By | January 10, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Adware.Elex.Shhkrst. המדריך להסרת Adware.Elex.Shhkrst עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

כפי ששמו מרמז, Adware.Elex.Shhkrst שייך למשפחת של adware זיהומים. אם אתה נגוע זה יכול להיפטר התעלולים שלו, מאמר זה הוא מושלם בשבילך. אנו מספקים את כל המידע שאתה צריך לדעת על סוג זה של טפילים, לנו יש את התשובה על כל השאלות שלכם על דרך הפעולה של המזיק הזה. אתה תבין איך זה הצליח להיכנס המחשב מבלי לשים לב, מה הוא מסוגל לעשות. מאחורי הגב שלך, ומה ההשלכות של מעשיה, איך להגן על עצמך טוב יותר בעתיד, אחרון חביב בהחלט, כיצד להסיר את הפולש פעם אתה מבין. זה על הלוח.

בתור התחלה, יודעים כי זה חיוני כדי לנקוט בפעולות מיידית נגד הזיהום כי ככל שהזמן בו מבלה במערכת שלך, הבעיות עוד זה גורם. לכן ברגע אתה מבחין את נוכחותה, להתחיל לחפש את המקום שזה מתחבא ולהסיר אותו במקרה שהתגלה. מוקדם יותר. זה נעלם, ייטב גם שלך וגם הרווחה של המערכת שלך. אל תתעלם הסיכון שמהווה פרסום זה. לפעול עכשיו! עיכובים להוביל חרטה.

פעם אחת Adware.Elex.Shhkrst מזין, השינויים חוויית הגלישה שלך באופן משמעותי, ולא לטובה. אתה גם עלול לשכוח גלישה באינטרנט בדרך כלל, בנעימות. Adware פונה פעילויותיך באינטרנט לתוך סיוט. זה יהרוס אותם לגמרי. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתה סובל מהפרעות. הפעלות הגלישה שלך תופרעו ללא הרף על ידי המזיק. אתה נאלץ לבקר אתרים חשודים רבים כל הזמן כפי הזיהום מפנה על כל צעד ושעל. כמובן, התוצאה היא שאתה לא יכול למצוא מה שאתה מחפש, או לבקר את הדף האהוב שלך. בנוסף, אתה להיות טבע בים מודעות אינספור, מעצבן, לא-פרידה מוקפץ.

פרסומות לכסות את המסך כולו 24/ 7, מהבהב, ותבקש ממך ללחוץ עליהם. אם כן, האקרים משלמים. זה נקרא מנגנון תשלום לכל קליק. אין שום סיכוי שאתה מנהל למנוע כל המודעות בהצלחה. הם הופכים יותר ויותר בכל יום, גם לקבל יותר אגרסיבי. לפעמים מודעות אפילו מופיעים מתחת הסמן של העכבר. אפילו אם אתה מצליח להתרחק מהם בהתחלה, במוקדם או במאוחר לחץ. אז, מלבד עוזר האקרים להרוויח כסף, באפשרותך להתקין יותר זיהומים במחשב שכבר נפגעה.

המודעות אינם בטוחים. אם יקרה לך ללחוץ על הבחור הלא נכון, זהו זה. תידבקי. כמו שאמרתי, הימנעות הוא פתרון זמני מאוד. הדרך היחידה להיפטר הפרסומות לתמיד היא להיפטר של המקור שלהם. להסיר את תוכנת פרסום, והכל יחזור לקדמותו. יהיו יותר ניתובים מחדש, אין מודעות יותר, ללא קריסות מערכת ומהירות איטית. ניתן יהיה להשתמש במחשב שוב בדרך כלל. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, לנקות את המחשב פעם אחת ולתמיד.

איך עשה Adware.Elex.Shhkrst נכנס? האמת היא כי זיהומים כמו Adware.Elex.Shhkrst לא יכול להיכנס למערכת שלך ללא רשותך. אם אתה אומר “לא”, זה “לא”. אך על מנת לקבל תשובה, adware יש לבקש אישור. והוא עושה אבל הדרכים שקטים ועלוקות אפשרי. זה בעיקרון תרגילים לך הרשאה כפי שאתה לא יודע מה אתה נותן הרשאה. עורות טפיל מאחורי הודעות דוא ל, freeware, עדכונים מזויפים, פגום links/ pages/ המודעות, הודעות זדוניות מדיה חברתית, וכו ‘. זה dupes אותך אבל רק כי אתה רשלני. אף אחת מהשיטות הנ ל אינה מספיק טוב לעבוד בכוחות עצמם. הכל צריך חוסר הזהירות שלך. לא אלף זה. לעמוד על המשמר ולהגן על המחשב האישי שלך.

הסרת התקנה של Adware.Elex.Shhkrst

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Adware.Elex.Shhkrst של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Adware.Elex.Shhkrst מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *