By | November 1, 2017
Remove Adserv.site Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Adserv.site Virus. המדריך להסרת Adserv.site Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לראות את הדף Adserv.site בכל פעם שאתה גולש באינטרנט הוא חדשות רעות. האתר הוא אינדיקציה ברורה של הנוכחות של זיהום במחשב שלך. . כן, יש לך טפיל על הלוח. Adware, ליתר דיוק. פרסום מזיקים לפצות דיירים נורא, לבטוח בנו. לא חושב שהוא שונה. זה לא. זה מטרד וזה הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להסיר אותו מהמערכת שלך בהקדם האפשרי. למרבה המזל, קל יחסית להתמודד. אתה יכול היה נגוע איום רציני הרבה יותר. . אז, תחשיב את עצמך בר מזל אבל לא את הפוקוס.

Adware מהווה עדיין סיכונים עבורך ועבור המחשב שלך. . זה לא מזיק… יש דבר כזה כמו טפיל לא מזיק. כל אחת מהן אם יינתן הזמן, בסופו של דבר יצא. מכלל שליטה פרסום זה כולל. . אין לו מקום על המחשב שלך כמו זה לעולם לא יהיה מועיל לך. למעשה, ככל זה נשאר, זה יגרום יותר בעיה. . בעיות, אשר גדלים בחומרתם, כמו גם שיעבור זמן. אם אתה רוצה להגן על הפרטיות שלך ולחסוך המון בעיות, לקחת את המראה של הדף Adserv.site כאות אזהרה של ניאון גדול, לשים לב לזה. למצוא איפה אורב הזיהום ומחק אותו על המקום. תעשי את זה עכשיו . זכור, עיכובים להוביל חרטה…

Adware עושה בלגן שלם של פעילויות הגלישה שלך. הם פונים גיהנום. בכל פעם שאתה כל כך הרבה כמו מגע באחד הדפדפנים בעבר אמין שלך, אתה סובל פריצות. אתה נאלץ לבקר טונות של דפי מאוד אמינה, שנראה. Adserv.site הוא אחד מהם. . זה ליד ההגה. האתר מופיע על כל צעד ושעל. זה כמו הצל שלך באינטרנט. לא, אבל זה Adware גם bombards אותך עם אינספור פרסומות כל הזמן. המסך כולו מכוסה מודעות של כל צורות ותבניות לחסום תוכן הדפים, אל תלכו לשום מקום. לא משנה מה תעשה. למה אתה חושב שזה? פשוטה. Crooks מאחורי adware להשתמש בו כדי ליצור תעבורת אינטרנט לדפים מסוימת ולהשיג הכנסה לשלם לכל קליק. לכן מודעות הן כל כך יקר. עם כל אחד שלך לחץ על מודעה, אתה לעזור האקרים להרוויח כסף.

Remove Adserv.site Virus

The Adserv.site Virus

“למה אני לחץ על פרסומות אקראי”? אתה יכול לשאול? זה העניין. הפרסומות אינן אקראיות. לא. Adware ביצעה את עבודתה. הוא למד את ולמדתי מה שאתה אוהב. לאחר מכן, הוא משתמש זה מידע מציג פרסומות אשר ניצוץ ההתעניינות שלך. הוא זקוק הקליקים שלך וזה גורם בטוח שיהיה לפחות מתפתה ללחוץ על הפרסומות שתראה. חכם, נכון? זכור כי הזיהום עלולים לגנוב מידע אישי גם כן. או נתונים פיננסיים. אל תתנו שתרחיש לגולל. . הצילי את עצמך לצרות, למחוק את המזיק בזמן זה לא מאוחר מדי. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה.

לאחר שתנקה את המערכת שלך, ודא כי אתה לא להידבק שוב. את יודעת איך האיום לא נכנס בלי שתבחינו? הוא רימה אותך. מזיקים אלה מסתמכים על שיטות מטעה לעלות על הסיפון. לדוגמה, הם מתחבאים מאחורי דפים פגום וקישורים. הם טרמפ עם הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל או חבילות shareware freeware/. הם מהווים system/ תוכנית עדכונים. השיטות הן רבות. אבל דבר אחד הזיהומים צריכים ביותר להצליח היא להזנחה שלך. בלי זה, שהם לא יכולים להיכנס. אז, אינם מעניקים אותו.

להיות זהיר יותר מה אתה לוחץ על מה שאתה מסכים. הורד את התוכנה שלך ממקורות אמינים בלבד. אל תפתח הודעות משולחים לא מוכרים. מקבלים תוכנית אמין נגד תוכנות זדוניות כדי לסייע במאבק נגד איומי סייבר הוא גם רעיון טוב. מה זה רעיון מאוד רע הוא להיות רשלן. אזכור זאת בפעם הבאה שתעבור למצב מקוון.

הסרת התקנה של Adserv.site Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Adserv.site Virus של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Adserv.site Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *