By | August 9, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Adult.yourblocksite.com. המדריך להסרת Adult.yourblocksite.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

קיומו של האתר Adult.yourblocksite.com במחשב שלך אומר דבר אחד – הדפדפן שלך יש שהסתנן החוטף דפדפן מגעיל. תוכנה זדונית זו תוכל להחליף בקלות דף הבית וספק החיפוש המועדף שלך עם דף מותאם אישית. במקרה זה, זה דף האינטרנט Adult.yourblocksite.com. מה עוד, אתה מקבל מופגז עם מספר גדול של מודעות בכל הצורות. חלונות קופצים, ב- text, מהבהב הודעות התראה, כרזות – כל דף שאתה מבקר, אתה מקבל הותקף עם פרסומות.

הדבר הוא, הם מיועדים במיוחד להיראות מושך יותר למשתמש. זה הכל בזכות היכולת של החוטף לגנוב של המשתמש מסתכלת נתונים כמו היסטוריית אינטרנט, הרגלים, שאילתות חיפוש, דפים מועדפים, וכו ‘ המטרה העיקרית היא ליצור הכנסה באמצעות שיטת תשלום לכל קליק או שלם וצפה.

חוטפי דפדפן מופצים בדרך כלל דרך דואר זבל, הודעות דוא ל, קבצים מצורפים דוא ל, קבצי ההפעלה, חבילות תוכנה חופשית, מבקשת עדכון מזויפים, פגום קבצי torrent, קישורים מוצל, מודעות, וכו ‘. משתמשים רבים נתקלות מוקפצים עדכון זה מעודדים אותם ללחוץ על קישור מפוקפקת, על מנת לעדכן תוכנית במחשב שלהם. לא ליפול למלכודת זדוניות כאלה! תמיד להסתמך על מקורות רשמיים, מורשים לקבל את עדכוני תוכנה. לא בצורה עיוורת אמון מוקפץ אקראי המעוניינת להונות אותך לחיצה על קישור אמין לכאורה.

גם, כאשר הורדת התוכנה מהאינטרנט, הדבר החכם לעשות הוא לבחור מצב מותאם אישית Advanced/ באשף ההתקנה. זה ייתן לך הרשאה להציג שהתוכן המלא של זה שהורדת. אם אתה מבחין תוכנות נוספות, מומלץ לבטל את הבחירה כאלה תוכניות ויישומים, שכן זו בדרך כלל איך התוכנה הזדונית מנסה לקבל גישה במחשבים של משתמשים תמימים. באמצעות הסתרתו בחבילות תוכנה כזו, מחופש אפליקציה שימושית או תוכנית מסוימים.

חוטפי דפדפן אינם וירוסים אמיתיים’ ‘ כי הם ידועים לתקוף הדפדפנים של הקורבן שלהם בלבד, לא את מערכות המחשב שלהם. עם זאת, זה לא הופך אותם לא מזיק. להיפך, הם מאוד מסוכן. משתמשים עשוי להיות לחיצה ביודעין להדביק את המחשב שלהם עם וירוס מגעיל.

לעולם אין לדעת איפה המודעות, שנוצר על ידי חוטפי, ייתכן לנתב מחדש לך. שהן עשויות להוביל אתכם לאתר חיצוני נגועים אשר מטרתה לפתוח דלתות אחוריות עבור האקרים. זה ייתן הזדמנות גדולה עבור פושעי סייבר אשר מבקשים לגנוב מידע חשוב כמו IP כתובות, מזהה הכניסה, אישורי חשבון הבנק, מספרי כרטיס אשראי, סיסמאות, וכו ‘. החזרת השליטה בדפדפן שלך, להגן על הפרטיות שלך על-ידי הסרת טפיל מעצבן זה מהמחשב שלך! אם אתה לא יודע איך לעשות זאת, פשוט בצע שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת התקנה של Adult.yourblocksite.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Adult.yourblocksite.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Adult.yourblocksite.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *