By | October 1, 2018
Remove Adaware Secure Search

Adaware Secure Search הוא היישום מפוקפק הוא מסווג כמו גור (שעשויות להיות לא רצויות תכנית). זה מפורסם ככלי שימושי עבור הדפדפן שלך, המאפשרת לך לעבור בין מנועי חיפוש שונים על פי בחירתכם בקלות. זה גם מתיימרת להשאיר אותך מוגן בזמן גלישה באינטרנט. במציאות, השירות הזה הוא רק מחליף. ברגע שאתה להתקין אותו במחשב שלך, תהפוך קורבן פעילות זדונית.

הדבר הראשון שהוא יעשה היא לקחת שליטה על הגדרות הדפדפן, כדי לוודא שזה יפעל באופן אוטומטי בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך. בשלב הבא, זה יציף את המסך עם סוג אחר של מודעות, ביצוע הגלישה שלך חוויה גיהנום. יותר אתה לוחץ על לחצן ‘סגור’, המודעות יותר תופיע במקומם. הקפד לא לחץ על תוכן מודעות כזה. לא רק הכלבלב מקבל תשלום עבור כל קליק שתבצע, אלא אתה גם יכול לקבל rerouted לאתרי צד שלישי חשוד ומסוכן אפילו לגרום נזק למחשב שלך. זה לוקח לחיצה אחת באופן בלתי מודע לפתוח דלתות אחוריות עבור crooks אשר רוצה לגנוב את המידע האישי שלך. נאיביות רשלנות הם מה האקרים להסתמך על, כדי לגרום לך ליפול למלכודות שלהם. להיות חכם יותר ולשלם תשומת לב מה אתה עושה באינטרנט.

זו Adaware Secure Search app יש אתר רשמי, ניתן להוריד גם מ- app store בדפדפן שלך. עם זאת, השירות לא ניתן להתקין עצמו במחשב שלך. אתה לבדך יכול לתת זה הרשאה לעלות המכשיר. אבל איך? רוב המשתמשים לא זוכר הענקת גישה זו יישומים למחשבים שלהם, ולחלוטין איך זה התגנבה דרכו. הנפוץ ביותר app מקבל מותקן באופן אוטומטי יחד עם תוכנה אחרת מבלי שידע על כך. בגלל זה אתה חייב לשבור את ההרגל של בחירה עבור התקנה מהירה.

Remove Adaware Secure Search

The Adaware Secure Search Virus

אם אתה ממשיך לבחירת מצב התקן זה, תוכנות נוספות שהוסתרו ממך לקבל הרחבות מותקנות ללא ידיעתך. כדי להפוך תוכן מוסתר גלוי עבורך, עליך לבחור מותאמת אישית או מתקדם סוג התקנה. אם אתה מבחין התקנות אופציונליות, הקפד לבחור בכל אחת מהן, שכן רוב הסיכויים הם תוכנות זדוניות בתחפושת. אמצעים אחרים של התפלגות כוללים אך אינן מוגבלות להספים מיילים, עדכונים מזויפים, נגוע קישורים ומודעות, קבצי torrent, וכדומה

, לא משנה כמה תנסה לבטל את השינויים בהגדרות דפדפן, הם חוזרים שוב ושוב אל מה הטפיל להגדיר אותם . כמו כן, הכלבלב עשויה להתקין גם אחרים apps המפוקפק של סרגלי כלים בדפדפן שלך, מבלי לבקש את רשותך קודם. ככל תאפשר את הגור הזה להישאר במחשב שלך, יותר גרוע תקבל את השפעתו. מפגרות, להאט את חיבור אינטרנט, הדפדפן התדיר קריסות הם שרק טעימה של מה שעתיד לבוא. אם לא נפעל מהר ולא להסיר את הגור הזה זדוני. במוקדם או במאוחר, זה לגמרי פגעו דפדפנים שלך, עד לנקודה של אותם לא להיות מסוגל לבצע בכלל.

מה עוד, האבטחה המקוונת ניתן בסכנה, את המידע הפרטי שלך עשויים נחשף נוכלים. האקרים לנצל את ההזדמנות הזאת כדי לגנוב כל נתונים רגישים הם יכולים למצוא, אז הם יכולים לשתף אותו עם אחרים שלישיים למטרות רווח. הדרך היחידה שאתה יכול החזרת השליטה בדפדפן שלך וודא כי הנוכחות המקוונת שלך היא פרטית ובטוחה היא להיפטר של הגור Adaware Secure Search מגעיל הזה מהמחשב שלך.

הסרת התקנה של Adaware Secure Search

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Adaware Secure Search מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *