By | August 24, 2018
Remove Max Driver Updater Service

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר מקס מנהל המעדכן שירות. המדריך להסרת מקס מנהל המעדכן שירות עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

מקס מנהל המעדכן שירות הוצגו כמו יישום שימושי שיסייע לכם כדי לחסוך זמן וכסף תוך קניות באינטרנט. עם זאת, אין שום דבר שימושי אודות תוכנית זו אכן. להפך, מקס מנהל המעדכן שירות נחשב כיישום תוכנות פרסום בשל יכולתה כדי להזין את המערכת ללא כל ידע או הרשאה.

ברגע מקס מנהל המעדכן שירות מקבל מותקן במחשב שלך, הוא מתחיל לספק לך גוונים של פרסומות מסחריות אשר אתה לא באמת צריך. מלבד העובדה כי מודעות אלה מעדיף פולשניות, הם גם מסוגלים להאט את ביצועי המחשב שלך, גורם קריסות מערכת תכופים, ברצינות מאיים על הביטחון האישי שלך.

אם אתה לא רוצה לראות את הפרסומות הרבות במהלך הפגישות הגלישה שלך, אתה צריך להסיר את מקס מנהל המעדכן שירות ברגע אתה מבחין את נוכחותה במחשב הווירטואלי. זו הדרך היחידה לסיים את הפריטים המוקפצים ולהגן על אבטחת המערכת שלך.

Remove Max Driver Updater Service

The Max Driver Updater Service Virus

כפי שהוזכר כבר לעיל, מקס מנהל המעדכן שירות מציף בצג עם מודעות מסחריות מרובים בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך. פרסום היישום מספק לך גוונים של פריטים מוקפצים, באנרים, קופונים סוגים אחרים של פרסומות שהן לגמרי שימושי עבורך.

למעשה, סוגי המודעות שאתה רואה על המסך לא באמת משנה, כי אתה בהחלט צריך להתעלם מהם ולא למחוק מקס מנהל המעדכן שירות מהמחשב שלך בהקדם האפשרי. אם תלחץ על הקישורים המסופקים, עלול לאפשר בקלות תוכנות זדוניות כדי להיכנס למערכת שלך.

סיבה נוספת הסרת מקס מנהל המעדכן שירות וירטואלי שלך היא היכולת של התוכנית כדי לעקוב אחר פעילות וירטואלית שלך ולהקליט נתונים אישיים על המערכת שלך, היסטוריית גלישה. מידע זה נאסף כדי לספק לך מודעות מותאמות אישית כדי לעורר עניין שלך וכדי להפיק רווח עבור הצדדים השלישיים מתחבא מאחורי היישום. מה עליך לדעת זאת, כי כאשר משותפת עם המסיבות האלה, הנתונים שנאספו עשוי לשמש למטרות זדוניות. לפיכך, מקס מנהל המעדכן שירות יש למחוק מהמחשב ללא שום היסוס.

החדשות אודות מקס נהג המעדכן שירות הוא כי הסרתה אינה תהליך קשה. באפשרותך למחוק את תוכנית פרסום יחד עם פרסומות שלה באופן ידני או אוטומטי. ניתנות הוראות להסרה ידנית שואג מאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. אתה יכול לעשות את זה על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות.

מקס נהג המעדכן בשירות ההסרה

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר מקס מנהל המעדכן שירות מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *