By | February 5, 2018
Remove BrowseStudio

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר BrowseStudio. המדריך להסרת BrowseStudio עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

BrowseStudio היא תוכנית מודע אחרת אשר שייך למשפחת SuperWeb ידועים. המשפחה הזו מפורסמת שלו היישומים רצויות זה בהחלט לא, עליך לשמור על המחשב שלך. אחרת, סביר מאוד לחוות בעיות הקשורות לאבטחה.

במבט ראשון, נראה BrowseStudio תוכנית מאוד שימושית המסוגל שיפור חווית הגלישה שלכם והאתר חיפוש פונקציה. בנוסף, היישום מבטיח לעזור לך לרכוש את המוצרים שאתה אוהב במחיר סביר. עם זאת, אתה לא צריך לסמוך הבטחות אלו כפי שהם לא תתגשם. יתר על כן, בהתחשב בעובדה כי BrowseStudio סווגה כיישום תוכנות פרסום, בהחלט לא, עליך לשמור אותו במחשב שלך. במקרה השני, האבטחה הוירטואלית שלך עשוי להיות היווה איום.

לפי המומחים תוכנות זדוניות, תוכניות אחרות מקבוצת SuperWeb, כגון Lampy Lighty, KingBrowse, לטאה ליים מפתח, וכו ‘, הם גם פגיעים בשל העובדה כי לכולם יש תקנות פרטיות חלש מאוד אשר מאפשרים שלישיים המרושעת לנצל אוהב של BrowseStudio על בסיס קבוע. עוד בעיה בספק הקשורים BrowseStudio הוא כשיטת ההפצה כמו הקישור להורדה באתר הרשמי של התוכנית חסר כרגע. לכן, ניתן להסיק כי BrowseStudio מזין האישי שלך נכרכות בה תוכניות חינם אחרים אשר הם שעשויות להיות בלתי רצויות.

Remove BrowseStudio

The BrowseStudio Virus

יישומים אלה בדרך כלל מורדים מאתרי אינטרנט חשודים חיצוני עלול להדביק את המחשב שלך עם תוכנות זדוניות. מסיבה זו, עליך להוריד תוכנה חדשה ממקורות רשמיים בלבד, לקרוא את כל ההוראות המפורטות על-ידי אשף ההתקנה של התוכנית. בדרך זו, ניתן יהיה לבטל את הצטרפותם של יישומים נוספים אשר ברצונך להתקין במחשב שלך. במקרה BrowseStudio הוא כבר קיים במערכת, אתה בהחלט תהיה אחד או יותר תוכניות לא רצויות במחשב שלך, הם יש להסיר מיד.

BrowseStudio אינו ניכר גם אפילו אם זה מתקין הרחבה על דפדפן ברירת המחדל שלך. האתר הרשמי של התוכנית נקבע כי BrowseStudio הוא תואמות לדפדפני האינטרנט הראשי – באינטרנט אקספלורר, גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס, עם זאת, ההצגה מחקרים בה היישום אינו פועל למען האמת על Google Chrome. ככל הנראה, גרסאות חדשות יותר של דפדפן גוגל כרום לחסום BrowseStudio לחלוטין אשר מוכיח את זה שם קרה משהו אודות תוכנית זו.

BrowseStudio יציף את דפדפן האינטרנט שלך עם פרסומות מטרידות בכל פעם שתבקר ב- Ebay, אמזון, BestBuy או כל פופולרי באינטרנט קניות אתר אחר. אף-על-פי עשויה להיראות הזה מנסה BrowseStudio כדי לספק לך מידע רלוונטי הקניות, עליך להימנע לחיצה על מודעות שלה כי הם לא אמין בכלל. רובם מוטבעים עם תוכן צד שלישי לא היה פיקוח על ידי BrowseStudio, כך שזה יכול להיות קשור לצדדים שלישיים המרושעת המאוגדים להפיץ זיהומים המחשב.

בהתחשב כל הנ, ניתן להסיק כי BrowseStudio לא יכול להיות איום ביטחוני ישיר למחשב, אך תוכנית זו מציבה בעיות ספציפיות עליך לא להתעלם. לכן, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות במצב זה היא להסיר את BrowseStudio מן המחשב האישי שלך. ניתן לעשות זאת דרך לוח הבקרה, אחרי זה כדי להשתמש ביישום אבטחה אמין אשר יעזרו לך לשמור את המערכת שלך נקי ומוגן בעתיד.

הסרת התקנה של BrowseStudio

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר BrowseStudio מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *