By | October 24, 2017
Remove Alpha Shoppers

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Alpha Shoppers. המדריך להסרת Alpha Shoppers עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

השקרים יישום Alpha Shoppers לפנים שלך. היא מתיימרת להיות תוכנית שימושית אשר משפר את החוויה המקוונת שלך על ידי עוזר לך לחסוך כסף כאשר קניות באינטרנט. זה יהיה נהדר אם זה היה נכון. אשר זה לא. Alpha Shoppers היא למעשה תוכנית פרסום, זה לא נועד להיות מועיל לך בדרך כלשהי. למעשה, הוא משמש ליצירת הכנסה לשלם לכל קליק לכל מי שמוכן לשלם. הבעיה היא כי האפליקציה לא לוודא מה מקודמת באמצעות שירותיה. וגם זה לוודא המשתמשים שלה. כל אחד יכול להשתמש בו.

האקרים, אנשים בעלי כוונות זדון כלול. הם מנצלים התוכנית ולהשתמש בו כדי להפיץ זיהומים באינטרנט גם לגבי רווחים ללא מאמץ רווח. מה אתה צריך לעשות מיד הוא למחוק אותו. שום דבר טוב יבוא לא לקיים Alpha Shoppers על הלוח. ההיפך הוא הנכון. Adware יהפכו את החוויה המקוונת שלך לסיוט. אתה תשנא את החוויה. חוץ מזה, אתה כל הזמן ייחשפו תוכנות זדוניות. לפעול מהר מפני האיום. על ידי מקבל להיפטר מזה, אתה עומד לעשות לעצמך טובה ענקית. אז, לא מטרידים אותי. ייטב לך להתמודד עם המזיק, יותר טוב.

כפי שאמרנו, מטרתו של adware היא ליצור הכנסות לשלם לכל קליק. כדי לעשות זאת, זה bombards אותך עם מודעות ללא-הפסקה. אתה נאלץ לראות אינספור פרסומות בכל פתיחה של דפדפנים שלך. . כן, הם נפגעו Alpha Shoppers מוסיף תוסף מציקים אשר תואמת בצורה מושלמת בכל דפדפן אתה רשאי להשתמש, כולל שלושה אלה הפופולרי ביותר, כלומר Chrome, מוזילה, ואת הקצה של Microsoft. מרגע זה ואילך, כל דף שאתה מבקר בו מכוסה לגמרי עם כל מיני פרסומות. קופונים, באנרים, טקסטים, הצעות, עסקאות, השוואה, מודעות וידאו, פרסומות מוקפצות, וכו, וכו לכסות את המסך כולו, שעון תוכן של דפי.

Remove Alpha Shoppers

The Alpha Shoppers Virus

אל תלחץ על דבר שאתה רואה. רוב המודעות האלה פגומים ולספק להם תוכנות זדוניות. או, הם מובילים לדפים מלאה של תוכנות זדוניות. בכל מקרה, בלחיצה אחת טועה ואתה להוריד לזיהומים יותר במחשב שלך כבר נגוע, יתארחו. הימנע כל הפרסומות, אפילו אם הם נראים מועיל ומעניין. אם הם עושים, זה רק בגלל adware רצה שהם יהיו כך אתה תהיה מתפתה ללחוץ.

איך זה? יודע מה אתה אוהב, למרות זאת? הוא מציץ? לך, אוספת מידע ולאחר מכן משתמש זה כדי להציג מודעות אשר ניצוץ ההתעניינות שלך. לא נופלים למלכודת הזו. לא יהפכו ספונסר של נוכלים. עם כל אחד הקליקים שלך, לך למלא את כיסיהם. תעשה מה שנכון ולמחוק בהקדם האפשרי Alpha Shoppers. ברגע שאתה עושה, הגלישה שלך יחזרו לקדמותם. השתמש המדריך להסרת שלנו למטה כדי לעזור לך להתמודד עם המזיק באופן ידני.

איך אתה? נדבק עם Alpha Shoppers? בדרך כלל, תוכנות פרסום נוסע באינטרנט באמצעות חבילות תוכנה חופשית. זה המצורפת מקבלת תוכנית חינם ברשת האינטרנט, כאשר אתה להוריד ולהתקין תוכנית זו ללא תשומת לב, אתה מקבל adware בתור בונוס. בפעם הבאה שאתה מתקין פריט, לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום אלה מהיר Standard/. הם מאפשרים לך לראות את כל התוכניות המצורפות בנוסף אשר עומד להיכנס במחשב שלך ללא הפרעה.

בנוסף, ניתן שתבטלו את אותם, אפשרות אשר אין לך תחת להגדרות הבסיסיות. בטלו את הבחירה כל התוספות שהם בדרך כלל זדוני. אם היה להם, הורדת אותם את עצמך עד עכשיו. האקרים להסתמך על החיפזון שלך להצליח מדביק אותך. אל תתנו להם. לא להתעצל, לקרוא את התנאים וההתניות גם כן. לשמור על המחשב חופשי מזיהומים דורש תשומת לב ועירנות. יש דרך אחרת.

הסרת התקנה של Alpha Shoppers

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Alpha Shoppers מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *