By | September 11, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Yahoo Search. המדריך להסרת Yahoo Search עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

שינויים לא מורשים בהגדרות הדפדפן שלך הם תמיד סימן רע. אם הבית שלך, כמו גם במנוע החיפוש המועדף, הוחלפו את Yahoo Search, זה אומר שיש לך החוטף דפדפן על הידיים. הטפיל יזהם בכל הדפדפנים כי במחשב שלך, תשנה את ההגדרות שלהם כדי יתרונה. בהתחלה, אתה חושב כי אתה פשוט נאלץ להשתמש את Yahoo search. אבל אם תסתכלו מקרוב, תמצא שזה לא מנוע החיפוש לגיטימי, אבל מעדיף גירסה מותאמת אישית של זה.

חוטפי מתוכנת פרסומי התצוגה מניפולציות יהיה מותאם אישית על פי נתוני אינטרנט שגנב ממך. מידע אישי כמו גלישה היסטוריה ובתוצאות החיפוש יכול בקלות לקבל מתקבל על ידי חוטפי, אז זה יוצר תוכן המודעה מושכת המשתמש סביר יותר לחץ על. לוחץ על יותר שתבצע, יותר הרווח הטפיל יביא על יוצריה והן את הדפים שהיא תקדם. חוטפי ידועים גם להתקין מוצלת אפליקציות וסרגלי כלים בדפדפן, בלי צורך אישור של המשתמש.

חוטפי דפדפן לעיתים קרובות אורב מאחורי קישורים מפוקפק, מודעות, עדכונים מזויפים, דוא ל זבל מצורפים, freeware, וכן קבצי torrent. על מנת להבטיח כי אתה לא נופל למלכודת זדוני, אתה צריך להיות חרוץ ולשים לב מה אתה עושה באינטרנט. האקרים לסמוך על נאיביות שלך חריצות, להונות אותך נופל במלכודת שלהם. עליך לדעת כי החוטפים לפלוש בכוחות עצמם.

כדי להדביק את הדפדפן שלך, חוטפי צריכה להעניק להם גישה בעצמך. אחת הדרכים להימנע דבר כזה היא לבחור עבור התקנה מתקדמות Custom/ כאשר הדבר אפשרי. זה יאפשר לך להבחין אם יש התקנות אופציונליות בדרך כלל מוסתרים ממך, אם תבחר מהיר להתקין במקום זה. אם תוכנות נוספות זמין, אנו ממליצים מאוד שביטלת, מכיוון שזה ככל הנראה תוכנות זדוניות בתחפושת.

חוטפי דפדפן הן לא להקל בה ראש. . הם משהו אבל לא מזיק. תוכל לרכוש שום דבר לשמור אותם. ברגע שאתה מזהה הנוכחות של תוכנות זדוניות כגון, אתה צריך מיד להסיר אותה מהמחשב שלך, לפני שהוא מסוגל לעשות נזקים. ככל תאפשר לה להישאר, יותר גרוע שהוא יקבל. המספר של המודעות ימשיך לגדול עם כל יום, במהירות יעמיסו את הדפדפן שלך עם תוכן גליון ציונים זה נאבק כדי להציג, ככל שהוא גדל במספר.

בשלב מסוים, הדפדפן שלך יהיה לא רק מתחילים לקרוס, אבל תפסיק לעבוד לחלוטין. שלא לדבר על הסכנה האורבת עלול להסתתר מאחורי מודעות, דבר שעלול להוביל מקורות עם אבטחה מפוקפקת. אחרי הכל, הטפיל משלמים להציג פרסומות, לא כדי לבדוק אותם. על מנת להשיב שליטה בדפדפן שלך, עליך לפעול נגד טפיל זה מעצבן! לבזבז זמן ובצע שלנו הוראות מפורטות להלן, כדי להיפטר החוטף הזה מהמחשב שלך.

הסרת Yahoo Search

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Yahoo Search מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *