By | November 17, 2017
Remove Chromesearch.win

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Chromesearch.win. המדריך להסרת Chromesearch.win עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם Chromesearch.win החליף את דף הבית ו מנועי חיפוש ללא רשותך, אתה בצרות. אתר זה מהווה כעמוד הדפדפנים כרום לגיטימי אבל זה לא. אתה לא יכול למצוא LLC גוגל. שם את תנאי השימוש ולא במדיניות הפרטיות. Chromesearch.win הוא מתחזה. אתה מתעסק חוטפי דפדפנים, גוגל יש מה לעשות עם זה. אל תתנו את עצמך שולל. ברגע שתראה באתר מציקים במקומות על דף הבית הקודם שלך במנוע החיפוש, לפעול.

לקבל את המחשב בנמלים החוטף ולנקוט צעדים מיידית נגד זה. חוטפי לא לעשות עבור דיירים נעימים. ההיפך הוא הנכון. . הם האורחים נורא… כל מה שהם עושים הוא לדחוף את ההגדרות שלך, לבצע שינויים לא מורשים ליצור בלגן גדול. האחד שאתה תקוע עם הוא לא שונה. זה בדיוק למה יש להסירו בהקדם האפשרי. ככל שזה נשאר, הבעיות עוד זה גורם. יש לזכור שחלק הנזק הזיהום גורם עלול להתברר להיות בלתי הפיך. תעשה לעצמך טובה, להיפטר זה הפולש הראשון בהזדמנות. אל תתני אותו מספיק זמן לצאת מכלל שליטה. ולהרוס את חווית הגלישה שלך. ברגע את מזהה את זה, לעשות את המיטב כדי למחוק אותו.

חוטפי פונה פעילויותיך באינטרנט לתוך סיוט. בכל פעם שאתה אפילו מגע של דפדפנים שלך, אתם מפריעים. המזיק מפנה לדפי מוצל כל הזמן. זה גם bombards אותך עם מלא בספק מודעות על בסיס יומי. במילים אחרות, ביעילות בהסתייגות הגלישה שלך. אתה לא יכול לגלוש באינטרנט שלווה יותר, שלא לדבר על למצוא מה שאתה מחפש. מה תמצאו, אולם, היא גישה מהירה אל תוכנות זדוניות. אמון שום דבר שאתם רואים עקב חוטפי הסיכויים, זה זדוני, אם הלחיצה אתם אוטומטית הורדה לזיהומים יותר. המזיק זה מציב אותך בסיכון מתמיד תוכנות זדוניות. יש עוד, בכל זאת

Remove Chromesearch.win

The Chromesearch.win Virus

הפרטיות שלך נמצא בסיכון גם. חוטפי מציץ? לך ומפקחת על כל תנועה באינטרנט שאתה עושה. היא אוספת נתונים רגישים, כאשר ראה שאותו יש מספיק, הוא שולח אותה. את מי? לאנשים פרסמו את זה, כמובן. כמה זרים עם אג’נדות תמוהים יש גישה את פרטיך האישיים. אין צורך להסביר למה זה מסוכן, האם יש? האקרים הם האנשים האחרונים. על כדור הארץ אתה יכול לבטוח עם הפרטיות שלך. הם לא יהססו להשתמש בו למטרות זדוניות שלהם או למכור את זה לצדדים שלישיים. בכל מקרה, תהיו יפסיד. אם לא עושים משהו כדי למנוע את זה מלקרות. הסר את החוטף באופן מיידי. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה.

איך אתה? נדבק עם החוטף Chromesearch.win? ובכן, אחת השיטות הנפוצות ביותר הסתננות נקרא freeware bundling. אתה לעיתים קרובות אפליקציות להורדה חינם מהאינטרנט, אם כן, תבחר בהגדרות מתקדמות או את ההגדרות הרגילות. אם תבחר אתה האחרון, לשנות הרגלים שלך. ההגדרות הרגילות הן אוטומטי לחלוטין. ברגע שהם מתחילים, אתה מאבד שליטה. אם ישנם כמה תוכניות בנוסף המצורפת הצרור הם יותקנו ללא רשותך המפורשת.

ההגדרות המתקדמות, מצד שני, מאפשרים לך לראות את כל התוספות, כמו גם לבטל את הבחירה בהם לפני סיום ההתקנה. במילים אחרות, עדיין באפשרותך להתקין את התוכנית שבמקור שרצית ללא זדוני “בונוסים” שבאה עם זה. לעשות את זה תוספות אלה אינם לך משהו על המערכת שלך. נוכלים מנסים לעבוד אתה. להיות זהירים במיוחד מה אתה מסכים, אל תיתן להם להגיע דרכם.

הסרת התקנה של Chromesearch.win

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Chromesearch.win מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *