By | October 16, 2017
Remove 24socialnews.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר 24socialnews.com. המדריך להסרת 24socialnews.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

24socialnews.com היא פלטפורמת חיפוש ספק וחדשות. אתר האינטרנט כולל שדה חיפוש זרם רציף חדשות. המאמרים חדשות נכתבות בשפה הרוסית. אפשרויות החיפוש נקבעים גם לדוברי רוסית. אם פתאום שמצאת באתר זה מוגדר כספק החיפוש את דף הבית ואת ברירת המחדל, אנו מצטערים להודיע לך כי אתה שנדבקתי החוטף. . זה סוג נפוץ של זיהום סייבר זה מעצבן, עקשן, ומסוכן במידה מסוימת. פעילותה תהיה השפעה שלילית על הביצועים של המחשב שלך. המערכת שלך יאטו את קצב העבודה לרמת זחילה. לעיתים קרובות יהיה קושי להשלים את הפעילויות המוקצות לו. אלה הם התסמינים בסיסית. הפעולות שחוטפי פירטת יהיה הרבה יותר מורגש.

החוטף מאחורי 24socialnews.com הוא יישום תמיכה ב- ad. ככזה, שהיא מייצרת מודעות כדי לקדם תוכן של צד שלישי. חלונות מוקפצים מופיעים במגוון פורמטים, כולל באנרים, קישורי טקסט ב-, freebies, קופון תיבות, interstitial, צף, הקשרי, בתוך השורה, המעבר, השוואה המודעות. הם יופיעו בכל פעם שתבצע גישה לדפדפן האינטרנט. בניסיון למשוך תשומת לב של אנשים, ספארק ההתעניינות שלהם, מציגה את חוטפי 24socialnews.com להתמקח מציע קניות עבור מגוון רחב של סחורות. זה מבצע אנקפסולציה בגדים, אביזרים, ציוד ספורט, מכשירים טכנולוגיים, רהיטים, פריטים ביתיים, ציוד גינון, צעצועים, משחקים, ועוד רבים אחרים. מבצעי המוצע עשוי להיראות כמו חיפוש טובה, הן עשויות להיראות לגיטימיים, אבל שום דבר בוודאות.

המפתחים של החוטף 24socialnews.com משלמים כדי לתמוך את התוכן של אתרי אינטרנט מסוימים. הם מסכימים לעשות זאת בלי לטרוח להגיה את המהימנות של פלטפורמות אמר. מכיוון המשתמשים אינם משלמים לקבל רישומים הקניות, האבטחה שלהם אינה פריים דאגה. האנשים לשלם עבור שירות הם הלקוחות בפועל. משתמשי מחשב חשובים עבור הפעילות שלהם. לפי המודעות, הם עושים כסף עבור הבעלים של החוטף. זוהי טכניקה monetizing באינטרנט המכונה מערכת תשלום לכל קליק. מספר הכניסות מוסיפה כמות מסוימת העמלות שילם עבור קידום התוכן המתאים. מאז המהימנות של אתרי אינטרנט בחסות לא נמצאים, הסיכון ההנחה לחלוטין על-ידי משתמש הקצה.

Remove 24socialnews.com

The 24socialnews.com Virus

בעוד אתה ודעתם מוסחת על ידי הזרם לספירה עצום, החוטף 24socialnews.com לרגל אחריך מאחורי הגב. התוכנית חשאית ניתן להקליט סוגים שונים של נתונים מהפעלות הגלישה שלך. זה מקיף את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, מיקום גיאוגרפי, אזור חיוג, רישום כתובת, פרוטוקול אינטרנט (IP), חשבון דוא ל, מספר טלפון, פרטים דמוגרפיים, שמות משתמשים וסיסמאות. הבעלים של החוטף יכול למכור את הנתונים שנאספו בשווקים דארקנט בלי לבקש את רשותך או להודיע לך בקשר כוונותיהם. את המידע האישי והפיננסי שלך יכול ליפול לידיהם של פושעי סייבר.

לדעת איך זה סוג של טפיל זה מופץ יכול לסייע לך בהגנה על המערכת שלך. ישנם מספר דרכים חוזה החוטף 24socialnews.com. הטכניקה הנפוצה ביותר היא bundling. עם העזרה של תוכנית פיראטי או freeware, החוטף יכול להיות מותקן מבלי להפעיל את אשף ההתקנה משלו. התוכנה לא רצויים ייכללו ככלי בונוס עם הלקוח להורדה. תהיה לך האפשרות כדי לא לכלול אותו. עם זאת, הגדרת ברירת המחדל תהיה מותקנת. אם תמשיך הקביעות המוגדרות מראש כפי שהם, הטפיל יורשו לתוך המערכת שלך. הקפד שלקרוא את התניות והתנאים של התוכניות שהתקנת במחשב שלך.

עוד נקודת כניסה משותפת עבור החוטף 24socialnews.com היא באמצעות דואר אלקטרוני דואר זבל. הכלי מוצלת מוסתרת מאחורי קובץ מצורף. השולח יציין כי הקובץ המצורף הוא כלי רשמי של תיעוד, כמו מכתב המומלצת, חשבונית, שטר, קנס, קבלה, צו או פסק הדין. כתיבה מטעם לארגונים וחברות הקיימת היא דבר שבשגרה, זה עושה עבור מצגת טובה. כדי לאשר את הלגיטימיות של דואר אלקטרוני מסוים, תוכל להפנות אנשי הקשר שסופקו. וקטור הפצת עוד שאנחנו צריכים להזכיר הוא נסיעה התקנות. הזנת אתר אינטרנט פגומה או בעקבות קישור שנפרצו עלולים לגרום זיהום מועבר למערכת שלך. זו הסיבה מדוע אתה צריך להיזהר מקורות מקוונים שלך ולעשות את המחקר שלך בכל פעם יש לך ספק.

הסרת התקנה של 24socialnews.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר 24socialnews.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *