By | March 8, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Trojan.gen.npe.2. המדריך להסרת Trojan.gen.npe.2 עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

כשמו בצורה מושלמת, Trojan.gen.npe.2 נופל לתוך הקטגוריה של סוסים טרויאניים. במילים אחרות, אתה נגוע אחד מבני הסוג המסוכן ביותר של טפילים. . זה לא צירוף מקרים כי כאשר אתה שומע את המילה “וירוס”, המוח שלך. הולך ישר אל סוסים טרויאניים סוסים. המוניטין של סוסים טרויאניים הוא היטב הגיע. הם מאוד מסוכן, חשאי, הרסנית. מה שיותר גרוע הוא שאתה אף פעם לא יודע מה יעשה סוס טרויאני במערכת שלך. מזיקים אלה יכולים להשפיע על כל קורבן אחרת, על פי מה מפתחים שלהם צריך ואני רוצה כרגע.

כמו כן, ההאקרים מאחורי טרויאני יכול לתכנת אותו מתי שהן רוצות. אם הם צריכים כסף, הם יוכלו להשתמש הטרויאני כדי לגנוב את שלך. אם הם צריכים להפוך את המחשב שלך לתוך חלק botnet, הם משתמשים הסוס הטרויאני. ניתן אפילו להשתמש Trojan.gen.npe.2 להרוס את המחשב שלך רק בשביל הכיף. אף אחד לא יודע מה יעשה המזיק. לכן חשוב כי אתה לפעול נגד זה בהקדם האפשרי. פחות זמן הוירוס מבלה במערכת שלך, יותר טוב. אחרת, זה יהיה רק עניין של זמן לפני שהוא גורם נזק בלתי הפיך.

לאחר הזנת בהצלחה את המחשב, הסוס הטרויאני ניתן לשנות ברישום המערכת שלך. זכור שאף אחד השינויים שהדברה גורם דורשים את רשותך. הוא מסוגל להפוך reshuffles ככל שתמצא לנכון על מנת לשרת המטרות של האקרים. Trojan.gen.npe.2 יכול גם לשנות חלק את הקבצים החשובים שלך and/ או משחית אחרים. כתוצאה מכך, חלק מהיישומים שלך programs/ לא יפעלו עוד. אבל יש עוד. בשלב הבא, הסוס הטרויאני התקפות דפדפנים שלך. הוא מזריק אותם עם פרסומות בחסות רבים. במילים אחרות, הווירוס הורסת את חווית הגלישה שלך גם כן. . אתה כבר לא יכול למצוא משהו שאתה מחפש באינטרנט כפי שאתה כל הזמן שנותבו מחדש and/ או מופגזים פריטים מוקפצים. פעילויותיך באינטרנט הרוסות ביעילות ואתה תמיד בלחיצה אחת מן תוכנות זדוניות נוספות.

כפי שאמרנו, המודעות שאתם מוצפים ממומנים שאומר כי לחיצה על הלא נכון אתה מקבל יותר זיהומים במחשב שכבר נפגעה. חוץ מזה, אתה עלול גם להתקל כמה עדכונים תוכנית מזויף אשר, מיותר לציין, הם פשוט לא אמין כמו הפרסומות של ניתובים מחדש. לא ללחוץ על משהו שנוצר על ידי זה זיהום, גם אם הוא נראה מעניין או מועיל. לא, אתה צריך לדעת. אתה לא צריך יותר מזיקים לדאוג. אם מדברים על סיכון תוכנות זדוניות, סוסים טרויאניים גם לשמש דלת אחורית כדי ransomware, aka אחרים הכי חששתי סוג של טפילים. ? ומה אתה יכול לנחש מה זה גרוע יותר. אחד מהם על הסיפון זה נכון. שיהיה את שניהם.

לא תצטרך יותר סיבות כדי למחוק Trojan.gen.npe.2, אבל יש עוד דבר אחד. הוא מציץ? לך, מפקח על כל צעד שלך באינטרנט. יש גישה לאישורים האישי והפיננסי שלך. מה שגרוע זה אם המזיק יש גישה, כך גם crooks מאחורי זה. השאלה היא, אתה הולך לשבת בחיבוק ידיים. ולתת להם, או אתה הולך לבצע פעולות כדי להיפטר המגפה הזאת? אנו מציעים האחרון. השתמש המדריך להסרת שלנו ולהסיר Trojan.gen.npe.2 לפני שיהיה מאוחר מדי. זה המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

איך אתה? נדבק עם Trojan.gen.npe.2? סוסים טרויאניים אינם יכולים להזין את המחשב האישי שלך ללא אישורך, ולכן הם פונים טריקים כדי העזרה להם. אחת השיטות הפופולריות ביותר הן הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל ישן טוב. האקרים לצרף הסוס הטרויאני דוא ל, אשר הם הסתירו להיראות לגיטימיים. בדרך כלל, הם משתמשים את השמות ואת לוגואים של חברות המפורסם סניפי הדואר, משטרה, וכו ‘ פתי אתה. לא נופלים למלכודת הזו. תמיד לוודא השולח לפני פתיחת ההודעה. הזן את כתובת הדואר האלקטרוני לתוך מנוע החיפוש שלך ולראות את התוצאות. אם משהו חשוד, מחק את הדואר האלקטרוני בהקדם האפשרי. לא להמר עם הבטיחות שלך, אל תהיה זהיר מספיק לתת האקרים להונות אותך.

הסרת Trojan.gen.npe.2

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Trojan.gen.npe.2 מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *