By | March 7, 2018
Remove 0123Movies.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר 0123Movies.com. המדריך להסרת 0123Movies.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

0123Movies.com הוא אתר מסוכן אשר מסתיר איום הסייבר. לראות בכל פעם שאתה פותח את אחד של דפדפנים שלך הוא סימן ברור כי החוטף הזה הוא כבר במערכת שלך. לשים לב זו אזהרה מיידית! החוטפים הם זיהומים מסוכנים. הם לא רק להרוס את חווית הגלישה שלכם אלא גם לאיים על הפרטיות שלך.

אתה תקוע עם המזיק הוא לא שונה. אתה יותר טוב למצוא ומחק אותו לפני הוא מצליח לגרום לך נזק רציני. פעם אחת אתה במקום הדף 0123Movies.com, לקבל את העובדה. אתה נגוע ולהתחיל לחפש את מקום המסתור של החוטף. ייטב לך להיפטר כך ייטב. זכור פעלה באופן מיידי. עיכובים להוביל חרטה.

החוטף מגעיל גורם לך כל מיני צרות. בתור התחלה, היא מחליפה את מנוע הן את הבית והן את החיפוש עם הדף 0123Movies.com. כמובן, זה לא לבקש את רשותך. על זה מחדש אתה אפילו לא מודע זה מיושם. בגלל זה המזיק נקרא החוטף. זה פשוטו כמשמעו חוטף הדפדפנים שלך. היא גם גורמת להם להפנות אותך על כל צעד ושעל. אתה נאלץ לבקר באתרים רבים חשודים, שהיה לך שום כוונה לבקר. אך בשל חוטפי, אין לך ברירה.

כמו כן, אסור לך לפספס את הפרסומות אינספור שהמזיק העומד בדרכך המסך כולו מכוסה לגמרי עם פרסומות כל צורות ותבניות, לא משנה מה תעשה, לא ייעלמו. חוטפי הופך את הגלישה שלך לסיוט, גורם לך להימנע משימוש במחשב שלך. כאילו זה לא מספיק, הוא גם מאיים לחשוף את פרטיך האישיים כדי האקרים. הזיהום מציץ? לך ומפקחת על כל תנועה באינטרנט שאתה עושה. לא רק זה, אבל.

Remove 0123Movies.com

The 0123Movies.com Virus

0123Movies.com גם מקליט הכל זה מוצא, כאשר ראה אותו יש מספיק, הוא שולח אותה הכל כדי crooks מאחורי זה, והם יכולים להשתמש בו עבור כל מה שהם רואים לנכון. תאר לך מה יקרה אם הנוכלים השיגו את האישורים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי. אתה יכול בקלות ליפול קורבן הונאה פיננסיים או אפילו של גניבת זהות אל תתן לאף אחד תרחישים אלה להתגלות. לקחת את העניינים לידיים שלך ולהסיר החוטף לתמיד. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה. ייטב לך להיפטר הדברה 0123Movies.com, כך ייטב.

ואחרון אחרון חביב, אתה יודע איך Forwindownet.com הדביקה אותך? באחת השיטות יעיל והפופולרי הוא חבילות תוכנה. החוטפים הם לא הסוג היחיד של זיהום החלתו. בפעם הבאה שאתה עשוי נשארת הרסנית סוסים טרויאניים או ransomware חמדן. עליך להיות זהיר בעת התקנת חבילות. תמיד לבחור הגדרות ההתקדמות באשף ההתקנה בכך שהם מאפשרים לך לראות את כל תוכנית ב- הצרור, להחליט אילו מהן אתה רוצה ואני לא רוצה.

בנוסף, לא לדלג על התנאים כי אתה יכול בטעות להסכים למשהו שאתה לגמרי נגד. חוסר הזהירות שלך הוא הדבר כל זיהום צריכים יותר מכל דבר אחר. אם אתה עומד על המשמר את סיכוייהם של חדירה קלושים למדי. אבל אם לך לדלג על שלב ההתקנה ולחץ בעיניים עצומות “אני agree/ הבא” כמעט תזמין אותם. כנ ל לגבי טקטיקות הפצה אחרים כמו הודעות זבל.

היזהר מיילים מה אתה פותח, אשר מצורף שאתה מוריד. להימנע מוצלת pages/ torrents/ ads/ קישורים גם כחותמת מקורות. יש שפע של אלה בטוח לשימוש. לבסוף, לקבל תוכנית אמין נגד תוכנות זדוניות, לשמור אותו במצב מעודכן ולבצע לסריקות רגילות של המחשב כדי לוודא שזה ללא זיהום.

הסרת התקנה של 0123Movies.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר 0123Movies.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר 0123Movies.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *