By | October 20, 2017
Remove Brainfinds.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Brainfinds.com. המדריך להסרת Brainfinds.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Brainfinds.com הוא ספק חיפוש אלטרנטיביים. האתר אמור לעזור לשפר את תוצאות החיפוש שלך. במציאות, זה לא יהיה לעזר. Brainfinds.com מביא תוצאות יותר גרוע מאשר מנועי החיפוש הוקמה, כמו Google, Yahoo, Bing ו- MSN. זה לא בגלל זה הוא פחות יעיל. יש סיבה אחרת. התחום הוא משוייך החוטף. התוכנית חשאית משבש הפונקציונליות של דפדפן האינטרנט. זה עריכות את הגדרות ה-DNS אשר מאפשר לערוך את תוצאות החיפוש, אולם הוא נועד. עוד פעילות החוטף Brainfinds.com יודע לבצע מנטר. הכלי מוצלת לשמור על מעקב אחר של הפעלות הגלישה והמידע שלך רשומה עליך.

לפני שנדון מידת לסיכוני האבטחה בכל עוד יותר, נסביר איך החוטף Brainfinds.com חודר מחשבים. יש כמה דרכים שבה התוכנית מרושע יכול להשיג כרטיס כניסה למחשב שלך. במקרים מסוימים, הקורבן נשאר אדיש לתהליך. ראשית, יש שיטת אריזה. פעולה זו כרוכה לקוח להורדה בצורה של תוכנית. Freeware shareware, עותקים פיראטיים של כלי עזר בתשלום יכול לשמש למטרה זו. חוטפי התמזגה עם ההפעלה של המחשב המארח, המופיעים התנאים וההגבלות שלה ככלי בונוס. אם לא קראת אותם, לא תדע כי יש תוכנית אחרת מתוזמנת עבור התקנה. יש טעות נפוצה הזה קורא משתמש הקצה הסכם רשיון (שלמשתמש קצה EULA) חסר טעם ולכן וקטור הזה הוא כל כך מוצלח.

דרכים אחרות כדי להפיץ החוטף Brainfinds.com כוללים דוא ל זבל, נסיעה התקנות. הודעות מזויפות הם תופעה שכיחה על סדר היום של רוב האנשים בימינו. אם יש לך חשבון דואר אלקטרוני, רוב הסיכויים שאתה מקבל דואר זבל יום בחוץ. חלק מהם הם לקוי בכתב קלה לסיווג ככזה. אחרים, לעומת זאת, אפשר לשים יחד היטב. אולי היא הגישה הטובה ביותר כדי להטעות אנשים על-ידי כתיבה מטעם גוף מכובד שהם יבטחו, כמו הפוסט לאומי, חברת שליחים, בנק, רשת חברתית, ענף ממשלתי או איבר אכיפת החוק. ייתכן שיהיה קשה לומר אם דואר אלקטרוני נתון אמינה על ידי התוכן שלה, אך המגעים מחוון קל. בדוק את כתובת הדואר האלקטרוני ואת תדעי בוודאות. אתה יכול להתייעץ עם האתר הרשמי של הישות.

Remove Brainfinds.com

The Brainfinds.com Virus

כאשר זה ישקע לתוך המערכת שלך יתחיל החוטף Brainfinds.com עושה את מה שהיא נוצרה. התוכנית חשאית הוא כלי monetizing. זה עושה כסף קל עבור בעליו. הוא מביא תוכן נתמך תשומת הלב של אנשים. בעת גישה תוכן זה, האנשים מאחורי חוטפי ניתן לשלם עבור המאמץ שלהם לקדם את זה. ישנן שתי דרכים להוביל משתמשים אתרים ממומן. הראשונה היא לא רצונית. התוכנית סמויה מוסיף דפים הנתמכים בין התוצאות מקורית לשאילתות שהוזן. לא ייתכן שהם רלוונטיים לחיפוש המתאימים. מלבד מבזבז את הזמן שלך, Brainfinds.com יכול לסבך אותך בצרות. תוצאות החיפוש מזויף יכול להוביל אותך לאתרי אינטרנט אילו תוכנות זדוניות הקציר.

האיום אותו ברור עם פרסומי שיוצג לכם. החוטף Brainfinds.com יוצרת מודעות המכילות הצעות הקניות. הם באים בצורות ובגדלים שונים, כולל פריטים מוקפצים, פופ-unders, באנרים, קופון תיבות, freebies, קישורים ב- text, השוואה, המעבר, בתוך השורה, צף, interstitial, המודעות הקשרית. הם מופיעים מעל החלונות דפדפן וסייר פעיל ולא להפריע לעבודתך. אם אתה לא חושד כי הם הונאה, יכול בילבלתי אותם להצעות קניות טובות. תכונות התוכנית מוצלת להתמקח מציע מגוון רחב של פריטים, כגון בגדים, מכשירים טכנולוגיים, אביזרים, ציוד ספורט, רהיטים, קישוטים, ציוד גינון, צעצועים, ועוד רבים אחרים. שימו לב כי המקור מאחורי המודעות מאושרות לא להיות אמין.

בעוד אתה שדעתך הוסחה על ידי ההפרעות מתמדת, החוטף Brainfinds.com לרגל אחריך. התוכנית מרושע בעל יכולת לסחוט מידע מתוך דפדפן האינטרנט, כולל את היסטוריית גלישה, מעקב עוגיות, הקשות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, מיקוד, תושבות, חשבון דואר אלקטרוני, מספר טלפון, שמות משתמשים וסיסמאות. הקלט שנאספו מתמיינים קטלוגים ונמכר ב- darkweb. פרטיך רגיש יכול ליפול לידיהם של פושעי סייבר. הבעלים של החוטף Brainfinds.com לא בקש מהמשתמשים רשות לעקוב אחר ההפעלות שלהם ולאסוף מידע עליהם.

הסרת התקנה של Brainfinds.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Brainfinds.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *