By | October 22, 2018

הונאה מסוכנת דוא ל היא במחזור באינטרנט. להלו המסר הבא:

“נראה, * * *-הסיסמה. אתה אולי לא מכיר אותי, אתה בטח תוהה למה. יש לך דואר אלקטרוני זה, נכון? למעשה, התקנת תוכנות זדוניות על אתר האינטרנט vids למבוגרים (פורנו) ונחש מה, ביקרת באתר זה לעשות כיף (אתה יודע למה אני מתכוון). בזמן שאתה צופה וידאו, דפדפן האינטרנט שלך התחיל מתפקד RDP (Remote Desktop) נתקל keylogger אשר נתן לי גישה את המסך ואת מצלמת אינטרנט. לאחר מכן, התוכנה שלי להשיג כל אנשי הקשר שלך שלך Messenger, פנסיון מלא, כמו גם דואר אלקטרוני. מה בדיוק עשיתי? אני בטלפון backuped. כל תמונה, וידאו, אנשי קשר. יצרתי וידאו מסך כפול. חלק 1 מציג הווידאו שאתה צופה (יש טעם טוב haha.), חלק שני מראה את ההקלטה של מצלמת האינטרנט שלך. בדיוק מה עליך לעשות? ובכן, אני חושב, 800 דולר זה מחיר הוגן עבור הסוד הקטן שלנו. תוכל להפוך את התשלום על ידי ביטקוין (אם אתה לא יודע זאת, לחפש “איך לקנות ביטקוין” בגוגל). ”

הדואר האלקטרוני ביטקוין 1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 שייך לקטגוריה scamware. משתמש מקבל דוא ל זו, הוא עשוי להאמין כי יש כבר ריגלת אלא נתונים רגישים נגנב ממך. עכשיו נוכלים את סוחטת אותך, אז לא לקבל לשתף מידע זה עם אנשים אחרים. לא מאמינים השקרים האלה! האימייל הזה הוא הונאה! זה נעשה על ידי פושעים, המבקשים ליהנות מן נאיביות שלך. חשוב לא להילחץ. הודעה זו אינה אלא מתיחה, שנועדה להפחיד אותך ולגרום לך לשלם את סכום הכסף שאל.

אתם עשויים לחשוב כי הודעה זו התפתחה פתאום, אבל זה לא המקרה. Scamware זיהומים הם מאוד ערמומי. הם לא יכולים לפרוץ לך ישירות. הם צריכים את האישור שלך כדי לפלוש. זה קל מאוד להונות אותך עושה את זה. לרוב, את הזיהום מתפשט דרך התוכנה bundling. אם אתה לא נזהר ואתה גם ברשלנות, אתה יכול בקלות להפוך את הטעות של מזמין את הזיהום על הלוח. כי יש למה זה חשוב תמיד בצע מותאם אישית, יותר מאשר התקנה מהירה, כך תוכן מוסתר יכול להיות גלוי בשבילך לבטל את הבחירה. פושעי סייבר לסמוך על חוסר הזהירות שלך נאיביות, כדי לגרום לך ליפול למלכודות שלהם. תמיד חושבים פעמיים לפני שאתה לוחץ על משהו באינטרנט. לעולם אין לדעת מה איומים אורב מאחורי המודעה אמין לכאורה או קישור של. כמו כן, ודא לנווט הראשונה של דואר זבל, תוכנות זדוניות הידוע להסתתר מאחורי הודעות כאלה גם כן.

דוא ל זה scamware משגשגת על הפחד שלך. אל תיפול לתוך זה. זה רק טריק, שנועדה לקחת את הכסף שלך. ההאקרים טוענים כי הם כבר עוקב דרך מצלמת האינטרנט, עכשיו מכריחים אותך לשלם כופר, אז המידע הזה לא יראה אור יום. נוכלים לשאול עבור כמות 800 דולר ארה ב, בדמות ביטקוין כתשלום. אל תסמכו על השקרים האלה! מה שעליך לעשות, הוא פשוט למחוק דוא ל זו הונאה, סרוק את המחשב ואתר הזיהום אחראי על הודעה זו גיהנום. ברגע שאתה יודע את מקום הימצאו של התוכנה הזדונית, אתה צריך להיפטר ממנו בהקדם האפשרי, לפני שהוא מסוגל לעשות נזקים חמורים. כך אתה מתנהג נגד האיום הזה, יותר טוב!

הסרת התקנה של 1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 Bitcoin Email Scam

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר 1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 Bitcoin Email Scam מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *