By | September 4, 2018
Remove SimpleHolidayRecipes

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר SimpleHolidayRecipes. המדריך להסרת SimpleHolidayRecipes עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הרחבה הקשורות חוטפי דפדפן SimpleHolidayRecipes. קיומה אומר כי המחשב שלך כבר הסתננו על ידי טפיל זדוניים מתוך הקטגוריה חוטפי דפדפן. לאחר הזדונית מבססת עצמה במחשב האישי שלך, הוא מתחיל לשנות את הגדרות האינטרנט שלך כדי יתרונה. זה אולי אפילו להתקין מוצלת אפליקציות וסרגלי כלים בדפדפן שלך, ללא ידיעתך או אישורך.

יתר על כן, הטפיל מסריח יכול להחליף את דף הבית, עמודי הכרטיסיות החדשות וספק אפילו מועדף החיפוש שלך כדי להציג אתר אינטרנט מותאם אישית עם מקור חשוד. אבל זה לא הכל. התכונה הכי מעצבן של החוטף הוא בכוחו כדי להפיק פרסומות פולשניות רבים בכל עמוד שבו אתה מבקר. המודעות יכול להיות בצורות שונות – פריטים מוקפצים, בטקסט, באנרים, מהבהב הודעות התראה. . זה גם נפוצה מאוד עבור חוטפי להפריע בכל הסרטונים אתה צופה, רק כדי להציג פרסומות המפוקפק שלו. הפרסומות יותר הטפיל יוצר, כך ייטב. תוכן בדרגה יכול להועיל מאוד האקרים והן דפי ממומן. המטרה העיקרית היא ליצור הכנסה באמצעות ערכת PPC (תשלום לכל קליק).

חוטפי דפדפן מופצים בדרך כלל דרך bundling, עדכונים מזויפים, קישורים מוצל, מודעות, קבצי torrent, כמו גם דוא ל זבל וקבצים מצורפים. כדי להימנע מליפול למלכודת זדוני, עליך לשים לב מה אתה עושה באינטרנט. לחשוב פעמיים לפני להכות את לחצן ‘אני מסכים’. בריצה לתוך סוג הבא-הבא-הבא-סיום של התקנה ללא ספק יוביל טפיל זדוני על המחשב שלך.

Remove SimpleHolidayRecipes

The SimpleHolidayRecipes Virus

כדי לוודא שזה לא יקרה, עליך לבחור התאמה אישית או על מצב מתקדם באשף ההתקנה. בדרך זו, אם יש תוכנה נסתר שלא ידעת אפילו קיים, תוכל לזהות אותו בקלות. אנו ממליצים מאוד שתבטלו את התקנות אופציונליות, כפי שהוא ככל הנראה תוכנות זדוניות בתחפושת. גם לא סומך בעיניים עצומות מוקפצים עדכון אקראי רוצה ללחוץ על קישור מוצל. במקום זאת, מסתמכים על מקורות רשמיים מורשה לקבל את עדכוני תוכנה.

שיש החוטף דפדפן במחשב שלך מעמיד את האבטחה המקוונת והפרטיות שלך בסכנה. אתה רואה, כדי לספק הסוג של מודעות זה תוכל להיות נוטים יותר לחץ על, פושעי סייבר ווי הטפיל כדי לפקח על הפעילות המקוונת שלך ולאסוף נתונים כמו גלישה היסטוריה ובתוצאות החיפוש. בזכות יכולת זו, הטפיל ניתן כדאי להתאים אישית את הפרסומות, ובכך להבטיח רווח טוב. המודעות אולי לא נראה מסוכן, אבל אי אפשר לדעת מה יהיה איומים מוסתרים מאחוריהם.

לעתים קרובות יותר מאשר לא, כגון קידום תוכן הפניות למקורות נגועים. במקרים מסוימים, reroutes יכול לפתוח דלתות אחוריות עבור האקרים המבקשים להשיג את ידיהם על מידע רגיש יכול להיות משותף עם צדדים שלישיים למטרות רווח. אבל אתה עלול לאפשר גם ביודעין תוכנה זדונית ומסוכנת לפלוש האישי שלך. אף אחד לא רוצה את הדפדפן שלהם כדי להיות נשלט על ידי טפיל זה שממלא פקודות של פושעי סייבר. אם ברצונך לחזור חווית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות, עליך לפעול נגד החוטף הזה לפני שיהיה מאוחר מדי! אם אינך בטוח כיצד להסיר את הטפיל הזה, כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות שלנו.

הסרת SimpleHolidayRecipes

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר SimpleHolidayRecipes של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר SimpleHolidayRecipes מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *