By | October 19, 2018

תיזהר! הונאה מסוכנת דוא ל מבצבצים ברחבי האינטרנט, אשר מטרתה כדי להפחיד משתמשים רבים ככל האפשר! הנה קטע של ההודעה:

“הכינוי שלי ב דארקנט הוא—שלום. להתחיל באומרו כי פרצתי תיבת דואר זו (נא להסתכל על ‘של’ בכותרת שלך) יותר מאשר 6 חודשים, דרך זה נגוע מערכת ההפעלה עם וירוס (trojan) נוצר על ידי לי, יש עקבנו אחר אותך במשך זמן רב. אני חושב כי אינך מעוניין לכל אנשי הקשר שלך כדי לקבל את הקבצים האלה, נכון? אם אתה סבור אותו, אז לדעתי ה-500 $ מחיר הוגן כדי להשמיד את העפר שיצרתי. לשלוח את הסכום הנ על הארנק ביטקוין שלי: 19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB ברגע קבלת הסכום הנ ל, אני מבטיח כי הנתונים יימחקו, אני לא צריך את זה. מאז קוראים את המכתב הזה יש לך 48 שעות! לאחר שלך קריאת הודעה זו, אני סביר שתקבל הודעה אוטומטית כי ראית את המכתב.”

במציאות, דוא ל זו אינה אלא מתיחה, שנוצרו על ידי נוכלים כדי להפחיד קורבנות תמימים ולגרום להם לשלם כופר, כדי לשמור על פרטיותם של חשיפה. השולח טוען כי השולח של האימייל הזה נפרץ לפני זמן רב, עכשיו המחשב שלהם נשלטת על ידי וירוס טרויאני מסוכן. הודעות גם המדינה, כי הפעילות שלך יש כבר ריגל ונתונים רגישים שנאספו.

נתוני, ישותף עם אנשים אחרים, אם אינך מצליח למלא את הדרישות של ההאקר. הפושע נותן את המילה שלהם, כי אם אתה מציית להם בהמשך ימחק את כל המידע שנאסף. אבל אתה לא צריך לסמוך על מילה זו בדוא! זה יכול להיות מפחיד כדי לקבל הודעה כזאת, אבל חייבים להישאר רגוע, לא ליפול למלכודת הזאת! להכיר את הדוא ל כמו scamware שזה, למחוק אותו!

למרבה הצער, הסרת הדוא ל לא יהיה מספיק. זה scamware שלא הופיעו משום מקום. אם קיבלת את האימייל הזה, פירוש, זה איפשהו במחשב שלך מבצבצים טפיל. תוכנות זדוניות כאלה לא לפלוש המחשב בכוחות עצמו. . לא, זה לא יכול לפרוץ את דרכו על המכשיר. רק אתה יכול לתת לו גישה למחשב שלך. זה קורה בדרך כלל כאשר משתמש רשלנית ולא ילחץ על המודעות מוצלת וקישורים או פתיחת דוא ל זבל עם תוכן נגוע בצורה של קבצים מצורפים או קובצי הפעלה.

טפיל אחראי scamware מגעיל כזה יכול גם להיות מופץ באמצעות בקשות לעדכון שמגבילים ו זיוף תוכנות. כדי לוודא כי אין תוכן מסוכן במקום מסתור מקבל מותקן במחשב שלך ללא ידיעתך, אתה צריך לעשות את זה. להרגל בחירה מותאמת אישית, במקום התקנה מהירה. כל שעליך לעשות הוא ההצטרפות תוכנות נוספות, מכיוון שזה בדרך כלל תוכנות זדוניות בתחפושת. אנו גם ממליצים בהסתמך על מקורות רשמיים, מורשה בלבד, כאשר עליך לעדכן את התוכנה שברשותך. לא בצורה עיוורת אמון אקראי עדכון חלונות מוקפצים. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם להתברר הונאה.

בוא נהיה כנים רוב האנשים יכנסו לפאניקה עם קבלת דוא ל כזה. האקרים להסתמך על נאיביות, והפחד שלך כדי לגרום לך למהר משלם את הכופר המדובר, מבלי לחשוב פעמיים. על מנת למנוע את החשיפה של הקבצים האישיים שלהם, הקורבנות תשלם את כמות 500 דולר, בדמות ביטקוין שאל. אבל, יש צורך לעשות זאת. הדבר החשוב ביותר הוא לשלוט. ברגשות שלך, ולא להיכנע ללחץ.

הדואר האלקטרוני דארקנט ביטקוין 19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB אינה אלא הונאה, הפך למטרה הבלעדית של האקרים להפיק תועלת מן הפחד שלך. מה שאתה צריך הוא להירגע, למחוק את האימייל הזה ברגע לקבלו, לסרוק את המערכת המחשב המזיק המביאה את כל הבלאגן הזה. כשתאתר את זה, עליך להסיר אותו מהמכשיר שלך, אז זה לא אטריד אותך שוב או לסכן את הפרטיות שלך.

הסרת התקנה של 19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB Bitcoin Darknet Email Scam

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר 19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB Bitcoin Darknet Email Scam מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *