By | February 1, 2018
Remove Best.aliexpress.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Best.aliexpress.com. המדריך להסרת Best.aliexpress.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Best.aliexpress.com הוא לא דף לגיטימית. קודם כל, יש מה לעשות עם AliExpress.com בה רוב המשתמשים להשתמש כדי לקנות באינטרנט. שנית, אתר זה משויך פרסום. נראה כי יש פרסום איפשהו על המחשב אשר מכריח אותה עליך. אמון אותנו, דבר הדף מציג הוא אמין, ובוודאי מועיל. פרסום חלקים אל תגרום דיירים נעימים. למרות שהם לא הסוג המסוכן ביותר של זיהומים, הם מהווים גם סיכונים. בגלל זה אתה צריך למחוק אחד אתה תקוע עם בהקדם האפשרי. אנחנו יכולים לעזור לך עם זה.

פרסום קל יחסית להתמודד עם אבל אתה צריך לפעול מהר. משהה רק להחמיר את המצב הקשה. הפעם יותר שהמזיק מבלה על הסיפון, יותר בנוח הוא מקבל. בקרוב מספיק תמצאו את עצמכם במצב מאוד לא נעים. ברגע אתה במקום הדף Best.aliexpress.com, לקבל את העובדה. יש לך של הזיהום על הסיפון ויתחילו לחפש את מקום המחבוא שלו. לאחר מכן, כאשר תמצא אותו, למחוק אותו מיד. את עצמך בעתיד יהיה. תודה על זה.

כאשר adware ישקע במחשב שלך, זה לא לבזבז את הזמן. המזיק משנה דפדפנים שלך ועושה שינויים לא מורשים בהגדרות שלהם. לכן הדף Best.aliexpress.com הופך את הצל המקוון שלך. מה שלא תעשה, האתר ממשיך להופיע. אתה מקבל הופנה אליו, הוא מופיע בין תוצאות החיפוש, זה שם בעת פתיחת כרטיסיה חדשה. זה בכל מקום. אתה תשנא את זה. Adware לקח שליטה על דפדפנים שלך, הדעה שלך כבר לא רלוונטי.

מלבד האתר הזה מפוקפק, תודה על הפרסום על מפולת השלגים של הפרסומות שתראה על בסיס יומי. המודעות מעצבן, בחסות רבים. יזרקו אותך בכל יום. . אבל אל תהיה נאיבי מספיק לחשוב כי הפרסומות האלה נמצאים שם כדי לשפר את חוויית הקניות המקוון שלך. כמובן, לא. הם משמשים מטרה crooks כדי להגביר את תעבורת האינטרנט ולהפיק הכנסה לשלם לכל קליק. בכל פעם שאתה לחץ, האקרים עושים כסף אתה סיכון הורדת לזיהומים יותר על הלוח.

Remove Best.aliexpress.com

The Best.aliexpress.com Virus

ופושעי אינטרנט מקווים כי לבלבל הדף Best.aliexpress.com זדוני שלהם עם האתר AliExpress.com המקורי, לחץ על הפרסומות שתראה. אל. ספוט את ההבדל. הפרסומות אינן מהימנות. אתה עלול לסכן את המחשב שלך אפילו יותר בלחיצה אחת. זה כבר נמצא יתארחו עקב adware שאתה כרגע מארחים. המהירות היא איטית, היא קורסת לעיתים קרובות, דפדפנים שלך להקפיא גם.

לא לסבול את זה. אתה לא מרוויח כלום על ידי שמירה על הזיהום. להפך, זה הורס בעבר נורמלית ובטוחה הגלישה שלך ואת שחוויית הקנייה המקוונת. להיפטר ממנו אז הכל יכול לחזור לקדמותו. בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, לנקות את המחשב מפני המגיפה הזו.

כיצד להגן על עצמך מפני זיהומים עתידיים? בדרך כלל, תוכנות פרסום מסתמך על תוכנות מצורפות להתגנב פנימה הטכניקה הכרוכה בעצם עובד ככה: האקרים לצרף תוכנות זדוניות שלהם לתוכנית אחרת ותקבל בעת הורדת התוכנית האמורה כמו גם את התוכנה הזדונית. עם זאת, יש דרך למנוע את זה. בוחרים אשף ההתקנה מתקדם במקום האחד (מומלץ) בסיסיים. בדרך זו אתה יכול לראות כל יישום נוסף ב הצרור כמו גם הבחירה אם אתה רוצה. אנו ממליצים כי לך אז.

לעתים קרובות יותר מאשר לא, הניצבים הם זדוני. אתה יכול פשוט להסיר אותם ולאחר מכן על סיום התקנת התוכנית שרצית במקור. אבל אם אתה בוחר את ההגדרות מהר אתה לא אפילו להציג את רשימת האפליקציות “בונוס”, בעת לחיצה על “סיום”, הם הותקן במחשב שלך. קצת זמן נוסף וזהירות יכול לחסוך לך המון בעיות לאחר מוכן. זוכר את זה

הסרת התקנה של Best.aliexpress.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Best.aliexpress.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *