By | November 10, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Adware.Elex.ShrtCln. המדריך להסרת Adware.Elex.ShrtCln עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Adware.Elex.ShrtCln היא אחת הגירסאות האחרונות של adware Elex הנורא. תלכו שולל על ידי השם. אף-על-פי “כתוב” adware, המזיק הזה הוא הרבה יותר אגרסיבי. אפילו לעומת סוסים טרויאניים. להיות בטוח לחלוטין כי Adware.Elex.ShrtCln אינה יישום מועיל. זה יהיה מועיל לך בדרך כלשהי. ההיפך הוא הנכון. דלקת זו גורמת כלום מלבד צרות וכאבי וימשיך לעשות כך עד הרגע שתמחק אותו לתמיד. זה בדיוק מה עליך לעשות.

ברגע אתה מבחין Adware.Elex.ShrtCln של נוכחות במחשב שלך, לפעול! אל תהסס לנקוט מיידית נגד הזיהום. אם תניחי לזה נשארים במערכת שלך, זה יהרוס את זה. אל תתנו לזה לקרות. באפשרותך לשקול את עצמך בר-מזל. שאתה יודע מה אתה צריך להתמודד. רוב המשתמשים לבלות הרבה זמן מבלי להבין שאת המכשירים שלהם נגועים. אתה יודע מה אתה מתעסק כל כך להתמודד עם זה. למצוא איפה הפולש אורב ולהסיר אותו על המקום. תעשה את זה מהר! הפעם יותר שהמזיק מבלה ללא הפרעה, והמצב מחמיר. לא משלים עם זה. למחוק אותו בהקדם האפשרי. עיכובים להוביל חרטה.

Adware.Elex.ShrtCln מזין האישי שלך בשתיקה מלאה ולאחר מכן ממשיך להשחית את זה. הווירוס נזקים המבנים השורש של מערכת קבצים, ספריות, יומני הרישום מאחורי הגב. זה גם מזריק את כל הדפדפנים בעבר אמין שלך עם אינספור פרסומות. אתה מקבל מוצפים המודעות 27/ 7. אבל לא כל סוג של מודעות. Adware.Elex.ShrtCln יעשה את העבודה שלו קודם. זה מחקרים. היא מפקחת פעילויותיך באינטרנט כדי ללמוד אוהב ולהעדפות שלך.

. אז, זה משתמשת במידע זה כדי להציף אותך מודעות אשר תמצא מושך. Adware זקוק הקליקים שלך. אם תלחץ, המפתחים שלה לקבל הכנסה לשלם לכל קליק. לכן המזיק אינה במחקר. עם זאת, זה עשוי לטעות החיפושים שלך ולהציג תוכן, unappropriated לילדים. המחשב שלך אינו בטוח לשימוש יותר, אם יקרה לך ללחוץ על הקישור ad/ הלא נכון, אתה יכול בקלות להדביק את המחשב שלך עוד יותר.

בלחיצה אחת. זה כל מה שדרוש כדי להוריד עוד טפילים. המחשב הוא כבר סובל, יתארחו בגלל זיהום יחיד זה. תארו לעצמכם שתקבלו עוד חמש. מלבד להפגיז המודעות אמין במיוחד, adware הוא גם סורק חולשה. הוא משמש כדי למצוא פרצה את הקיר שלך אבטחה אשר crooks ניתן להשתמש כדי להשחית את המחשב שלך אפילו יותר. לשים קץ לזה מיד. להשתמש במדריך שלנו להסרת מפורט להלן ולנקות את המחשב שלך לתמיד. אתה יכול למצוא את זה בסוף מאמר זה. אם, לעומת זאת, מעדיפים פתרון אוטומטי, אתה יכול תמיד לקבל תוכנית טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך.

איך אתה? נדבק עם Adware.Elex.ShrtCln? הטוב ביותר מקבל מופץ בעיקר באמצעות חבילות תוכנה חופשית. האם אתה לעיתים קרובות להוריד תוכניות ללא תשלום מהאינטרנט? . אתה כנראה. אין שום בעיה עם זה אבל עליך להחיל זהירות במהלך תהליך ההתקנה. לא למהר. נוכלים לצרף לעיתים קרובות תוכנות זדוניות תוכנות חינם, אם אתה לא שם לב, אתה להזדהם. קח את הזמן שלך כדי לקרוא בקפידה את התנאים וההתניות אם אינך מסכים עם משהו, לבטל את ההתקנה.

כמו כן, לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים בכך שהם מאפשרים לך לראות אם ישנם כמה אפליקציות בונוס אשר עומדים להיות מותקן יחד עם התוכנית המקורית. אם ישנן תוספות, אל תהססו כדי להסיר את כולם. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם זדוני, האקרים מנצלת החיפזון שלך כדי להדביק אותך איתם.

הסרת התקנה של Adware.Elex.ShrtCln

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Adware.Elex.ShrtCln של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Adware.Elex.ShrtCln מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *