By | July 16, 2018
Remove Audienceline.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Audienceline.com. המדריך להסרת Audienceline.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Redirect Audienceline.com הוא מסווג על ידי תוכנות זדוניות חוקרים כמו adware. . זה טפיל מעצבן מאוד שגורם בשימוש רגיל של הדפדפן שלך בלתי אפשרי. פרסום זה הוא יותר מסוגל להפוך את הדפדפן המועדף שלך כלי הצגת המודעה. המסך תהיה מופגז על ידי רבים פרסומות פולשניות ופריטים מוקפצים קידום שונות דילים בלעדיים, הצעות מיוחדות ולזייף קופונים, מהבהב הודעות, בקשות לעדכון, וכדומה

המטרה העיקרית היא ליצור PPC (תשלום לכל קליק) או PPV (בתשלום ) הכנסות. זה יוכיח להיות משימה קלה עבור פרסום זה, שכן גם לקבל את היסטוריית הגלישה, הרגלים, שאילתות החיפוש של הקורבן, אז זה יכול לספק את סוג התוכן אשר המשתמש ככל הנראה ללחוץ על…

פרסום הנפוץ ביותר היא התפשטה באמצעות חבילות תוכנה חופשית, הודעות עדכון מזויפים, דוא ל זבל, קבצים מצורפים, קישורים מפוקפק, מודעות, קבצי הפעלה פגומה, וכו ‘. כדי למנוע זיהום פרסום פוטנציאלי, אנו ממליצים לקוראים שלנו כדי לוודא שהם מקבלים עדכוני התוכנה שלהם ממקורות מורשה ואמין בלבד. לא בצורה עיוורת אמון מוקפץ אקראי זה יתריע של עדכון חשוב ואני רוצה להפוך אותך ללחוץ על קישור חשודה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הודעות עדכון כאלה להתברר מזויף.

Remove Audienceline.com

The Audienceline.com Virus

כמו כן, אנו מציעים הולכים על התאמה אישית או על מצב מתקדם באשף ההתקנה כאשר אתה מתקין התוכנה שהורדת מהאינטרנט. בדרך זו יכול בקלות שתבטלו את תוכנית או יישום למצוא חשוד או לא רוצה להוריד מלכתחילה. תוכנה נוספת היא לעתים קרובות תוכנות זדוניות בתחפושת! בגלל זה אתה צריך לשים לב מה אתה בעצם מנסה להתקין במחשב שלך.

פרסום אין להשאיר ללא השגחה במשך תקופה ארוכה של זמן. אם זיהית את נוכחותה, עליך להמשיך מיד עם הוצאתה לפני שיהיה מאוחר מדי! המודעות שנוצר ופריטים מוקפצים עשוי להיראות מושך למשתמש, אך יש סיכוי טוב שהם לנתב לאתרים מסוכנים.

ייתכן לחיצה הענקת האקרים אחרים שליטה מלאה על המחשב. על ידי נפילה למלכודת זדוני שלהם, עשויים לאפשר וירוסים מסוכנים כמו סוסים טרויאניים או אפילו ransomware במערכת המחשב שלך! אל תשים נתונים פרטיים כגון אבל לא מוגבל סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי או חשבון בנק אישורים בסכנה! לחזור אל חוויה ובטוחה ללא פרסומות על-ידי ביצוע ההוראות שלנו!

הסרת התקנה של Audienceline.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Audienceline.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *