By | June 19, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Systemarev Revservicesx. זו Systemarev Revservicesx וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

Systemarev Revservicesx הוא וירוס סוס טרויאני מסוכן מאוד. יש סיבה למה סוסים טרויאניים הם הסוג המפחידים ביותר של וירוס. הם מאוד תכליתי, חשאי. נוכחותם יבחינו בו במשך תקופה ארוכה של זמן, מפני סוסים טרויאניים לא בהכרח לשגר התקפה ברגע לחדור את מערכת המחשב שלך. אבל ברגע שהם יכו הם יכולים לסכן את המערכת כולה, גם לפתוח דלתות אחוריות רבים איומים זדוניים אחרים.

מתחיל Systemarev Revservicesx עם התערבויות קטין הגלויים, ברגע שאתה פותח את הדפדפן שלך. קורבנות מוצאים את עצמם מוצף כל פרסומות מקוונות בערך כמו חלונות קופצים, מהבהב הודעות, בלעדי מבצעים, הצעות מיוחדות, קופונים, בקשות לעדכון מזויפים, וכו ‘. היא עשויה גם לשנות את ההגדרות שלך כך אין באפשרותך להפוך אותם בחזרה כמו שהם היו לפני. . וזו רק ההתחלה… וירוס זה לפלוש לפרטיות שלך ולאסוף נתונים אישיים כגון אבל לא מוגבל סיסמאות, כתובות IP, חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי, אישורי כניסה, כמו גם סוג שונים של קבצי מסמכים, תמונות, קבצי הפעלה ועוד רבים נוספים.

סוסים טרויאניים להשתמש בתחבולות כדי לקבל גישה למחשב שלכם. הדרך הנפוצה ביותר של התפלגות היא דרך חינם תוכנות מצורפות. משתמשים לעתים קרובות מתעצלת לקרוא את כל התנאים וההתניות בעת התקנת התוכנה מהאינטרנט ובחרו רק עם התקנה מהירה. ואז הם רק לשמור על לחיצה על לחצן ‘הבא’ בלי לקחת את הזמן כדי לקרוא מה הם מסכימים לתוך. . זאת טעות גדולה אנו מייעצים כל הקוראים שלנו לשלם קרוב לב במהלך תהליך ההתקנה.

הדבר החכם לעשות הוא לבחור עבור התאמה אישית או על מצב מתקדם באשף ההתקנה. בדרך זו תוכל לקבל שליטה מלאה על מה תוכניות ויישומים המותקנות במחשב שלך. ניתן בקלות שתבטלו את כל תוכנה שנראה לך חשוד או לא המיועד להורדת מלכתחילה. אמצעים אחרים של הפצת וירוס טרויאני יכול להיות אך אינם מוגבלים להספים הודעות דוא ל, קבצים מצורפים, קבצי torrent, בקשות לעדכון מזויפים, קישורים מפוקפק ו מודעות, וכדומה

Systemarev Revservicesx הטרויאני עושה רק צרות. זה נועד כדי להרוויח כסף עבור המפתחים שלה, בדרך זו או אחרת. זה יכול להיות על ידי שיטת תשלום לכל קליק או דרך לגנוב את המידע האישי שלך על מנת למכור אותו-שלישיים אחרים למטרות רווח. סוסים טרויאניים הם הפרה העיקריים של האבטחה שלך. הם מסוגלים יותר להכניס וירוסים אחרים את מערכת המחשב שלך כמו תולעים, ransomware, תוכנות ריגול, חוטפי דפדפן, וכו ‘. יש אין מגבלה לגבי איזה נזק זה יכול לעשות ברגע זה משגרת את עצמו במחשב שלך. קורבנות של הנגיף Systemarev Revservicesx יכולים לחוות לא רק ירידה בביצועים, אבל קריסות מערכת אפילו את מסך כחול של מוות.

פורצי מחשבים יכולים להשתמש גם הנגיף סוס טרויאני כדי לגנוב את זהותך באינטרנט. . דמייני את האפשרויות, אם הם להתחזות לך באינטרנט הם יכולים לבצע פעולות לא חוקיות על שמך, אפילו להשתמש במחשב שלך כדי לפתות את חבריך למלכודת שלהם גם כן. מה עוד, פושעי סייבר אוהבים להשתמש בסוג זה של וירוס מרגל על הקורבנות שלהם – הן מבחינה פיזית והן מבחינה כמעט. איום זדוני כזה מיד להסירה מהמחשב שלך לפני שהגרוע מכל יקרה. אנחנו יכולים לעזור לך בהצלחה להסיר זיהום סוס טרויאני זה מהמחשב שלך. פשוט בצע שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת וירוס Systemarev Revservicesx

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Systemarev Revservicesx מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *