By | December 18, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Zeus Panda. זה Zeus Panda וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Zeus Panda היא זיהום adware אשר אין לו מקום במערכת שלך. אם אתה נגוע זה, לנקוט צעדים מיידית. . אבל יש נקודת אור, פרסום מזיקים נחשבים הרבה פחות מזיקים וקל יחסית להתמודד, לעומת זיהומים אחרים. עם זאת, אל תתנו לזה להטעות אתכם. Adware יכולים וכך לגרום לך נזק. אל תתעלם. היא מהווה הסיכון. למרות שזה לא יכול להיות לעומת מזיקים יותר מסוכנים אחרים כמו ransomware חתיכות, סוסים טרויאניים, זה לא מזיק. הוא לא טפיל סייבר. כל אחד מהם גורם צרות, כל אחד בסופו של דבר יצא. מכלל שליטה. פרסום זה כולל.

אם לא לנקוט בצעדים נגד Zeus Panda, תשאיר את זה לפעול בה בחופשיות, במוקדם או במאוחר זה יגרום לנזק בלתי הפיך. . אל תשב בחיבוק ידיים מחכה שזה יקרה. להגן על המחשב שלך. ברגע שאתה מבין כי אתה מחשב מארח של המזיק הזה, למצוא היכן הוא מסתתר ולהסיר אותו לתמיד. אין לנו זמן על דחיינות. עיכובים להוביל לתוצאות אשר, ללא ספק, תצטער. לפעול עכשיו, להיפטר הפולש לפני שיהיה מאוחר מדי. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. קח את זה.

Zeus Panda הוא פרסום וליצור זיהומים פרסום מודעות. אבל המודעות האלה אינם עסקאות שימושי שאתה יכול לנצל. לא. הם ממומנים, נוכלים להשתמש בהם כדי לייצר תעבורת אינטרנט לאתרים מסוימת ולהשיג הכנסה לשלם לכל קליק. אם תלחץ, האקרים משלמים. הם משלמים יותר עבור כל דף מוצלת כי אתה מקבל מנותב אל, תאמינו לנו, אתה מקבל הופנה על כל צעד ושעל. בכל פעם לך כל כך הרבה כמו מגע באחד הדפדפנים בעבר אמין שלך, הפרעות להתרחש. . אתה כבר לא יכול למצוא מה שאתה מחפש, או לבקר את האתרים המועדפים שלך. אתם יכולים למצוא הכל אין ספור, מעצבן מסחרי ודפים אשר מעולם לא שתבקר אלמלא adware מגעיל.

Zeus Panda ביעילות הורס פעילויותיך באינטרנט תוך כדי להביא הרווחים של הפושעים באותו זמן. גלישה באינטרנט בשלווה הופך להיות משימה בלתי אפשרית. אך פעילויותיך באינטרנט אינם הבעיה היחידה שלך. המחשב, באופן כללי, מתחיל ביצועים טובים גם כאשר במצב לא מקוון. עקב adware, מאט את מהירות המחשב לזחול. זה מתחיל לפגר ומקפיאים על בסיס יומי. כמה מכונות ישנות יותר אולי אפילו ניסיון קלקולים תכופים. התוכניות שלך לא יפעלו כהלכה. . זה סיוט… כל זה בגלל זה יחיד adware.

לאחר הסרת Zeus Panda, והכל יחזור לקדמותו. ? אז למה אתה מחכה? מחק את הפורץ לפני זה מביא כל כך הרבה בעיות המחשב פונה מסך כחול של מוות. . כן, חשש הכחול הוא אפשרות. למרות שזה רגע אחד, “דקה” הוא לא אותו דבר כמו “לא קיים”. אל תיקח סיכון כזה. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, לנקות את המחשב במהירות האפשרית.

איך adware מופץ באינטרנט? אחת השיטות הנפוצות ביותר נקרא freeware bundling. להיות זהיר בעת התקנת תוכניות או עדכונים במחשב שלך כמו שאתה לא יודע מה עוד יכול להיות מצורף אליהם בתור “בונוס”. תמיד לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה בכך שהם מאפשרים לך לבדוק את הצרור כל תוכנית על-ידי התוכנית, בטלו את הבחירה כל apps בנוסף מצורפת. אם תבחר ההגדרות הרגילות, כל התוספות הותקן באופן אוטומטי, ואז יהיה לך להסיר אותם באופן ידני. קצת תוספת זמן, תשומת לב יכול לחסוך לך המון בעיות עתידיות. . אל תשכח את זה, להיות זהיר. . זה הדרך היחידה לשמור על המחשב חופשי מזיהומים.

הסרת וירוס Zeus Panda

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Zeus Panda מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *