By | August 24, 2018
Remove Urgent Firefox Update

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר עדכון Firefox דחוף. המדריך להסרת עדכון Firefox דחוף פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

אם “עדכון Firefox דחוף” מוקפצים מופיעים על המסך, המערכת שלך הפך להיות הקורבן של התקפה זדונית. הודעות אלה אינם לגיטימיים. הם לא באים מ- Mozilla Firefox. הכלי אשר יוצר אותם מנסה להוביל אותך מדרך הישר. התוכנית נוכלים מנסה לקבל המשתמשים כדי לאשר את ההתקנה של תוכנה לא רצויה על ידי התחזות הצגתו כעדכון דפדפן. כאשר הכלי מוצלת פעילה במערכת שלך, זה לשמור על הצגת הודעות מזויפות. באותו הזמן, זה יפקח את הפעילות ואת לרשום מידע מהדפדפן שלך. התוכנה חשאית מאחורי הפריטים המוקפצים “עדכון Firefox דחוף” שחולקו לקטגוריות כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור) על ידי מומחים.

אילו בעיות יכול הכלבלב מאחורי הגורם פריטים מוקפצים “עדכון Firefox דחוף”?

הבעיה הראשונה סביב התוכנית המרושעת היא ביצועי המחשב מופחת. הכלבלב משתמש הרבה ב- CPU, מה שהופך את המערכת לאיטי. מקבל העבודה במחשב האישי שלך תהפוך מאתגרת ויעיל פחות ממה זה יכול להיות. הכלי סמויה לשמור על הצגת הפריטים המוקפצים “עדכון Firefox דחוף” בלי קשר אם אתה עוקב אחריהם או לא. שימו לב כי לחיצה על חלון אחד יכול לגרום לזיהום. הדיווחים מופיעים לפתע, משתמשים לעיתים הקש על אותם בטעות. יש, אין לדעת איזה סוג של תוכנות זדוניות עשויה להכיל את הפריטים המוקפצים “עדכון Firefox דחוף”.

המהות של התוכנה לא רלוונטי ל הבעלים של הכלבלב הדאגה היחידה שלהם היא להפוך את ההכנסות. הבעלים של התוכנה שהם לעזור להפיץ לשלם להם על תרומתם. התוכנית חמקנית משתמש בטכניקה monetizing נפוצות, המכונה מערכת תשלום לכל קליק. הכנסות מופעל על ידי כל לחיצה שנוצרו על-ידי המשתמש. זו הסיבה הכלבלב הוא כל כך אגרסיבי בפעילות שלו.

Remove Urgent Firefox Update

The Urgent Firefox Update Virus

הפריטים המוקפצים “עדכון Firefox דחוף” להעביר את ההודעות אגרסיביים בזכות עצמם. הכותרת שהם ניתנו נראה רציני. הודעות מזויפות לנסות לשכנע את המשתמש כי מיידית דרוש כדי להגן על המחשב שלהם מפני איומי אבטחה. המציאות היא כי הכלבלב מאחורי העדכונים מזויף היא האיום האמיתי על המערכת שלך. התעלמות הפריטים המוקפצים, להיזהר לא ללחוץ עליהם.

זה חשיבות עליונה שתיקח פעולות מהיר נגד הכלבלב מאחורי הפריטים המוקפצים “עדכון Firefox דחוף”. ככל שהתוכנית מוצלת נשאר במערכת שלך, הכי גרוע. גם אם לך למחוק את ההודעות שלו, אתה עדיין ייחשף לפעילות זדונית אחרת שהיא מבצעת. הגורים ניתן לרשום נתונים אישיים ופיננסיים מדפדפן האינטרנט שלך. המידע שנאסף יימכר בשווקים דארקנט ללא ידיעתך או אישורך.

איך עשה את הכלבלב מאחורי הפריטים המוקפצים “עדכון Firefox דחוף” הותקן במחשב שלי?

התוכנה חמקנית עושה שימוש של כמה ערמומי הפצת וקטורים. הטכניקה שהיא משתמשת לרוב היא bundling. הכלבלב יכול ימוזגו עם יישומים אחרים, כמו עותקים פיראטיים של כלי שירות בתשלום, כלים freeware, תוכנות שיתופיות. התוכנית נוכלים תוצע בתור בונוס עם התוכנה הראשי של החבילה. אתה צריך למצוא איפה זה מוזכר התנאים וההתניות ובטלו את זה. הקפד להכיר את הסכם הרישיון למשתמש קצה (EULA) של התוכניות שבכוונתך להוסיף למערכת שלך, את ההצטרפות לכלים נוספים.

דוא ל זבל הם פונדקאי אחר אפשרי עבור הגורים מאחורי הפריטים המוקפצים “עדכון Firefox דחוף”. המכתב secludes התוכנית מוצלים בתוך מצורף. השולח יגיד לך שהקובץ המצורף הוא מסמך חשוב כדי לגרום לך לפתוח את זה. גישה המארח לשחרר את הגור לתוך המערכת שלך על המקום. אתה צריך להתמודד עם הפריטים בקופסה שלך בזהירות. סימון ההודעה אמורות להיות, להגיה את אנשי הקשר.

בשיטת ההפצה הסופי. אנחנו צריכים להזהיר אותך לגבי היא נסיעה התקנות. ואתרי אינטרנט שנפרצו קישורים פגומים יכולים לשדר הכלבלב מאחורי הפריטים המוקפצים “עדכון Firefox דחוף” למחשב כהרף עין. כניסה לתחום ינחה את ההורדה ולהתקין את הזיהום. וקטור הפצת הזה משמש רבים המפיצים תוכנות זדוניות מכיוון שהיא דורשת במינימום מאמץ. זה יכול לקחת לך זמן לעשות מחקר על אתרי אינטרנט לא מוכר, שאתה לא בטוח לגבי, אך בטיחות תמיד צריכה להיות הדאגה העיקרית שלך.

הסרת העדכון לפיירפוקס דחוף

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר עדכון Firefox דחוף מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *