By | August 2, 2018
Remove Webhostoid Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Webhostoid. זה Webhostoid וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Webhostoid הוא טפיל מעצבן נופל לתוך הקטגוריה תוכנות פרסום. . זה מטרד מאוד חטטן, שמטרתו להפוך את הדפדפן שלך לתוך כלי הצגת המודעה. תוכנה זדונית זו יפקח על כל צעד שאתם עושים באינטרנט. היסטוריית הגלישה שלך, הרגלים, חיפוש שאילתות, וכדומה יכול בקלות להיות מתקבל על ידי פרסום זה, אפילו משותפת עם צדדים שלישיים למטרות רווח.

יצירת מודעות מרובות הוא גם מועיל. . זה איפה בשיטת PPC (תשלום לכל קליק) נכנס לשחק. על-ידי יצירת פרסום ממוקד תוכן המותאם במיוחד תודה בהתאם למידע אינטרנט גנוב של המשתמש, adware מגדיל את הסיכויים של לחיצה על מודעות המשתמש. העניין הוא, פרסומות ופריטים מוקפצים יהיה ניחוח, במוקדם או במאוחר, זה ימנע את הקורבן מהצורך של נורמלי גלישה לחוות.

הדרך הנפוצה ביותר כדי לקבל את המחשב נגוע תוכנות פרסום היא באמצעות דואר זבל מיילים וקבצים מצורפים, קישורים מפוקפק, מודעות חשודות, הורדות, עדכונים מזויף, תוכנות bundling, וכו ‘. על מנת להישאר הרחק סכנה, להיות מוגן בזמן משתמש מקוון, עליך להיות זהיר מאוד. התמדה היא המפתח, כשמדובר זיהומים זדוני. אם אתה משלם מספיק תשומת לב למה שאתה לחץ על, אין לך מה לדאוג.

Remove Webhostoid Virus

The Webhostoid Virus

לדוגמה, בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט, אל תעשה את הטעות של בחירת התקנה מהירה. במקום זאת, בוחרים Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה. זה ייתן לך את הכוח על התהליך, יהיה באפשרותך להציג את התוכן המלא של התוכנה אתה עומד להתקין במחשב שלך. אם אתה מבחין כל תוכניות נוספות ויישומים לא פורסמו כראוי על ההורדה, אנו ממליצים מאוד שתבטלו את אותם. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם להתברר תוכנות זדוניות בתחפושת.

אנשים רבים אינם מחשיבים את פרסום כמו וירוס אמיתי, ולכן ב רק התקפות דפדפנים, לא מערכות מחשב. עם זאת, אל תעשה הטעות של חשיבה adware אינו מזיק. הוא יכול לעשות הרבה של נזקים של נתת אותו מסתובב חופשי במחשב שלך. לכן אנו ממליצים הסרות המיידית שלה, ברגע אתה מבחין את נוכחותה. המודעות אולי לא נראה כזה גדול של איום, אך הם עשויים פוטנציאלית להפנות אותך אל אתרי צד שלישי מסוכן או אפילו נגוע, שרוצים לפגוע במחשב שלך.

כמו כן, הדפדפן שלך בסופו של דבר תקבלו כל כך עמוסה עם פרסומות ופריטים מוקפצים, כי הוא יפסיק לפעול כראוי. יותר זמן שתשאיר הדברה זה זדוני ללא התערבות, יותר זה ישמיד. אם ברצונך להחזיר את חווית הגלישה נורמלי וודא כי האבטחה והפרטיות שלך הם לא בסכנה, עליך להסיר פרסום זה מהמחשב שלך לפני שיהיה מאוחר מדי.

הסרת וירוס Webhostoid

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס Webhostoid מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Webhostoid מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *