By | August 1, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס TigerTrade. זה TigerTrade וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם התחלת למפגש המודעות מסומן עם טקסט כמו “המודעות על ידי TigerTrade”, אתה בצרות. זה חוקרים לסווג TigerTrade מודעות פרסום. . זה טפיל זדוני יוצר מודעות, על-פי היסטוריית האינטרנט שלך וחיפושים. איך זה אפשרי? ובכן, פרסום יכול להשיג מידע אישי בקלות.

נתונים פרטיים כגון היסטוריית הגלישה או הרגלים, כמו גם שאילתות חיפוש הם מאוד מועיל בשער של adware כדי ליצור הסוג של פרסומות אשר המשתמש ככל הנראה ללחוץ על. כזה פרסומות ופריטים מוקפצים מועילים מאוד בשני ההאקר מאחורי adware המדובר, הדפים בדרגה. על ידי לחיצה על מודעות מפוקפקת לכאורה לקדם עסקה בלעדית, הצעות מיוחדות, בקשות לעדכון מזויף, התראות מהבהב מפוקפק, וכו ‘, המשתמש יכול לקבל הופנה לאתרי צד שלישי שעלול להיות מסוכן.

פרסום יכול להתפשט לעתים קרובות באמצעות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל, קבצי ההפעלה, חבילות תוכנה, הודעות עדכון מזויפים, קישורים מוצל, מודעות, וכו ‘. אם אתה מבחין כי תיבת הדואר הנכנס שלך מכיל הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים, במיוחד אם הן מסומנות דואר זבל-. אל תפתחו אותם! לעתים קרובות יותר מאשר לא, דוא ל כזה נגוע ולחכות בסבלנות ללחוץ עליהם על מנת להפיץ את הזיהום במחשב שלך.

אותו הדבר חל אם המדובר הודעות דוא ל מכילות קבצים מצורפים ו קבצי הפעלה. כמו כן, מומלץ בחום לבחור התקנה מותאמת אישית Advanced/, כאשר אתה מנסה להתקין את התוכנה שהורדת מהאינטרנט. לעולם אין לדעת אילו תוכניות נוספות או יישום יכול להתחבא מאחורי חבילת תוכנה אמין לכאורה.

אם זה מנחם, adware אינו נחשב להיות וירוס אמיתי. זה בגלל שזה משפיע רק על הדפדפן שלך, לא את מערכת המחשב שלך. אל תהיי רגועה מדי, למרות זאת. תוכנה זדונית זו הוא משהו אבל לא מזיק. אם תלחץ על מודעות שנוצר או מוקפצים, אתה עשוי לקבל rerouted מקורות יכול להיות נגועים או חשודים אתרי צד שלישי אשר מבקשים לפתוח דלתות אחוריות עבור האקרים. . כך זה יהיה קל עבור פושעי סייבר לשגר וירוסים במחשב שלך, כמו גם לגנוב מידע חשוב שהם יכולים אחר-כך על שיתוף עם אחרים למטרות רווח.

אם אתה רוצה חוויה גלישה רגילה. ולזכות האבטחה המקוונת, אנו ממליצים כי ההוראות שלנו מפורט להלן, כדי ללמוד כיצד להסיר פרסום TigerTrade זה מהמחשב שלך.

הסרת וירוס TigerTrade

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס TigerTrade מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *