By | July 16, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Yow Winner Prize. זה Yow Winner Prize וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

חוטפי דפדפן הם פרזיטים זדוני מעצבן למנוע למשתמשים מהצורך של נורמלי גלישה לחוות. דף האינטרנט Yow Winner Prize היא סימפטום של זיהום כזה. אם אתה כל הזמן מקבל מנותב לדף זה, אתה בצרות. חוטפי ידועים כדי לשנות את הגדרות הדפדפן ולהתקין אפילו מוצלת סרגלי כלים והרחבות ללא ידיעתך או הסכמתך. מה עוד, קורבנות של תוכנה זדונית זו תוכלו להבחין כי דף הבית שלהם, דפי כרטיסיות חדש וספק החיפוש מוחלפים הזה באותו אתר מזויף בשם Yow Winner Prize. . זה לא כל.

מה חוטפי דפדפן בעיקר ידועים הם ביכולתם להפוך את הדפדפן שלך לתוך כלי הצגת המודעה. לא משנה מה אתרים אתה מבקר, אתה לקבל הותקף על ידי המודעות רבים את טופס מוקפץ, בתוך טקסט או כרזה. כי החוטפים ניתן לקבל את היסטוריית האינטרנט ואת ההרגלים של הקורבן, יחד עם שאילתות החיפוש שלהם, טפיל זה זדוניות יהיה מסוגל לייצר סוג ספציפי של פרסומות אשר המשתמש ככל הנראה ללחוץ על. המטרה העיקרית היא ליצור הכנסה PPC (תשלום לכל קליק).

משתמשים יכולים לקבל זיהום חוטפי דפדפן מבלי שיידע על כך. החוטפים הם טפילים מאוד ערמומי. האמצעי הנפוץ ביותר של התפלגות הינם מזויפים בקשות לעדכון חינם חבילות תוכנה. חוטפי יכול גם לקבל להתפשט באמצעות קבצי torrent מושחתים מיילים וקבצים מצורפים, נוכלים apps, קישורים מפוקפק, מודעות, דואר זבל, וכו ‘. אנו ממליצים לקוראים שלנו כדי להשתמש במקורות מורשה ואמין רק כאשר הם מעדכנים את התוכנה שלהם. לא בצורה עיוורת אמון מוקפץ אקראי רוצה ללחוץ על קישור חשודה, כדי לעדכן תוכנה במחשב שלך. לעתים קרובות יותר מאשר לא, מוקפצים עדכון כזה להתברר מזויף.

כמו כן, בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט, מומלץ תמיד בחר מותאמת אישית או מצב מתקדם באשף ההתקנה. בדרך זו יכול לקבל שליטה מלאה על תהליך ההתקנה ואתה יכול להציג בקלות את התוכן המלא של צרור תוכנה. לעיתים קרובות מפתחים אריזה תוכניות ויישומים ולכרוך אותם יחד עם תוכנות זדוניות. הנוכחות של טפיל זדוניות כאלה לא יחשף כראוי. זו הסיבה מדוע משתמשים הם מתעלם מהעובדה כי הם למעשה מתקין וירוס במחשב שלהם. עם זאת, אם תעקוב אחרי העצה שלנו, תוכל לבטל את הבחירה בכל תוכנית לא רצויים שנראה לך חשוד או אפילו לא ידעה כי הורדת.

חוטפי דפדפן הם לא בדיוק “וירוסים”. הם משפיעים על הדפדפן שלך בלבד, לא את מערכת המחשב. עדיין, הם להמעיט ויש להסירו ברגע אתה מבחין הנוכחות שלהם במחשב האישי שלך. ישנן סכנות נסתרות מאחורי המודעות לכאורה לא מזיק הנוצרים על-ידי תוכנה זדונית זו. לעתים קרובות, פרסומות ופריטים מוקפצים יוצגו מבצעים בלעדיים, מכירות, הצעות מיוחדות, קופונים, מהבהב הודעות, מזויפים, בקשות לעדכון וכדומה

אתה אסור ליפול למלכודת הזאת. והעיקר – לא ללחוץ עליהם! זה בדיוק מה פושעי סייבר רוצה שתעשה. מודעות כאלה עלולים לנתב אותך מחדש מקורות שעשויות להיות נגוע המבקשים לפתוח דלתות אחוריות עבור האקרים אחרים. דרכם, הם יכולים לשגר איומים שונים כמו adware, תוכנות ריגול, תולעים, סוסים טרויאניים או אפילו ransomware! ייתכן לחיצה הענקת האקרים גישה למידע אישי כגון אבל לא מוגבל באישורי חשבונות בנק, מזהי כניסה, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, סיסמאות ועוד. אם ברצונך לחזור אל חוויה גלישה שקטה, ללא פרסומות, אתה צריך להסיר טפילים זדוני בהקדם האפשרי! קרא שלנו ההוראות הבאות כדי לברר כיצד לעשות זאת.

הסרת וירוס Yow Winner Prize

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Yow Winner Prize מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *