By | July 12, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Starfieldtech. זו Starfieldtech וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

סוסים טרויאניים ידועים כמו הסוג המפחידים ביותר של וירוסים שם בחוץ. . ויש סיבה טובה לכך. הם מסוגלים לפגוע קשות את מערכת המחשב שלך. שלא לדבר כי הם רב-תכליתי במיוחד. כלומר, אין מגבלה האקרים מה שתוכל להשתמש בהם עבור – גניבת נתונים, ניטור פעילות. זה גם אפשרי עבור הסוס הטרויאני שהפגיעות תנוצל ככלי שיגור וירוסים אחרים במחשב של הקורבן כמו ransomware, תולעים, חוטפי דפדפן, תוכנות ריגול, וכו

Starfieldtech הטרויאני זה לא שונה. זה הוא חמוש התגנבות ואת הרב-גוניות. אין שום דרך לדעת בדיוק מה תוכנות זדוניות זה מתוכנת על. רק דבר אחד הוא מסוימים – לא כדאי זה וירוס במחשב שלך. ברגע שאתה מזהה את נוכחותה, אתה צריך להמשיך עם הסרתו המיידית, לפני שיהיה מאוחר מדי! נוכחותו יגרום למחשב לבצע לאט יותר מאשר בעבר, אתם תחוו קריסות מערכת בתדירות גבוהה, בין שאר דגלים אדומים.

האמצעי הנפוץ ביותר של סוס טרויאני התפלגות הן בקשות לעדכון מזויפים, חבילות תוכנה חופשית, קבצי torrent מושחתים מיילים וקבצים מצורפים, מפוקפק קישורים ופרסומות, דואר זבל, וכו ‘. איומים פוטנציאליים אורבים בכל מקום באינטרנט. כדי למנוע זיהום וירוס טרויאני בעתיד, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להבטיח את ביטחונך. חשוב מאוד לשים לב מה אתה לוחץ על. אנו ממליצים לך להימנע לחיצה על מודעות חשודות כי נראה טוב מכדי להיות אמיתי, כי לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם.

בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט, הדבר החכם ביותר לעשות הוא לבחור עבור התאמה אישית או סוג מתקדם של תהליך ההתקנה. בדרך זו ניתן יש שליטה מלאה על התוכן שהורד, יכול בקלות בטלו את הבחירה בכל תוכנית או יישום שנראה לך חשוד או לא רצוי להוריד מלכתחילה. בנוסף, מומלץ לעדכן את התוכנה שלך ממקורות מורשה ואמין בלבד. לא בצורה עיוורת אמון מוקפץ אקראי זה הוא דוחק אותך ללחוץ על קישור מוצל.

הסוס הטרויאני Starfieldtech הוא יותר מסוגל להזיק למחשב שלך ללא תקנה. זה יכול לשנות את הגדרות המערכת, כמו גם מחק קבצי הרישום חשוב בקלות. מה עוד, הנגיף יכול לשמש ככלי ריגול. זה יהיה קל מאוד עבור האקרים לרגל אחריך דרך טפיל זה זדוני – כמעט והן מבחינה פיזית. הסוס הטרויאני יכול להשתלט על מצלמת אינטרנט ומיקרופון שלך ולעקוב אחר כל צעד שלך. אותו הדבר חל על פעילות האינטרנט שלך גם. אם חשבתם המצב לא יכול להיות יותר גרוע, אתה לי הפתעה.

פושעי סייבר ידועים שתשמש את הווירוס דרך לגנוב כל קובץ מהמחשב של הקורבן. כל קובץ. תארו לעצמכם פרטי מידע, כגון תמונות, קבצי הפעלה, מסמכים, וכו ‘ ליפול לידיים שלהם. אתה לא רוצה את זה, נכון? אתה יכול גם לנשק שלך שלום נתונים האינטרנט גם כן. סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, אישורי חשבון בנק, מזהה הכניסה, היסטוריית גלישה, ועוד רבים באפשרותך להיות להשיג בקלות ולאחר מכן משותפת עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח.

כבר ציינו כי סוסים טרויאניים מפורסמים צדדיות שלהם. . התכוונו לזה. הם יכולים לשמש גם כדרך לשגר איומים אחרים במחשב הנגוע, כדי לגרום נזק אפילו יותר. כאשר וירוס טרויאני יתקוף את המחשב, תבחין ירידה פתאומית את הביצועים הכוללת שלו. בקרוב לא תוכל לעשות כל סוג של עבודה על המחשב שלך, ולכן אתה חייב לפעול מהר! הסר את סוס טרויאני מסוכן Starfieldtech מהמחשב שלך. ככל תתן לה לשוטט חופשי, יותר גרוע הוא יוציא!

הסרת וירוס Starfieldtech

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Starfieldtech מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *