By | June 19, 2018
Remove Antivirus Pro 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Antivirus Pro 2017. המדריך להסרת Antivirus Pro 2017 עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Antivirus Pro 2017 סווגה כמו יישום מתחזה מסוכן ראשוני שמטרתו להרוויח רווח עבור המפתחים. למעשה, התוכנית פועלת כמו כלי אבטחה מזויפות אשר לא רק מציף את הצג עם פרסומות מוקפצות תועלת, אבל גם לנסות כמיטב יכולתו כדי לשכנע אותך כי המחשב שלך נמצא מלא איומים זדוניים. עם זאת, אתה לא צריך לסמוך Antivirus Pro 2017 כל כך קל. אחרת, ייתכן באמת את אבטחת המערכת שלך בסכנה.

ברגע Antivirus Pro 2017 מדביק את המחשב, זה מתחיל ביצוע סריקות יומי של המערכת, לא משנה אם שאישרת להם או לא. כמובן, תוצאות אלה סריקות יומי הם מזויפים לחלוטין, כך אתה לא צריך להאמין להם. זה כל כך כי התוצאות נועדו במיוחד כדי לגרום לתוהו ובוהו, להונות אותך. ובכל זאת, יש בראש את העובדה האיום היחיד במערכת שלך הוא כלומר Antivirus Pro 2017, אתה בהחלט לא צריך לסמוך על התוצאות המוצגות.

Antivirus Pro 2017 משתמשת בשיטות שונות כדי להדביק את המחשב הווירטואלי שלך. אחד מאלה הוא מתחבא מאחורי התוסף מזויף פלאש או Java עדכון קישורים אשר הגיעו מקובץ חיצוני שיתוף אתרי אינטרנט. חוץ מזה, Antivirus Pro 2017 גם עשוי להיות מופץ על ידי סוס טרויאני, או שזה יכול להיות כי המחשב שלך כבר נדבק עם תוכניות זדוניות מסוימות לפני Antivirus Pro 2017 שחדר זה. אבל לא משנה מה המקרה, יישומי מתחזה מאוד הבעתיים כאשר הם מזינים את המערכת, ולכן מיד תבין כי אתה נגוע Antivirus Pro 2017.

Antivirus Pro 2017 מוצג יישום אמין נגד תוכנות ריגול כדי לשכנע אותך כי המחשב שלך נדבק בווירוס על ידי תוכנות זדוניות. כאמור לעיל, לאחר מתחזה נכנס למערכת, זה יהיה לבצע סריקת מערכת מלאה אשר “לאתר” זיהומים מרובים, כגון סוסים טרויאניים, stealers סיסמה, תולעים, וכדומה

Remove Antivirus Pro 2017

The Antivirus Pro 2017 Virus

זכור כי אלה סריקות מערכת, הודעות האבטחה המסופקים על ידי Antivirus Pro 2017 הן מזויפות. עם זאת, תוכנית האנטי-וירוס פיקטיבי מנסה שלה הכי טוב לשכנע אותך כי המערכת שלך נגוע ברצינות על ידי תוכנות זדוניות אשר מונעת את הגישה לתוכניות ההפעלה הנפוצה ביותר, אפילו באמצעות דפדפני האינטרנט שלך.

כאמור, המטרה העיקרית של Antivirus Pro 2017 היא לעשות כסף קל על יוצריה. מסיבה זו, אתה לא לחשוף מידע רגיש אל היישום נוכלים, כי הצדדים השלישיים מאחורי זה יכול להשיג את הכספים שלך, לגנוב את הכסף שלך.

שימו לב כי על מנת להגביר את הסיכויים שלה לרמות אתכם, Antivirus Pro 2017 מבלה זמן ניטור פעילות הגלישה שלך. לאחר adware רשומות מספיק מידע עליך, הוא מתחיל להצגת פרסומות מותאמות אישית על-פי האינטרסים האישיים שלך. בדרך זו, האפשרות בשבילך לפתוח פרסום מסחרי מגביר באופן משמעותי, אז הוא הרווח עבור הצדדים השלישיים.

גם, אתה צריך לחרדה בבלוקים התיק Antivirus Pro 2017 הגישה לדפדפן האינטרנט שלך. יש דרך להסיר את ההגנות של היישום על-ידי ביצוע ההוראות להסרת שסופקו על-ידי לשאוג. ובכל זאת, הסרה ידנית לא מומלץ עבור משתמשי מחשב רגיל, כי זה עלול להוביל לכשל במערכת. מסיבה זו, התקנת כלי אמין antimalware היא האפשרות הטובה ביותר עבור הסרת כשיישום מן המערכת.

במקרה כי הפעלות הגלישה שלך נותבו אתרי אינטרנט לא אמינה וחסרת ביטחון, קבצים פרוץ, וירוסי מחשב אולי הצליחו לחדור לתוך המחשב האישי שלך. כתוצאה מכך, זיהומים עלולים להיות מוסתרים עכשיו במערכת, והם עשויים לגרום זה אפשרי עבור פושעי סייבר לקבל גישה למחשב שלך, לגנוב את פרטיך האישיים. אם כך, הדרך היחידה להסיר וירוסים ואיומים כל לחלוטין, להגן על המידע שלך נגנב היא להשתמש תוכנית אבטחה אוטומטיים. עם זה, זיהומים מוסתרים ועוזרת למחוק. השלב הבא הדרוש כדי להגן על המערכת שלך בהצלחה מפני ההתקפות של האקרים הוא לתזמן סריקות רגיל של המחשב שלך באמצעות תוכנת האנטי-וירוס.

הסרת התקנה של Antivirus Pro 2017

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Antivirus Pro 2017 של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R. יחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Antivirus Pro 2017 מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *