By | September 13, 2018

אם אתר האינטרנט T.lkqd.net מופיעה בזמן גלישה באינטרנט, זה סימן רע. זה אומר כי איפשהו במחשב שלך מבצבצים גור (שעשויות להיות לא רצויות תכנית). טפיל זה זדוני אחראי פרסומי פולשניות מרובים להציף את המסך שלך, לא משנה באיזה דף אינטרנט שאתה מבקר. ולרוב, הכלבלב יפיק מודעות בצורה של דילים בלעדיים, הצעות מיוחדות, חד פעמית קופונים והנחות, וכדומה

על מנת להבטיח כי המשתמש יהיה סביר יותר ללחוץ על תוכן כזה, התוכנה הזדונית ישים את הידיים שלו מידע חשוב כמו גלישה היסטוריה, הרגלים, כמו גם תוצאות החיפוש. עם נתונים פרטיים, הכלבלב יהיה מסוגל לספק פרסומות ממוקדות יהיה יותר אטרקטיבי למשתמש. זה באמת מעלה את הסיכוי ליצירת רווח לשלם לכל קליק.

הגור הזה הוא לא וירוס. זה לא יכול לפרוץ את דרכו במחשב האישי שלך. זה מסתמך על נאיביות שלך להונות אותך להתקין אותו על המחשב שלך עצמך. זה נכון. זה זקוק לעזרתך כדי לפלוש. לעתים קרובות, זה קורה דרך דוא ל זבל, טורנטים, freeware, נגוע קישורים ופרסומות. להיות חרוץ. נחפז לא יעזור לך. קחו את הזמן בעת התמודדות עם תוכנה זו את שהורדת מהאינטרנט.

תמיד לבחור סוג מתקדם Custom/ של התקנה במידת האפשר. זה ייתן לך את הכוח כדי לראות את התוכן המלא של מה שאתה עומד להתקין במחשב שלך. אם אתה מבחין התקנות אופציונליות, לבטל את הבחירה בהם. לעתים קרובות יותר מאשר לא, כגון תוכנות נוספות יתברר תכנים זדוניים רוצה להגניב במחשב סייבר בלי שיבחינו בהם ולפתוח דלתות אחוריות עבור האקרים.

הטפיל T.lkqd.net הוא מסוכן. לא מגזים את כוחה. יש את היכולת להמיט הכולל במחשב שלך על-ידי הפחתת מהירות חיבור האינטרנט שלך וביצוע הגלישה שלך חוויה גיהנום. ככל שאתה לעכב את הסרתו, יותר גרוע תקבל התוצאות. הדפדפן שלך בקרוב overflood עם פרסומות, חלונות קופצים, שהופך אותו מתרסק ואז להקפיא באופן קבוע. בשלב מסוים, זה יפסיק להגיב לגמרי

אתה תרוויח דבר על ידי שמירה על הגור הזה במחשב שלך. קיומו מביא אלא תוהו ובוהו מוחלט. לחזור אל חווית גלישה רגילה ולהגן על הנתונים שלך פרטי ופיננסיים! אל תתנו פושעי סייבר לנצל הזדמנות זו כדי להשיג את ידיהם על מידע בעל ערך שלך. בצע את ההוראות שלנו, להיפטר למטרד הזה כמה שיותר מהר!

הסרת T.lkqd.net

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר T.lkqd.net מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *