By | October 18, 2018

אם קיבלת את הדוא ל הבאה, פירוש כי נפלת קורבן כדי הונאה מסוכנת דוא.

“שלום. הכינוי שלי ב דארקנט היא xxxxx. אני יתחיל באומרו כי פרצתי תיבת דואר זו לפני יותר מחצי שנה, דרך זה אני נגוע מערכת ההפעלה עם וירוס (trojan) נוצר על ידי לי, יש עקבנו אחר אותך במשך זמן רב. יש לי גישה לכל חשבונות, רשתות חברתיות, דוא ל, היסטוריית גלישה. בהתאם, יש לי את הנתונים של כל אנשי הקשר שלך, קבצים במחשב שלך, תמונות וסרטי וידאו. אני חושב כי אינך מעוניין לכל אנשי הקשר שלך כדי לקבל את הקבצים האלה, נכון? אם אתה סבור אותו, אז לדעתי ה-500 $ מחיר הוגן כדי להשמיד את העפר שיצרתי. לשלוח את הסכום הנ על הארנק ביטקוין שלי: 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq. ברגע מתקבל הסכום הנ ל, אני מבטיח כי הנתונים יימחקו, אני לא צריך את זה. מאז קוראים את המכתב הזה יש לך 48 שעות! לאחר שלך קריאת הודעה זו, אני סביר שתקבל הודעה אוטומטית כי ראית את המכתב.”

כפי שאתה יכול לראות, האימייל הזה נועד להפחיד אותך ולא למהר לשום פעולה מיותרת. חשוב מאוד לא לתת אמון מה השולח אומר! המחבר של האימייל הזה טוען כי מערכת המחשב שלך נגוע בווירוס סוס טרויאני מסוכן, עכשיו נמצא תחת פיקוח על כל הפעילות שלך. הם איימו לשתף מה המידע הם התאספו עליך ולהרוס את הפרטיות שלך. לא ליפול למלכודת הזאת זדוניים!

הפושע הקיברנטי מבטיח למחוק נתונים גנוב, תמורת תשלום כספי. ! אסור להאמין המילה של פושע. במקום זאת, עליך למחוק באופן מיידי את ההודעה הזו. אבל, זה עדיין לא אומר שאתה נקי. איך crooks הצליחה לגנוב את כתובת הדוא ל שלך? דוא ל זו הונאה יכול להיות סימן כי איפשהו במחשב שלך, טפיל מגעיל מבצבצים לאסוף את המידע האישי שלך ומוכר זה לצדדים שלישיים למטרות רווח. עוד את העיכוב ההסרה של המזיק הזה מסוכן, יותר הזדמנויות שלתת crooks כדי להשלים את משימתם.

כבר הקמנו כי אם תקבל את הדוא ל דארקנט 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq זה לא אומר כי המחשב נפרץ על ידי וירוס סוס טרויאני. עם זאת, המידע האישי שלך עלולה להיחשף עבור האקרים לשימוש כפי שהם רואים לנכון. במצב זה לדוגמה, הדוא ל שלך נפל לידיו של נוכלים, הם מנסים לגרום לך לשלם כופר, על מנת לשמור על פרטיותך ללא פגע. ייתכן ביודעין נתת טפיל להתגנב במכשיר שלך. פעולה זו מתבצעת בדרך כלל באמצעות חבילות תוכנה, טורנטים, דוא ל זבל, קישורים מפוקפק, המודעות, כמו גם עדכון מזויף בקשות.

האקרים לסמוך על רשלנות שלך נאיביות. הם ינצלו את היתרון של קוצר-רוח ופזיזות שלך רשלנות, כדי לגרום לך ליפול למלכודות שלהם. תמיד לשים לב האותיות הקטנות, לחשוב פעמיים לפני לחיצה על כלום. זה הכי טוב להתקינו במצב התקנה מותאמת אישית, כך תוכנות זדוניות מוסתרים מחופש בונוס תוכניות או יישום הופך גלוי עבורך לביטול הבחירה, אין אפשרות לקבל גישה למחשב שלך.

גם אם תתעלם 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq דארקנט האימייל, צוואה איום אחרת בוודאי מוקפץ. לכן, חשוב להסיר את המקור של אלה מיילים הונאה, לפני שיהיה מאוחר מדי. הטפיל הזה אורב איפשהו במחשב שלך יכול נחיל את המסך שלך עם תוכן מפוקפק בצורה של מודעות לא אמין, כמו גם התפוצץ דפים שלא אומתו. זה ייקח בלחיצה אחת כדי שלא במתכוון להתקין תוכנות זדוניות במחשב שלך. אולי יתנו לך את המכשיר שלך נגוע עם סוס טרויאני! רק הפעם, זה יכול להיות אמיתי.

קח את הדוא ל כמו האזהרה כפי שהוא! לאחר מחיקת הודעה זו הונאה, עליך לאתר מקום הימצאו של המזיק מגעיל שגורם לך מצוקה, להיפטר ממנו, לפני שיהיה מאוחר מדי. וזה יכול לעשות נזקים אמיתי למחשב שלך! אם אינך בטוח כיצד לעשות זאת, אנחנו יכולים לעזור לך במשימה זו. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת התקנה של 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet Email Trojan Scam

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet Email Trojan Scam מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *