By | October 5, 2018

אם אתר האינטרנט Bestadbid.com מופיעה בקביעות בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך, אתה צריך להיות בכוננות גבוהה. קיומו של דף זה מציין כי איפשהו במחשב מבצבצים טפיל מגעיל adware. מטרתה היא ליצור הכנסה דרך בשיטת PPC (תשלום לכל קליק). על מנת לוודא שזה יצליח במשימה הזאת, לא רק שזה יתחיל לייצר מודעות רבים ככל האפשר, אבל זה להתאים אותם אישית לפי ההיסטוריה הדפדפן של הקורבן ובתוצאות החיפוש. בדרך זו, המודעות יופיעו אטרקטיבי לאדם, שהופך אותם נוטים יותר לחץ.

פרסומת כבד התקפות בלתי נמנע להוביל לקרטע, תכופות מתרסק, ביצוע הגלישה שלך לחוות לגיהנום. Adware יוודא שאת העבודה שלך באינטרנט כל הזמן נקטע על ידי פרסומות, מעצבן, כי אפילו אלך רחוק כדי להשהות וידאו כי אתה צופה.

פרסום כלל מופץ באמצעות חבילות תוכנה חופשית, דואר זבל, פרסומות מפוקפק, קישורים, הורדות והודעות עדכון מזויף. חשוב לציין שאת adware לא יכול לחדור בפני עצמו. אתה לבדך יכול לאפשר את לפלוש.

לעתים קרובות, משתמשים ביודעין להעניק גישה כזאת תוכנה זדונית במחשבים שלהם. זה ייקח לחיצה אחת בלבד כדי ביודעין שתתקין תוכנית כזו מסוכנת במחשב שלך. ברוב המקרים, זה קורה אם תבחר באפשרות התקנה מהירה, במקום מנהג אחד. טעות זו יעלה לך מאוד, מפני תוכנות נוספות אשר לא נחשפה בעבר יותקן באופן אוטומטי על המכשיר ללא אזהרה. תוכנות זדוניות לעיתים קרובות מחופש כזה בונוס תוכניות ויישומים, אז אם התקנות אופציונליות, ודא כי לבטל את הבחירה בהם.

לאתר bestadbid.com ו adware, הם באופן כללי, אין לזלזל. בעוד פרסומות לבד לא יכול להזיק, אין שום ערובה שבו אתה יכול לקבל rerouted, לאחר שתלחץ על אותם. ייתכן ביודעין להתקין תוכנה מסוכנת על המחשב שלך, או לפתוח דלת אחורית עבור האקרים המבקשים לגנוב את המידע הפרטי שלך לתועלתם האישית. הדרך היחידה להבטיח הנוכחות המקוונת שלך ולהגן הן את המידע האישי והפיננסי שלך ליפול לידיים הלא נכונות היא להסיר טפיל פרסום מעצבן זה מהמחשב שלך.

אסור לך לבזבז זמן! ככל שאתה לעכב בעשייה, הנזקים יותר adware יהיה מסוגל לעשות. נוכלים לנסות לנצל כל הזדמנות להוציא לפועל תוכניות זדוניות שלהם. בחוכמה, אל תתנו להם להתפשר על פרטיות ואבטחה מקוונים.

הסרת התקנה של Bestadbid.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Bestadbid.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *