By | July 31, 2018
Remove 1bcde.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר 1bcde.com. המדריך להסרת 1bcde.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

1bcde.com הפניות מקושרות לזיהומים חוטפי דפדפן מגעיל. אם אתה רואה את האתר הזה במקום דף הבית או מנוע החיפוש המועדף שלך, אתה בצרות. חוטפי אחראים מודעות רבים ופריטים מוקפצים הנזרקות בדרך שלך. המסך יכוסו איתם. בגלל היכולת של חוטפי דפדפן כדי לגנוב את הנתונים האינטרנט שלך כמו היסטוריית גלישה וחיפוש, פרסומות כאלה יהיה במיוחד מותאם אישית בהתאם, כך שהמשתמש קרוב לוודאי לחץ עליהם.

לעתים קרובות, פרסומות ופריטים מוקפצים לקדם מכירות בלעדיים, הצעות מיוחדות, חד פעמי קופונים, הנחות מוגבל, לזייף בקשות לעדכון וכלי השירות מפוקפק. המטרה היא ליצור הכנסות דרך בשיטת PPC (תשלום לכל קליק). הדבר הוא, לדעת איפה המודעות כאלה נוכל לנתב אותך. אולי ביודעין תמלא האקרים גישה למחשב שלך. לכן אנו ממליצים על הסרה מיידית של טפיל זה, ברגע אתה מבחין את נוכחותה.

חוטפי דפדפן, לפלוש הדפדפן שלך ללא רשותך. הם זקוקים לעזרה שלכם, כדי לעשות זאת. כמובן, משתמשים להעניק גישה כזו תוכנות זדוניות מבלי שיידע על כך. הם המאסטרים של התחפושת, יכול להונות אותך בקלות. אם אתה רוצה להתרחק טפילים כאלה, אתה צריך להיות יותר זהיר. ולשלם תשומת לב מה אתה לוחץ על. האמצעי הנפוץ ביותר של החוטף התפלגות כוללים תוכנה bundling ולזייף את בקשות לעדכון.

Remove 1bcde.com

The 1bcde.com Virus

אנו ממליצים לקוראים שלנו תמיד לבחור סוג מתקדם Custom/ של התקנה, כך הם יכולים להציג בקלות תוכנות נוספות אשר היה חבוי במכוון מהם. תוכניות ויישומים כזו לעיתים קרובות להתברר תוכנות זדוניות בתחפושת. יתר על כן, כאשר עליך לעדכן את התוכנה במחשב האישי שלך, עדיף להסתמך על מקורות רשמיים, מורשים בלבד. אל תעשה את הטעות של לחיצה על מוקפץ אקראי זה הוא דוחק אותך ללחוץ על קישור עדכון מפוקפק. לעתים קרובות יותר מאשר לא, דפים כאלה להוביל סייבר זיהומים כמו תוכנות פרסום, חוטפי, תוכנות ריגול, ואפילו במקרים מסוימים – סוסים טרויאניים ו ransomware!

מה אתה גם צריך לדעת על החוטפים, היא כי הם לא נחשבים וירוסים אמיתיים. . למה? כי הם רק לתקוף את הדפדפן שלך, לא את מערכת המחשב. . עדיין, זה לא הופך אותם לפחות מסוכנים. . הם באמת מסוגל לעשות נזק אמיתי. אם נפלת קורבן כדי טפיל מעצבן זה, תחווה קשיים עושה משימות נורמלי בדפדפן שלך בגלל שהוא יתרסק בתדירות גבוהה או להקפיא.

בנוסף, מהירות האינטרנט שלך יקטן לפתע. בשלב מסוים, הדפדפן שלך יפסיקו לעבוד לחלוטין, מה שהופך את אפשרות לבצע כל סוג של עבודה. מה זה אפילו יותר גרוע, זה מאחורי פרסומות ופריטים מוקפצים שנוצרו על-ידי חוטפי, האורב וירוסים המוסתרים לחכות לחץ שלך, לפתוח במתקפה על המחשב שלך. שיש החוטף דפדפן על האמצעים המחשב שלך פרטיות ואבטחה מקוונים נמצאים בסכנה. אל תבזבזו זמן! אתה צריך להמשיך עם ההסרה של תוכנות זדוניות, או שאתם עלולים לאבד יותר מאשר רק את המידע האישי שלך!

הסרת התקנה של 1bcde.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר 1bcde.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר 1bcde.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *