By | March 23, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס ShoppingDay. זה ShoppingDay וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

ShoppingDay היא לא מה שהיא טוענת להיות. לא מאמינים תוכנית זו אפילו לשנייה. זה הונאה. האפליקציה מבטיח לשפר את פעילותכם קניות ולעזור לך לחסוך כסף על ידי מראה לך את העסקאות הטובות ואת מציאות באינטרנט. זה היה יכול להיות נהדר אם רק זה היה נכון. למרבה הצער, זה לא. ShoppingDay אינו אלא תוכנית פרסום אשר לא נועד להועיל לך בדרך כלשהי. היא פותחה רק לשרת את כוונות זדון של הפושעים. כך, לא ליפול למלכודת שלו, לא סומך עליו. לפירסינגים עשן ומראות ורואה app עבור מה זה – שקרן, פרסום מטעה. לעשות את המיטב כדי להיפטר המגפה הזאת כמה שיותר מהר. אם תתני לו להישאר, זה יהפוך את חווית הגלישה שלכם לסיוט טהור. אל תתנו לזה לקרות. לפעול כעת ולמחוק את הזיהום. עיכובים להוביל חרטה.

ShoppingDay באמת ולהפציץ אותך עם פרסומות. אבל לא חושב על מודעות אלה שהם חוקיים. Adware יש מנגנון verifying. זה מוודא את הפרסומות וגם המפרסמים. בעיקרון, כל מי שמוכן לשלם ניתן לקדם את היישום. בדרך כלל, נוכלים הם אלה לנצל. הם משתמשים ShoppingDay כדי להפיץ תוכן זדוני באינטרנט, כדי לקבל הכנסה לשלם לכל קליק. אם תלחץ על הפרסומות שאתה רואה, הם משלמים. זה בלתי אפשרי לא לחץ. המודעות בכל מקום, הם הופכים יותר ויותר עם כל יום שעובר. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות עכשיו מכוסים לחלוטין עם מודעות של כל צורות ותבניות. אל תהיה טיפש. מספיק כדי להאמין שניתן להימנע לחיצה. זה בלתי אפשרי.

לפעמים, מודעה מופיע מתחת הסמן של העכבר, אתה נשאר בלי כלום אבל כדי ללחוץ. לאחר מכן, אתה עשוי לקבל מנותב מחדש אל הדפים המוצלת אשר כנראה שופע זיהומים. לחלופין, באפשרותך להוריד טפיל ישירות הפרסומות. בלחיצה אחת הלא נכון. זה כל מה שדרוש כדי להזמין מזיקים יותר על המערכת שלך. בגלל adware, אתה כל הזמן בלחיצה אחת בלבד זיהומים.

המזיק הורס את חווית הגלישה בטוחה בעבר שלך. . אתה כבר לא יכול למצוא משהו שאתה מחפש… דמיינו מצליחים באינטרנט בתנאים כאלה. . הם בלתי נסבלים. אז, לא סובלים אותם. למצוא היכן מסתתר adware מגעיל ומחק אותו על המקום. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש במדריך שלנו להסרת מפורט בסוף מאמר זה. אם אתה מעדיף, באפשרותך להשתמש גם תוכנית נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך. רק לפעול מהר. הזמן הוא לא חבר שלך במצב הזה.

איך לך נגועים adware ShoppingDay? העניין הוא, המזיק רימה אותך. והיית מוסחת מדי לשים לב. כאשר אתה מוריד תוכנות ממני באינטרנט, לך לבחור את מתקדם או להגדרות הבסיסיות באשף ההתקנה? אם אתה התשובה הסוגים הבסיסיים, לשנות את ההרגלים שלך. תמיד לבחור ההגדרות המתקדמות בכך שהם מאפשרים לך לראות אם ישנם כמה אפליקציות בנוסף מצורפת התוכנית שאתה מתקין. אם ישנם, בטל אותם. תוספות כאלה בדרך כלל זדוני, צורפו על ידי האקרים. אתה לא צריך אותם במערכת שלך, אז להסיר אותם לפני סיום ההתקנה. אם לא, תצטרך להתמודד עם אותם מאוחר יותר. בדיוק כמו זה פרסום. זה כנראה איך זה הגיע. אם היית משלם יותר תשומת לב, היית מסוגל לזהות את זה בזמן ולמנוע אותה גישה.

הסרת וירוס ShoppingDay

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס ShoppingDay מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *