By | July 2, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר WindowsRecoveryCleaner. המדריך להסרת WindowsRecoveryCleaner עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

לרוע המזל עבור כל המשתמשים שם בחוץ, לא כל יישום שאתה רואה ב- app store הוא לגיטימי ואמין. WindowsRecoveryCleaner היא הדוגמה המושלמת. אתה יכול לראות שזה מפרסם כמו כלי השירות מבטיח לעזור לך לנקות קבצי הזבל. במציאות, זה חסר תועלת לחלוטין. מומחים לסווג את יישום זה כמו וירוס סוס טרויאני. יישום זה ידוע בזכות היכולת שלו לנצל המשאבים של המחשב. זה יכול להתפשט בקלות סביב מערכת ההפעלה כולה. לא רק זה, אבל זה יכול לעשות שינויים ברישום, כמו גם נזק קבצי מערכת חיוניים.

ברגע שהוירוס מבססת עצמה, הבעיה האמיתית מתרחשת. הסוס הטרויאני WindowsRecoveryCleaner הופך את המחשב שלך מכונת כרייה cryptocoin. זה אפשרי כי הוירוס יש דרכים כדי לאלץ את המחשב שלך לתוך ביצוע שירותים שונים, על מנת לשמור על תהליך הכרייה הולך. זה להתרכז כוח ה-CPU ו GPU כולו אך ורק למטרות זדוניות שלה. פעולה כזו תוכיח בקרוב כדי להיות מזיקים מאוד המערכת כולה. אתה לא רוצה לשמור את סוס טרויאני במחשב שלך לאורך זמן. עליך להמשיך מיד עם הוצאתה ברגע אתה מבחין את נוכחותה האכזרי.

האמצעי הנפוץ ביותר של סוס טרויאני הפצה הן נכרכות בקשות לעדכון תוכנה, מזויף. מפתחים לעיתים קרובות אריזה תוכנה והם מציעים אותם בחינם. העניין הוא, שהם צרור יישומים ותוכניות יחד עם תוכנות זדוניות, המשתמש יהיה מודע כי זה אינו נחשף כראוי. מה שקורה הוא משתמשים מהירה מדי לעבור את תהליך ההתקנה, לבחור עבור התקנה רגילה Quick/. זה נותן להם אין כל שליטה, אין להן דרך לדעת מהו התוכן האמיתי של צרור כזה ללא תשלום.

אנו ממליצים ללכת מותאמת אישית או מתקדם מצב באשף ההתקנה במקום, כדי יש את הכוח לבטל בקלות את הבחירה בכל תוכנות לא רצויות שנראה לך חשוד או אפילו לא רצה להוריד מלכתחילה. בנוסף, להיות זהירים כאשר עליך לעדכן תוכנית במחשב שלך. אנו ממליצים שתקבל את העדכונים שלך ממקורות רשמיים, מורשה בלבד. לא בצורה עיוורת אמון מוקפץ אקראי שמדרבן אותך ללחוץ על קישור כדי לקבל את העדכון מבוקש.

סוסים טרויאניים הם הסוג המסוכן ביותר של וירוס שם בחוץ. הם מאוד חשאי ופסיביות. . זה לא הכרחי עבורם להשיק מתקפה ברגע לחדור את מערכת המחשב שלך. זה עלול לקחת קצת זמן. לפני שהוא הופך פעיל, מה שהופך את הגילוי של איום כזה מסוכן מאוד. סוס טרויאני WindowsRecoveryCleaner הוא טוב מאוד בהסתרת עצמה. לעיתים קרובות משתמשים לב נוכחותו כאשר זה כבר גרם נזקים למערכת.

כאשר, באמצעות כל המשאבים שהנגיף יכול לשים את הידיים שלה על הביצועים של המחשב פוחתת בפתאומיות. בסופו של דבר, אתה תהיה אפשרות להשתמש בתוכניות שלך או יישומים, מכיוון שהמערכת תהיה עמוסה כל כך עם פעילות הכרייה הראשי שלה, זה יגרום קריסות מערכת רגילה, מאפשר לעשות משהו עובד על המחשב שלך בכלל. קורבנות של סוס טרויאני כזה תוכלו להבחין כי הנזקים יהפוך יותר ויותר עם כל יום שעובר. אנחנו יכולים לעזור לך להסיר טפילים זדוניות מהמחשב שלך. פשוט בצע שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת WindowsRecoveryCleaner

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר WindowsRecoveryCleaner מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *