By | October 20, 2017
Remove Chromesearch.today Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Chromesearch.today Virus. המדריך להסרת Chromesearch.today Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

מנוע החיפוש Chromesearch.today צוין בטעות להיות מזוהה עם Google Chrome. יש לזה שם דומה ומשתפת את הלוגו שלו את אותה ערכת צבעים. במציאות, אין שום קשר בין אתר זה לבין הלקוח הגלישה הוקמה. Chromesearch.today מבטיח אבטחה אופטימלית, תוך שימת דגש על פרטיות. תכונות חיפוש כוללות מסננים עבור קטעי וידאו ותמונות. ישנם כפתורי גישה מהירה אל Google פלוס ו- Gmail. אתר האינטרנט עשוי להיראות אמין ונוח, אבל גם לא. חוקרי אבטחה גילו כי Chromesearch.today נשלטת על ידי החוטף. התוכנית נוכלים לעיבוד הגדרות הפנימי שלך, לנהל משימות בלתי מורשית מאחורי הגב.

חוטפי איפוס דף הבית ואת ברירת המחדל של מנוע החיפוש Chromesearch.today. זה נותן את היכולת לערוך את תוצאות החיפוש. התוכנית חשאית הוספת אתרי אינטרנט נתמך בין תוצאות השאילתות שהוזן רגיל. הם עשויים להיות לא רלוונטי פניות החיפוש שלך. חשוב מכך, האמינות שלהם לא אישר או דין וחשבון. הבעלים של תוכנית חשאית להסכים לקדם את התוכן של כל ספקי מודעה בתשלום. הם לא טורחים לבדוק אתרי אינטרנט המתאימים למטרות אבטחה. כפי שזה נראה, התחומים ממומן יכול להיות זדוני. עושה משימה פשוטה כמו מחפש מידע ברשת האינטרנט יהיה מסוכן בעוד החוטף הוא קיים במערכת שלך.

החוטף Chromesearch.today נוצר כדי להפוך את ההכנסות. המפתחים שלה משלמים לקחת למשתמשים אתרים ממומן. ישנן שתי דרכים לעשות זאת. מתנגש עם תוצאות החיפוש היא הפעילות פחות בולט. אולי אתה לא מבין התוצאות שבאתר מחזירה מזויפים. הגישה אחרים היא הרבה יותר ברורה, עד כדי intrusiveness. יוצר הכלי חמקנית המודעות המכילות הצעות הקניות. זה יראה לך מציאה עסקאות עבור פריטים שונים, כגון בגדים, אביזרים, ציוד ספורט, מכשירים טכנולוגיים, רהיטים, אלמנטים דקורטיביים, ציוד גינון, משחקים, צעצועים, ועוד רבים אחרים. חלק מההצעות יכול לסקרן אותך, אבל אתה צריך לשמור כי הם מובאים על תוכנית לא אמין. האתרים שהמודעות להוביל עשויים להכיל תוכנות זדוניות.

Remove Chromesearch.today Virus

The Chromesearch.today Virus

למרות המנוע Chromesearch.today טוען כי הוא מכבד את הפרטיות של אנשים, חוטפי עוקב אחר זהות של הפעלות הגלישה. יאסוף את הפרטים שתזין חפש בשדות, חשבונות, כמו גם את הקלט שהלקוח הגלישה שלך מאחסן לכל מחדל. הנתונים פגיעה כוללת את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות הקשות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, פרופיל דמוגרפי, אזור חיוג, דוא ל, מספר טלפון, תושבות, שמות משתמשים, סיסמאות, אישורים כספיים. הבעלים של החוטף ימכרו את המידע שלך על darknet בלי לבקש את רשותך או להודיע לך בקשר כוונותיהם. . Consequentially, אתם עלולים ליפול קורבן התקפות האקרים.

עכשיו אתה יודע מה הבעיות שלך, אבל אולי אתה לא יודע את הגורם להם. רוב הסיכויים הם, לא ביקרת באתר Chromesearch.today לפני. אז איך החוטף להשיג גישה למחשב, אתה שואל. . זה פשוט התוכנית הנפשע מופץ לא דרך התחום מלכתחילה. . זה התפשט דרך דפוסי כהה הטכניקה הנפוצה ביותר היא bundling. תוכניות פיראטיים, freeware ו shareware יכול להיות מנוצל והפכה מארח זיהום. . זה ניתן להוסיף תוכנה משלימה ההפעלה של יישום מסוים. הכלי מבודד יפורטו בתור בונוס. זה ייכלל כאפשרות לתנאים ולהתניות של הלקוח להורדה. אם דילגתם לקרוא אותם, תישאר מודע שיש תוכנית נוספת אמור להיות מותקן.

עוד נקודת כניסה משותפת עבור החוטף Chromesearch.today הוא דואר זבל. הכלי המוצל תוכלו לנסוע ארוז עם קובץ מצורף. השולח מאחורי ההודעה מזויף ינסה לגרום לך להאמין שזה מקורי. הוא יכול להציג את עצמו כנציג של ישות מכובד, כמו הפוסט לאומי, משטרת מחוז, ענף הממשלה, חברת שליחים, בנק, מוסד או רשת חברתית. האסטרטגיה הרגילה היא בקשו מהמטופל לפתוח את המסמך המצורפות, לקרוא אותו, תשלח תגובה מיד. גישה המצורף הוא כל מה שדרוש כדי לאפשר את החוטף להיכנס למערכת שלך, כדי להיות זהיר. לאשר את המהימנות של האימיילים שלכם לפני ההוראות מהם. באפשרותך לעשות זאת על-ידי בדיקת הקשרים שסופקו.

הסרת התקנה של Chromesearch.today Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Chromesearch.today Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *