By | March 29, 2018
Remove Weather Service

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Weather Service. המדריך להסרת Weather Service עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

התועלת הבטחות סיומת Weather Service. הוא טוען כי היא מספקת מדויק תחזית מזג האוויר אתה תמצא אותו כמועיל ביותר כאשר אתה צריך לדעת מה יהיה מזג האוויר. . כן, זה נשמע מועיל אבל לא הכול זה איך זה נראה. Weather Service היא לא מה שהיא טוענת להיות. זה חבר של משפחת חוטפי דפדפן, מטרתו האמיתית שלה אין שום קשר עם המודיעה לך אודות התחזית. זה חזית.

המזיק הוא מנסה לגרום לך להאמין שאתה זקוק במערכת שלך. שהוא רוצה לשמור על זה כך. זה יכול לעשות את העבודה בפועל מאחורי הגב. אל תתנו טפיל זה מטעה להטעות אותך. לפירסינגים עשן ומראות ורואה זה מה זה בעצם זה – זיהום. לא להסס ולמחוק חוטפי ברגע את מזהה את זה על הלוח. לא ניתן מספיק זמן כדי לגרום לך נזק כי זה בסופו של דבר כן. . זה בטוח. למצוא היכן הוא מסתתר וחותכים שהותה הקצר. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. . לקחת את זה לפני שיהיה מאוחר מדי

Weather Service מזין האישי שלך בשתיקה, אבל אז אתה מבחין הסיומת שלו מצורף לכל אחד דפדפנים שלך. . אחרי זה, בעיות תתחיל לשפוך תוכל להתעלם ההפרעות בהתחלה, אבל אין שינוי מתעלמים מהן לנצח. נושאים כמו קטן וחסר חשיבות אבל לאחר כמה ימים, הם הופכים בלתי נסבלים. למשל, בכל פעם תלך באינטרנט, שאתה מקבל הופנה לחפש חשודים דפים אשר מעולם לא ראיתי לפני, הייתה כוונה לבקר בכלל. ובכל זאת, חוטפי כוחות אותם עלייך. כמו כן, הדברה bombards אתה עם פרסומות מטרידות על בסיס יומי, אשר גדלים במספרים עם כל יום שעובר.

Remove Weather Service

The Weather Service Virus

גלישה באינטרנט הופך להיות חוויה גיהנום. לא יכול לעשות צעד באינטרנט יחיד ללא החוטף מפריעה. כל זה, כמובן, מוביל לתוצאות. המחשב מתחיל ביצועים טובים. היא קורסת, קופא, אתחול מחדש לעתים קרובות. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. אתה נאבק עם מבצע את המשימות הפשוטות ביותר אפילו. אתה לא יכול לעשות שום דבר בתנאים כאלה. אבל זה לא החלק הגרוע ביותר. מציק ככל מדובר, יש משהו אחר שקורה בין הצללים.

Weather Service מרגלים עליך, אוספות מידע רגיש. זה מקטלג את כל הנתונים יכול למצוא, כאשר ראה אותו יש מספיק, הוא שולח אותה לכל ופושעי אינטרנט אשר פרסמו את זה. את חושבת שזה רעיון טוב? האקרים, בעל גישה פרטיך האישיים? כמובן, לא. לא בחיבוק חוטפי מקבל את דרכו. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ומחק אותו לפני שהוא גורם נזק לעצמם.

איך עשה Weather Service להיכנס למערכת שלך? כמו כל זיהומים אחרים, החוטף הזה פונה שיטות מסובך כדי להדביק אותך. . הוא מסתתר מאחורי הודעות דוא ל זבל, קישורים פגומים, מזויף תוכנית או מערכת עדכונים, הודעות זדוניות מדיה חברתית, קבצים מצורפים, חבילות freeware, תוכנות שיתופיות, טורנטים שלא אומתו, פרסומות של צד שלישי, וכו ‘. אם אתה לא משלם מספיק תשומת לב, כאשר אתה נמצא במצב מקוון, המזיק מצליחה וסיננתי אותך בסופו של דבר אישור הכניסה שלה.

להיות ערניים יותר. הסיבובים מהעירייה לא מספיק טוב לעבוד ללא שיתוף הפעולה אינו פעיל, aka חוסר הזהירות שלך- אינם מעניקים אותו. לא לזרוק את התראה לרוח כי זה מוביל לזיהומים. להיות זהיר, זהיר, תמיד חושב פעמיים לפני שאתה מעניק הרשאה לתוכנית כדי להזין את המחשב שלך. בוחרים דריכות על רשלנות. ההפניות האחרון כדי טפילים, הראשון שמרחיק אותם.

הסרת Weather Service

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Weather Service מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *