By | June 15, 2018
Remove Ad Network Performance

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר את ביצועי הרשת לספירה. המדריך להסרת המודעה ביצועי הרשת פועלת עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

וירוס הביצועים של רשת ad היא רק עוד יישום טיפוסי adware. באופן זהה לאחרים, ברגע וירוס הביצועים של רשת Ad מחלחל במחשב שלך, זה יוצר גוונים של פרסומות מוקפצות חסר תועלת, אשר יכול לגרום לקריסה של המערכת בתדירות גבוהה להאט באופן משמעותי את הפעלות הגלישה שלך. חוץ מזה, הפרסומות האלה עשוי להפנות אותך אל אתרי אינטרנט חשודים מסוימים, ברצינות מאיים על הביטחון האישי שלך. לכן, הוא הדבר הטוב ביותר שתוכל לעשות, כדי להסיר וירוס הביצועים של רשת Ad מן המערכת ברגע אתה מבחין את נוכחותה על זה.

וירוס הביצועים של רשת ad מכוונת Internet Explorer ו- Mozilla Firefox ומשתמשי Google Chrome, היא משתמשת בשיטות שונות שחדר למחשב. למעשה, וירוס הביצועים של רשת Ad צריך לקבל את האישור שלך לפני זה מתקין את עצמו במחשב שלך, אבל זה לא אומר כי זה ישאיר אותך בטוח. להפך, היישום פרסום הוא כזה תוכנית בתחבולות אתה אפילו לא יבין, הוא הדביק את המערכת עד פרסומות מוקפצות להתחיל הצפה הצג שלך.

לרוב, וירוס הביצועים של רשת Ad מסתתר מאחורי freeware אחרים, בשל העובדה כי רוב משתמשי המחשב לא תשים לב תוך עובר תהליך ההתקנה שלו. שיש בראש freeware הזה הוא לעתים קרובות יחד עם תוכנות זדוניות, אתה צריך להיות זהיר מאוד בעת התקנת תוכנה חדשה במערכת, וכן לקרוא כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה. במקרה אחר, סביר מאוד לסיים עם פרסום כמו וירוס הביצועים של רשת Ad במחשב האישי שלך.

Remove Ad Network Performance

The Ad Network Performance Virus

באופן זהה בכל יישום הנתמך על-ידי פרסום, המטרה העיקרית של וירוס הביצועים של רשת Ad הוא לעשות רווח קל על כדי להמשיך את קיומה. הדרך היחידה לעשות זאת היא לקדם מוצרים ושירותים של צדדים שלישיים שלה שותפים ויוצג על ידי הפרסומות שהם מספקים. בכל פעם שתלחץ על מודעה, המפתחים של וירוס הביצועים של רשת Ad להרוויח כסף קל. עם זאת, זה עלול להיות מאוד מסוכן כי מודעות אלה בדרך כלל מובילים לאתרים פגום, המחשב שלך עלול להזדהם בקלות עם תוכנות זדוניות. מסיבה זו, הסרת וירוס הביצועים של רשת Ad ממערכת מומלץ מאוד.

למרבה הצער, יש עוד נושא חשוב הקשור וירוס הביצועים של רשת Ad, יכולת של התוכנית לפעול כמרגל. ולגנוב את הנתונים האישיים שלך. לכן, גם אם לא אכפת לך פרסומות מרובים כל כך, שמירה על וירוס הביצועים של רשת Ad במערכת מעמיד בסכנה הביטחון האישי שלך. מסיבה זו, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות זאת כדי מחיקה מיידית של היישום adware וכדי להגן על המחשב שלך מפני אחר איומים כי בעתיד.

למרבה המזל, הסרת וירוס הביצועים של רשת Ad אינה תהליך קשה. אתה יכול למחוק את התוכנית לצד פרסומות שלה, באופן ידני או אוטומטי. למקרה שתצטרך עזרה עם תהליך ההסרה, באפשרותך לבצע לשאוג ידנית ההוראות המפורטות במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת להסרה ידנית, עדיין יש לך לסרוק את המחשב שלך עם כלי למאבק לגיטימי כדי לוודא כי כל האיומים הקיימים הוסרו לחלוטין. כלי האבטחה לאתר, למחוק את כל תוכניות רצויות ורצון להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות.

הסרת ביצועי רשת ad

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר את ביצועי רשת Ad מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר מודעה ביצועי הרשת מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *