By | March 26, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Trojan.Adject. זו Trojan.Adject וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

כפי בטח הבנת את עצמך, Trojan.Adject הוא חבר של משפחת סוס טרויאני. את המשפט הזה לבד אמור לגרום לך להבין עד כמה מסוכן זה המזיק זה. . שלא תטעו Trojan.Adject הוא באמת מסוכנים. כמו סוס טרויאני קלאסי, אתה יכול לצפות ממנו כלום מצפה הטבות. תסמכו עלינו, זה לא יעזור לך או לשפר את החוויה המקוונת שלך בדרך כלשהי.

למעשה, הסוס הטרויאני יעשה בדיוק את ההיפך. ככל. תשאיר את מחשב שלך, המצב שלך מקבל את הגרוע ביותר. תעשה לעצמך טובה, להסיר את המגפה הזאת ברגע אתה מבחין את נוכחותה. אם לא, אתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר זהו סוס טרויאני אנחנו מדברים, כולם יודעים מה סוסים טרויאניים הם מסוגלים. לא לחכות מספיק זמן כדי לחוות את כל הבלאגנים שהזיהום עומד לזרוק שלך משם. מקבל להיפטר ממנו בהזדמנות הראשונה שתהיה לך.

לאחר התקנה מוצלחת, Trojan.Adject מתחיל עושה בלגן. אחד ענק. בתור התחלה, פעילויותיך באינטרנט לקבל הרסו לחלוטין על ידי הוירוס. בכל פעם שאתה כל כך הרבה כמו מגע אחד של דפדפנים בעבר אמין שלך, אתה מקבל מופגזים בפרסומות. כל דף שתפתח כבדה על מודעות כל הטפסים, פקיעה וחסימת תכנים וצורות.

גם, אתה מקבל מנותב לדפים מאוד חשודים כל הזמן. כרטיסיות נוספות לפתוח ללא הפסקה, לא יכול למצוא משהו שאתה מחפש. כל זה, כמובן, מוביל ביצועי המחשב איטיים, קריסות בתדירות גבוהה. המחשב מתחיל המאבק עם מבצע את המשימות הפשוטות ביותר אפילו. זה גם קופא, אתחול מחדש של בסיס יומי אשר, בתורו, מוביל לאובדן נתונים רציני. אבל איכשהו, זה לא החלק הגרוע ביותר של אירוח סוס טרויאני. . הו, מס

מלבד הופכת את חווית הגלישה שלכם לסיוט, המזיק גם מסכנת את פרטיך האישיים. . הוא מתוכנת כדי לרגל אחריך מהרגע שזה פולש, זה בדיוק מה שהוא עושה. הוא מפקח על כל מהלך המקוונת שלך, אוספת את כל המידע הרגיש זה יכול להיות. שום דבר מעבר להגיע שלו, להיות בטוחים בכך. במיוחד אם אתה משתמש במחשב שלך כדי לשלם את החשבונות באינטרנט או עבור קניות באינטרנט. Trojan.Adject יכול בקלות לגנוב מידע אישי, חיוב כתובת, פרטי כרטיס האשראי וכו ‘

ואז, הוא יכול להשתמש בהם כדי לסחוט. אותך בשביל כסף או זה יכול למכור אותם לצדדים שלישיים. אין צורך להסביר למה זה לא מקובל, האם יש? Trojan.Adject הוא מסוכן מאוד הרסנית, אין לו מקום במערכת שלך. למחוק אותו. בצע את המדריך להסרת שלנו למטה, להיפטר הפולש לתמיד. לא לדחות את המחיקה. עיכובים להוביל שום חרטות, נזק לעצמם.

איך עשה Trojan.Adject צלח את המחשב האישי שלך? באופן לא מפתיע, הזיהום פונה והולכת שולל בלבד על מנת לפלוש. היא משתמשת אמצעי ישן אבל זהב של חדירה כמו הודעות דוא ל זבל, מצורפים זדוני, דפים פגום, קישור, תוכנית מזויפת או עדכוני מערכת, חבילות freeware, תוכנות שיתופיות, הורדות מזויפות, פרסומות נגוע, מדיה חברתית הודעות, וכו ‘. השיטות הן רבות, אם אתה רוצה לשמור את המחשב שלך, עליך להיות זהיר. בלחיצה אחת הלא יכול לתת רשות טרויאני כדי להיכנס.

להיות בכוננות. תשומת לב מה אתה לוחץ על, מה אתה מסכים. לא זהירות הרוח בעת התקנת תוכנה. אל תפתח מיילים מאנשים זרים, אל תבצע את כל קשר מסתורי שמתקבלת כהודעה במדיה החברתית. חוסר הזהירות שלך הוא מה זיהומים לא יכולה להצליח בלי. לעשות אלף אין זה. לעמוד על המשמר ולהגן על המחשב האישי שלך.

הסרת וירוס Trojan.Adject

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Trojan.Adject מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *