By | August 29, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Cgg.peakexc.com. המדריך להסרת Cgg.peakexc.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתר האינטרנט של Cgg.peakexc.com מופיע בזמן גלישה באינטרנט? היכונו חדשות רעות. הנוכחות של דף זה הוא סימן כי כבר הסתננו במחשב שלך על-ידי פרסום. ברגע זה פולש, שתותקן בכל הדפדפנים שיש לך על המחשב האישי שלך. מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, הקצה של Microsoft, Internet Explorer, אופרה, ספארי-אין תוכנית הוא מחוסן. לאחר הטפיל סייבר מבססת עצמה, זה נעה על להפיק פרסומות פולשניות מרובות בצורה של חלונות קופצים, באנרים, מהבהב הודעות התראה, מודעות אפילו ב- text. . המטרה היא ליצור רווח דרך בשיטת PPC (תשלום לכל קליק).

כדי להבטיח את הצלחת המשימה שלה, הדברה סייבר לפקח על הפעילות המקוונת שלך לגנוב נתונים כמו היסטוריית גלישה, תוצאות החיפוש, כך ניתן כדאי להתאים אישית את התוכן שקודמו ולספק כי סביר יותר ללחוץ על. המודעות יותר הטפיל מציג, הסיכויים שזה צריך להיות הכנסות. עם מספר גדול של מודעות מגיעה הבעיה הגדולה יותר – הרגילה אחרת, חוויית גלישה מאובטחת נמצא בסיכון, כמו גם את המידע האישי והפיננסי אפילו.

פרסום הוא טפיל קטן ערמומי המסתמך על נאיביות שלך. זה לא יכול לפרוץ את דרכו ולהשיג גישה למחשב שלך לבד. היא זקוקה לעזרה שלך כדי לעשות את זה. לעתים קרובות, משתמשים מאפשרים ביודעין תוכנות זדוניות לחדור, על ידי פתיחת דוא ל זבל וקבצים מצורפים, כמו גם התקנת freeware מוצל. דרכים נפוצות אחרות להשיג adware במחשב כוללים בקשות לעדכון מזויפים, קבצי torrent, מפוקפק קישורים ופרסומות. תמיד לשלם קרוב לב מה אתה לוחץ על. לחשוב פעמיים לפני לחיצה על כפתור “אני מסכים”.

פושעי סייבר לסמוך על רשלנות שלך כדי לקבל גישה למחשבים ברשת שלך, לגנוב את הנתונים החשובים שלך. לעיתים קרובות מה קורה כאשר משתמשים להוריד חבילות התוכנה מהאינטרנט היא, כי הם ממהרים להשלים את תהליך ההתקנה, לבחור עבור התקנה מהירה. . טעות גדולה- בדרך זו, אין לך דרך לדעת אם היה תוכנות נוספות כללו זה לא נחשפה כראוי.

תוכנות זדוניות סופרת על טעות כזאת לפלוש. במקום זאת, אנו ממליצים מאוד בחירה מותאמת אישית או מצב מתקדם באשף ההתקנה, כדי להציג בקלות אם התקנות אופציונליות. אם קיימים, פשוט לבטל את הבחירה בהם, להמשיך תהליך ההתקנה.

פרסום מביא רק צרות ברגע במחשב האישי שלך. הגלישה שלך אף פעם לא יהיה אותו הדבר. פרטיות מקוונת שלך כבר לא יהיה קיים, שלא לדבר על איזה חוויה משלךלמעורבותך להיות באינטרנט יהיה. התקפה לספירה לא נראה מסוכן מאוד, אבל בטווח הארוך, זה יכול לעשות נזק רציני. ככל תאפשר טפיל זה להישאר זמן רב יותר שתיתן לו להשלים את תוכנית זדונית שלו. זה לא ייקח הרבה זמן עד הדפדפן שלך מפסיק לעבוד כראוי וטיפות מהירות האינטרנט שלך.

יתר על כן, האקרים יכולים לנצל את החולשה הזו, אז הם יכולים להשיג מידע אישי כגון, אך לא רק סיסמאות, מזהה הכניסה, IP כתובות, אישורי חשבון הבנק ואת מספרי כרטיסי אשראי. אתה לא רוצה שזה יקרה לך, נכון? אנו מציעים את עצתו שלנו ולהסיר תוכנות זדוניות זה מעצבן מהמחשב בהקדם האפשרי!

הסרת התקנה של Cgg.peakexc.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Cgg.peakexc.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *