By | March 29, 2018
Remove Warning pop-up Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Warning pop-up. זו Warning pop-up וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

אם אתה רואה את Warning pop-up s כל הזמן מופיעים על המסך, אתה קורא את המאמר הנכון. שמעת על scamware? זיהומים מסוג זה יש המטרה היחידה – להונות אותך עושה משהו שהוא נגד האינטרסים שלך. למרבה הצער, זה נראה כאילו אתה מתעסק scamware כבר עכשיו. Warning pop-up s הן סימן זה. אם אתה נראה אותם מפעם לפעם בעת גלישה באינטרנט, היזהרו. אל תתפסו לחרדה, למרות זאת. חשוב לשמור על קור רוח.

אתה מתעסק עם זיהום, נדרשים אמצעים נאותים. ההתראות את נוכחותם של scamware במחשב שלך. תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות, אשר הצליח להיכנס, אשר כעת מנסה להטעות אותך. להיות בכוננות. לא מאמין אפילו מילה מוקפצים אלה אומרים. זה כל הונאה, כדאי לא דיברנו על זה. לנסות להישאר ושקולה, לקבל את ההחלטה הנכונה. אתה צריך לחפש ולהסיר את הכלבלב מהמערכת שלך בהקדם האפשרי. אחרת, אתה מסתכן ליפול למלכודת ולא מפסיד כסף.

המודעות התראת אזהרה טוענים כי המחשב נגוע וירוסים נורא שונים כי הפרטיות שלך נמצא בסיכון. זה שקר! אין אמון אלה פריטים מוקפצים. הם חלק ערכת שקרן. Crooks מאחורי הכלבלב יש מטרה אחת בלבד במחשבתם – הכסף שלך. הם אחרי הכסף שלך ואת המודעות האלה שאתה רואה טקטיקת הפחדה. אם אתה מאמין להם בהלה, תהיו יותר מוכנים לשתף פעולה ולעשות כל מה האנשים האלה אומרים. מה שהם אומרים שצריך לקרוא מספר טלפון כדי ליצור קשר עם תומכי אשר יעזור לך להתמודד עם הבעיות שלך. שוב, יש לך בעיות. לא.

Remove Warning pop-up Virus

The Warning pop-up Virus

חוץ לכלבלב הזה, אין שום בעיה עם המחשב שלך. לא להגיע אליהם. . אל תקרא מספרים כלשהם. אם כן, הם לשמור מאכיל אתכם בשקרים. . הם ינסו מרמים אותך לתוך רכישת איזה תוכנית אנטי וירוס בטוח יעזרו לך להתמודד עם זיהומים שאינם קיימים. שאינם קיימים! זוכר את זה אלה ופושעי אינטרנט רק רוצה את הכסף שלך. אין שום דבר רע עם המחשב שלך. זיהום רק שאתה צריך לדאוג הוא הגור השקרן הזה. להיות חכם יותר, לחפש בעבר עשן ומראות. אל תצור קשר עם אלה “מומחה”, לא קניתי כלום, שהם מציעים. אתה רק להחמיר את המצב הקשה.

מה אתה צריך לעשות כמה שיותר מהר היא להסיר את הגור מאכיל אתכם בשקרים האלה. ברגע שזה נעלם, Warning pop-up s יפסיק להופיע. והכל יחזור לקדמותו, ניתן יהיה לגלוש באינטרנט שלווה שוב. בצע את המדריך הסרת שלנו בסוף מאמר זה. הסרה של הכלבלב, אתה לא צריך לרכוש כל דבר. כל שעליך לעשות הוא בצע את ההוראות לפי הסדר המדויק נתון.

איך הגעת עם זיהומים הזה? היא לא תופיע פתאום. התקנתה והיית שהתקין את זה. לפני שאתם מתחילים לתהות מתי עשית את זה, תן לנו לספר לך כי המזיק שולל. זה לא לבקש אישור בגלוי, לפיה שזהו זיהום מסוכן. . זה הגיע מוסווה, שאתה לא מסוגל לראות אותה כפי שהיא. הכלבלב צורפה כנראה מתוכנית אחרת המותקנת במחשב שלך מבלי לקרוא את תנאי הסכם הרישיון Conditions/ קודם. אל תוותרו לעולם הקטנות. הוא עלול להסתיר כמה פסוקיות מטעה שבו אתה לא בסדר עם אבל אם לא קראת את זה מראש, אתה בסוף מסכים איתם בכל מקרה. בעתיד, אין צורך למהר תהליכי התקנה. להיות על המשמר ולא זהיר מה אתה נותן את הסכמתך.

הסרת וירוס Warning pop-up

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Warning pop-up מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *