By | October 31, 2018

אתר האינטרנט של C7rd.Nuclearlytu.info הוא מבשר על בעיות העתיד. אם אתה כל הזמן מקבל מנותב לדף זה, פירוש הדבר כי המחשב נדבק בווירוס על ידי טפיל ממשפחת adware. זמן קצר לאחר זה פולש, זה יגרום שינויים כאלה לדפדפן שלך, כי החוויה המקוונת שלך לא תהיה אותו הדבר. הגלישה הרצון לקבל קטע ללא הפסקה על ידי פרסומות מטרידות שתכסה את כל דף שבהם אתה מבקר. עכשיו להיות המה אפילו אתרי אינטרנט המציגים בעבר לא כל המודעות מבצעים.

המטרה של פרסום היא ליצור הכנסה באמצעות ערכת לשלם לכל קליק. הדבר הוא, הפרסומות שתראה אינם מאומתים. . זה לא העבודה של הטפיל לוודא כי התוכן בחסות מוביל לאבטח מקורות… ייתכן לחיצה מתקפת סייבר פוטנציאליים. יתר על כן, המספר הגדול של המודעות בקרוב ישפיעו על דפדפן האינטרנט שלך, גורם לו להפוך לאיטי ואפילו יותר נוטה התרסקות ומקפיאים על בסיס יומי.

יש סיבה שאת רואה את הפניות והודעות C7rd.Nuclearlytu.info. הקיום שלהם הוא כל בשל נוכחותם של טפיל מגעיל adware במחשב האישי שלך. אבל איך? האם הדפדפן שלך להידבק בדיוק? . ובכן, נעים לנו לומר לך את זה, אבל. זו אשמתך.

רק לך יש את הכוח כדי להעניק גישה הטפיל הזה למכשיר שלך. נוכלים משגשגים על רשלנות ורשלנות של המשתמשים. בגלל חולשות כאלה, הם יכולים בקלות לגרום לך להתקין תוכנות זדוניות מבלי שידע על כך. זה קורה לעיתים קרובות באמצעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים, קבצי torrent, חבילות תוכנה חופשית, קישורים מפוקפק, המודעות, כמו גם עדכון מזויף בקשות.

שים לב איזה פרסומות לחיצה על. אם הקידום נראה טוב מדי כדי להיות אמיתי, סביר יותר כי הקישור התפוצץ אתר חיצוני חשוד. כמו כן, הקפד להתקין תחת מצב ההתקנה המתקדמת custom/ כאשר היא זמינה לוודא כי אין תוכן הבונוס מקבל מותקן באופן אוטומטי ללא ידיעתך.

פרסום הוא המעיט לעיתים קרובות על-ידי משתמשים. רוב האנשים חושבים כי התוצאה היחידה של התקפה פרסום הוא מספר המודעות המוצגות על המסך שלהם. בסדר. יש של adware אורב על המכשיר יכול להביא כל מיני בעיות, תחליט לשמור אותו. ללא התערבות, במשך תקופה ארוכה של זמן. תתחילו לשים לב לקרטע מעצבן, מהירות האינטרנט איטי, כמו גם ביצועי הדפדפן כללי ירוד. אבל זה לא הכל.

את המידע האישי והפיננסי שלך יכול נחשפים בקלות בשל נוכחותם של הטפיל adware. האקרים לנצל את ההזדמנות הזאת כדי לגנוב נתונים יקרי ערך אלה, אז הם יוכלו לתדרך בספק-שלישיים אחרים למטרות רווח. אם ברצונך להחזיר את השליטה על הדפדפן שלך ולחזור חוויה רגילה ללא פרסומות באינטרנט, האפשרות היחידה שלך היא להסיר את זה המזיק מגעיל מהמחשב שלך. ככל שנקדים, כן ייטב!

הסרת התקנה של C7rd.Nuclearlytu.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר C7rd.Nuclearlytu.info של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר C7rd.Nuclearlytu.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *