By | June 5, 2018
Remove Searchinterneat-a.akamaihd.net

“כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Searchinterneat-a.akamaihd.net. המדריך להסרת Searchinterneat-a.akamaihd.net עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.”

Searchinterneat-a.akamaihd.net הוא ספק חיפוש אלטרנטיביים. האתר אמור לשפר את חוויית הגלישה שלך. יש שפע של מנועי החיפוש מזויף באינטרנט. הם כולם מציעים שירותי אופטימיזציה חיפוש ולבצע התבטאויות, אך התוצאות האולטימטיבי שאינם עונים על הציפיות. Searchinterneat-a.akamaihd.net מחזירה תוצאות לא אמין. התחום היא המניפולציה של החוטף דפדפן. התוכנית מוצלת משתמשת זה כדי למלא את סדר היום שלו. זה אוסף מידע על אנשים לצורך מכירתו ותומכת אתרי צד ג’.

איך החוטף מאחורי Searchinterneat-a.akamaihd.net מציב את האבטחה שלי בסכנה?

אנשים שאין להם הבנה מתוחכמת של מחשבים מסוגלים לעתים קרובות להילחם נגד החוטף Searchinterneat-a.akamaihd.net. במקרים מסוימים, הם אפילו אינם מבינים הבעיה במערכת שלהם הוא למעשה תוכנות זדוניות. התוכנית חשאית חוטף את הדפדפן, משנה את הגדרותיו הפנימיות מבלי להיות מורשה. זה גורם Searchinterneat-a.akamaihd.net את דף הבית ואת ברירת המחדל של מנוע החיפוש. תוכלו למצוא הגדרות אלה לא ניתן לבטל. שימוש באתר זה במהלך הפגישות שלך מסוכן. חוטפי יוסיף עמודים ממומן בין התוצאות מקורית את השאילתות. הם עלולים להיות לא בטוחים לבקר.

Remove Searchinterneat-a.akamaihd.net

The Searchinterneat-a.akamaihd.net Virus

החוטף Searchinterneat-a.akamaihd.net מציג גם פרסומות מוקפצות, קידום מציאה קניות הצעות. זה כולל הנחות, קופונים, הטבות לסיקור, מכירות, מכירות פומביות, חבילות ועוד. חוטפי יוצרת מודעות בתבניות שונות, כמו פריטים מוקפצים, פופ-unders, באנרים, עמוד שלם של windows, interstitial, צף, השוואה, הקשרי, מוטבעת ופרסומות מעבר. סיכון דומה מתבטא כאן, כמו שהיה עם תוצאות החיפוש מזויף. המודעות יכול להפנות אותך אל אתרי אינטרנט זדוניים, להדביק את המערכת שלך עם תוכנות זדוניות.

כאמור, החוטף Searchinterneat-a.akamaihd.net שמטפל גם מידע אישי של אנשים. זה ירשום את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, מיקוד, דואר אלקטרוני, מספר טלפון, שמות משתמש, סיסמאות ופרטים אחרים שלך ליידע את דרך הדפדפן שלך. המידע שנאסף יימכרו על השווקים כהה ללא ידיעתך או הסכמתך. זה יכול למצוא את עצמך בידיים של פושעי סייבר.

איך החוטף מאחורי Searchinterneat-a.akamaihd.net לחדור למחשב שלי?

אתה יכול לשאול שאלה נוספת היא איך החוטף Searchinterneat-a.akamaihd.net היה מותקן במערכת שלך במקום הראשון. Searchinterneat-a.akamaihd.net הוא לא אתר פופולרי. אם היא היתה להגדיר לדפדפן שלך בלי אי פעם לבקר אותו, אתה לא לבד. זה מה שקורה לרוב המשתמשים. Rogue תוכנות יכלו להיכנס למחשב שלך עם חוג נוסף. תהליך זה, המכונה bundling, היא השיטה הנפוצה ביותר חדירה. חוטפי יכולים לנסוע יחד עם freeware, shareware ותוכניות פירטית. בעת הפעלת ההתקנה של כלי מסוים, לקחת קצת זמן כדי לסקור את התנאים וההגבלות שלה. אם יש נוספת תוכניות המוצעים עם זה, אתה צריך לבטל את הבחירה בהם.

וקטור הפצת השני שמנצל החוטף Searchinterneat-a.akamaihd.net הוא דואר זבל. התוכנית מבודד תוכלו לנסוע המצורפת בקובץ. המנשא יכול להיות מסמך טקסט, תמונה, תיקיה מכווצת, של ארכיון דחוס או קובץ מערכת. במקרה האחרון, השולח תסווה זה על-ידי הוספת סיומת קובץ מזויף זה. כדי לבדוק אם הודעה היא לגיטימית, לחפש את אנשי הקשר של הדואר האלקטרוני. הם צריכים להתאים את הקואורדינטות של הישות השולח מתיימרת לייצג.

הסרת Searchinterneat-a.akamaihd.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר את Searchinterneat-a.akamaihd.net מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Searchinterneat-a.akamaihd.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *