב שניתן להימנע את מודעות גם. זה בלתי אפשרי. במיוחד לאחר שהם הופכים כה רבים הם חוסמים כל דף טעינה. במוקדם או במאוחר תלחץ, ואז יהיה לך יותר מזיקים להתמודד עם. . הצילי את עצמך לצרות, להתמודד עם הזיהום שאתה תקוע עם. ברגע שתיפטר adware, המודעות ואת הפניות גם תיעלם. לא לחשוב פעמיים. תעשה את זה!

כיצד להזין adware, כיצד להגן על עצמך? המזיק יש אותו בעזרת טקטיקות מסובך, והכי חשוב, עם העזרה של חוסר הזהירות שלך. אם אתה כדי למנוע התקפות עתידיות, לעשות בדיקת הנאותות. תשומת לב אל אתרים שאתה מבקר, כדי ללחוץ על המודעות links/. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות כאשר תתקין עדכוני programs/. בעיניים עצומות אל תפתח מיילים מאנשים זרים. השתמש מקורות אמינים בלבד להורדה הורדות. להיות זהיר, באופן כללי. אף אחת של השימוש בשיטות מזיקים אינה מספיק טוב לעבוד ללא רשלנות שלך. כך, לא לספק זאת, לשמור על המחשב חופשי מזיהומים.

הסרת התקנה של Clckads.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Clckads.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *