By | October 24, 2017
Remove AtoZManuals

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר AtoZManuals. המדריך להסרת AtoZManuals עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

כפי ששמה מרמז, AtoZManuals הוא כלי אשר מספק מדריכים. היא מארחת ארכיון מקיף של מדריכים עבור אלפי מוצרים. בנוסף, השירות יש פונקציה חיפוש. עם AtoZManuals, באפשרותך לחפש מידע באינטרנט ולקבל הנחיות כיצד לנצל מוצרים שונים. התוכנית עשויה להיראות טוב, אך המציאות היא שונה בהרבה. חוקרי אבטחה גילו כי היא מבצעת משימות בלתי מורשית על הרקע. בפרט, זה משנה את הגדרות ה-DNS, מציגה פרסומות ועוקבת ההפעלות הגלישה. עקב פעילותה מוצל, AtoZManuals יש שחולקו לקטגוריות כמו החוטף. אנחנו יסביר יותר על הנושא במהלך מאמר זה.

AtoZManuals מנצלת את דפדפן האינטרנט, שהופך אותו חייל בערכת שלה. התוכנית חשאית יכול להשפיע על רוב לקוחות הגלישה, לרבות Google Chrome, מוזילה פיירפוקס, הקצה של Microsoft, ספארי, ו- Opera. אתה תגלה איך החוטף שינה ההגדרות של דפדפן האינטרנט שלך. השינויים יהיה ברור. תגלו כי מנוע החיפוש שלך דף הבית ואת ברירת המחדל אופסו. זה נעשה כדי לתת החוטף את היכולת לטפל בתוצאות החיפוש. זה יוסיף אתרי אינטרנט נתמך בין התוצאות מקורית לשאילתות שלך. . זה הדרך הראשונה של התוכנית חמקנית להסב את תשומת ליבך תוכן בחסות…

הגישה אחרות פרסום היא ישירה יותר. AtoZManuals המון מודעות של חלונות דפדפן חדשים ומטביע אותם לתוך הקורבן גולש דרך אתרי האינטרנט. בזמן שאתה בעניינים שלך, גלישה דרך האינטרנט, התוכנית פולשניות ניתן להפריע לך. הוא ייפתח לספירה windows על גבי הדפים שאתה מציג. תתחיל לשים לב כי כל אתרי האינטרנט שהדפדוף יש פרסומות טבועים בהם. חוטפי אחראי על כולם. הכלי מוצלת מתמקדת בעסקה קניות עסקאות כדי למשוך אנשים אל המודעות. זה יראה לכם הצעות בלעדיות על בגדים, אביזרים, רהיטים, מכשירים טכנולוגיים, אלמנטים דקורטיביים, ציוד ספורט, ציוד גינון, צעצועים ועוד.

Remove AtoZManuals

The AtoZManuals Virus

אתה עשוי לקבל רושם מוטעה. AtoZManuals לא עובד לטובתך. התוכנית נוכלים פועלת רק לטובת המפתחים שלה. כאשר משתמש אחרי קישור הנתמכים, הם משלמים סכום מסויים. טכניקה monetizing זו נקראת מערכת תשלום לכל קליק. היוצרים של החוטף לא בחשבון מצב פלטפורמות שהם לקשר. זה צוין בהסכם הרשיון למשתמש הקצה (EULA) באתר הרשמי של הכלי,. com atozmanuals. החברה שמאחורי התוכנה נקראת Mindspark אינטראקטיביים רשת בע מ היא מבוססת בעיר יונקרס, ניו יורק. אם קראת את מדיניות הפרטיות, תגלו כי התוכנית חמקנית עוקב אחר המפגשים הגלישה, אוספת מידע על משתמשים. זה יכול למכור את המידע הפרטי שלך על darknet.

אם לא ביקרת באתר הרשמי של AtoZManuals, ייתכן שאתה תוהה איך החוטף היה מותקן במחשב שלך. אתה יכול לרכוש את הכלי בהתנדבות. יש קישור להורדה בדף הבית. עם זאת, ההפצה קורה באמצעים עקיפים לרוב. השיטה המועדפת היא bundling. טכניקה זו הוא פופולרי בשל אחוזי הצלחה גבוהים שלה. אנשים בדרך כלל להשמיט לקרוא את התניות והתנאים של התוכניות שהתקנת למחשבים שלהם. . זה איפה רשום תוכנה סמויה כמו AtoZManuals. להורדה הלקוח תציע אותו ככלי בונוס. כדי לחסום את זה את התקנת, יהיה עליך לשנות את ההגדרות באופן ידני. שימו לב freeware shareware, עותקים פיראטיים של כלי שירות בתשלום של משמשים לעתים קרובות כדי לארח תוכניות לא רצויות.

כולנו מקבלים דוא ל זבל יותר נפוץ ממה שהיינו רוצים. לפעמים, זה אפשרי להתבלבל הודעה מזויף כמו להיות אמיתי. אמני הונאה יכול להיות מיומן-ניסוח מכתבים משכנע. כמו בכל התחומים האחרים, זה לוקח מיומנות כדי לתכנן מסר אמין. השולח יכול אפילו להעתיק התבנית והלוגו של ישות מכובד כדי להונות את הציבור. הדרך הטובה ביותר להגיה את המהימנות של מכתב היא על ידי בדיקת כתובת המייל. באפשרותך להפנות אל אתר האינטרנט הרשמי של הישות המתאימים. הדרך המהירה ביותר לקבל נגוע AtoZManuals היא הנחיתה באתר פגום. נסיעה התקנות לקרות בעת הזנת תחום פרוץ. האינטרנט הוא מלא איומים מוסתרים, כדי להיות זהיר.

הסרת התקנה של AtoZManuals

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר AtoZManuals של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר AtoZManuals מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *